sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības sastatņu pārbaudes birka

Drošības sastatņu pārbaudes birka

Daļas Nr .: SLT01 Sastatņu turētāja birka a) Izgatavota no ABS. b) nodrošina sistēmu, procesuālo un tiesisko atbilstību sastatnēm darba vietās. c) nodrošina skaidru pārbaudes taku, kas nodrošina veiktā darba integritāti un kontroli. d) Etiķetes ir pieejamas trīs izturīgos pierakstīšanas materiālos, kas sniedz ļoti vizuālu un acij tīkamu informāciju. e) Katrs ar sastatņu tagu turētāju un tagu. Tagus var pielāgot.

Apraksts

Daļas Nr .:   S LT0 1

S sastatņu turētāja birka

a) izgatavots no ABS.

b) nodrošina sistēmu,   procesuālo un tiesisko prasību ievērošana sastatnēm darba vietās.

c) nodrošina skaidru pārbaudes taku, kas nodrošina veiktā darba integritāti un kontroli.

d) etiķetes ir pieejamas trīs izturīgos pierakstīšanas materiālos,   nodrošinot ļoti vizuālu un uzkrītošu informāciju.

e) Katrs ar sastatņu tagu turētāju un tagu. Tagus var pielāgot.

 

Daļas Nr.

Apraksts

SLT01

Izmērs: 310mm × 92mm, diametrs: 60mm

SLT02

Izmērs: 213mm × 56mm

S LT0 3

Izmērs: 81 mm × 39 mm

4

Bloķēšanas tagouts un apkopes vadības procedūras

Slēdzenes un zīmols

Visās rūpnīcas darbnīcās un nodaļās jābūt vismaz vienai īpašai slēdzenei un birkai. Vadības un apkopes personālam vajadzētu būt vairāk slēdzenēm un pakaramajiem, lai palīdzētu aizslēgt un pakaramus. Katram aprīkojumam ir vairāk nekā viens motors. Nepieciešamas slēdzenes un pakaramie, kā arī slēdzenes un pakaramie citam saistītam aprīkojumam (piemēram, vārstiem).

Nodaļas slēdzenes un plāksnes ir atbildīgas par darbnīcu, departamenta direktoru vai īpašu personu. Saglabājiet detalizētu bloķēšanas un atzīmes failu un lietojuma ierakstus (lietošanas ierakstos jānorāda lietojums, laiks un atbildīgā persona). Ja bloķēšana un tags tiek pazaudēts vai kāda iemesla dēļ tos nevar izmantot, nekavējoties ziņojiet par to vadītājam.

apmācība

Katrs rūpnīcas darbinieks jāapmāca identificēt bīstamos spēkus, jaudas veidus, lielumus, izolācijas un vadības metodes. Visiem darbiniekiem jāzina, ka izslēgšanas tagout ierīces nav atļauts iedarbināt. Pirms darba uzsākšanas jaunie darbinieki ir jāapmāca Lockout tagout procedūrai. Pārkvalificējieties vismaz reizi gadā. Pārkvalifikācija un pārkvalifikācija ir nepieciešama, kad darbiniekus pārceļ uzņēmuma ietvaros.

Katram darbiniekam jāveic apmācība par izslēgšanu no tagouts un jāveic apmācības uzskaite.

Enerģijas daudzums, kas var saglabāties pēc ierīces izolēšanas. Piemēram, enerģija, ko satur atspere, spararats, spiediena šķidrums vai gāze, kondensators vai svars.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu drošības sastatņu pārbaudes etiķete, kuru izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Mēs esam laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotu drošības sastatņu pārbaudes marķējumā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: drošības sastatņu pārbaudes tagu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu