sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Sastatņu drošības tagu turētājs

Sastatņu drošības tagu turētājs

Daļas Nr .: SLT01 Sastatņu turētāja birka a) Izgatavota no ABS. b) nodrošina sistēmu, procesuālo un tiesisko atbilstību sastatnēm darba vietās. c) nodrošina skaidru pārbaudes taku, kas nodrošina veiktā darba integritāti un kontroli. d) Etiķetes ir pieejamas trīs izturīgos pierakstīšanas materiālos, kas sniedz ļoti vizuālu un acij tīkamu informāciju. e) Katrs ar sastatņu tagu turētāju un tagu. Tagus var pielāgot.

Apraksts

Daļas Nr .:   S LT0 1

S sastatņu turētāja birka

a) izgatavots no ABS.

b) nodrošina sistēmu,   procesuālo un tiesisko prasību ievērošana sastatnēm darba vietās.

c) nodrošina skaidru pārbaudes taku, kas nodrošina veiktā darba integritāti un kontroli.

d) etiķetes ir pieejamas trīs izturīgos pierakstīšanas materiālos,   nodrošinot ļoti vizuālu un uzkrītošu informāciju.

e) Katrs ar sastatņu tagu turētāju un tagu. Tagus var pielāgot.

 

Daļas Nr.

Apraksts

SLT01

Izmērs: 310mm × 92mm, diametrs: 60mm

SLT02

Izmērs: 213mm × 56mm

S LT0 3

Izmērs: 81 mm × 39 mm

Lockout tagout gadījuma izpēte5

5. gadījums

Nelaimes gadījuma apraksts: 2012. gadā Bangkokas ķīmisko šķiedru co., LTD. Gāzes tvertne eksplodēja un aizdegās Maapu industriālajā parkā, Rajongas provincē, Taizemē. Sprādziens bija ļoti spēcīgs. Neilgi pēc sprādziena ēka aizdegās un izdalīja daudz dūmu. Sprādziena un ugunsgrēka laikā darbā bija vairāk nekā 60 strādnieku, kas nogalināja 12 cilvēkus un ievainoja vairāk nekā 100 citus.

Negadījuma cēlonis: strādnieki neievēroja drošības procedūras, tīrot toluola ražošanas līniju slēgšanas perioda dēļ, kas pārkarsēšanas vides dēļ izraisīja toluola aizdegšanos.

Pilnveidošanas metode: labojot un tīrījot ķīmisko cauruļvadu, mēģiniet iztukšot gāzi, šķidrumu un spiedienu cauruļvadā un nofiksēt to. Ja priekšmetam caurules iekšpusē ir īpašas prasības attiecībā uz temperatūras apstākļiem, tad, izlādējot atlikušo enerģiju, to vajadzētu darbināt ar profesionālu aprīkojumu.


6. gadījums

Nelaimes gadījuma apraksts: Apkopes darbinieks ražošanas uzņēmumā notīra un piestiprina elektriskā skapja vadības paneli. Viņa kolēģis stāsta, ka vadības pults ir izslēgta un notiek lokauta izslēgšana. Apkopes personāls vēlreiz nepārbaudīja pats, pēc tam atvēra elektrisko skapi un tieši darbojās. Tomēr fakts, ka kolēģi nav droši pārtraucis galveno barošanas avotu, apkopes personāls tika ievainots ar elektrošoku.

Negadījuma cēlonis: tehniskās apkopes personāla kolēģi izslēdza tikai daļu no vadības paneļa barošanas avota un veica lokauta izslēgšanu, bet neizslēdza galveno barošanas avotu; Apkopes personāls pirms operācijas personīgi nepārbaudīja, vai strāvas padeve ir slēgta, arī neizmantoja pildspalvu, lai pārbaudītu, vai shēmas plate ir aktīva, pēc tam tieši darbojas.

Veidi, kā uzlabot: nelieciet pilnībā uzticētu drošību citiem, darba dalīšanu starp kolēģiem, lai savlaicīgi sazinātos; Pirms ekspluatācijas pārliecinieties, ka enerģijas izolācija un lokauta izslēgšana tiek stingri veikta, un pirms operācijas noteikti nomēriet, vai aprīkojums darbojas ar pildspalvu.


Hot Tags: Sastatņu drošības tagu turētājs

Nosūtīt pieprasījumu