sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Runājot par ventiļu bloķēšanas koncepciju un pielietojumu

Runājot par ventiļu bloķēšanas koncepciju un pielietojumu

Jun 09, 2017

Runājot par vārstu bloķēšanas koncepciju un pielietojumu
Vārsta atslēga atrodas šķidruma sistēmā, ko izmanto, lai kontrolētu šķidruma, spiediena, plūsmas ierīces virzienu. Vārsta atslēga ir ierīce, kas ļauj cauruļvadiem un iekārtām (šķidrumiem, gāzēm, pulveriem) plūst vai apturēt un kontrolēt tās plūsmu. Vārsta atslēga ir cauruļvada šķidruma padeves sistēmas vadības daļa, to izmanto, lai mainītu šķidruma kanāla šķērsgriezumu un plūsmas virzienu, izmantojot novirzi, nobloķēšanu, droseļvārstu, apturēšanu, šunta vai pārplūdes spiedienu un citas funkcijas. Vārsta atslēga šķidruma kontrolei, no visvairāk taupīšanas kontrolvārsta līdz ļoti sarežģītai automātiskās vadības sistēmai, ko izmanto dažādos vārsta slēdzienos, tās dažādību un specifikācijas, vārsta slēdzeni var izmantot, lai kontrolētu ūdeni, tvaiku, eļļu, gāzi, purvu, dažādi korozīvie materiāli, šķidro metālu radioaktīvā šķidruma un citu veidu šķidruma plūsma, vārsta bloķēšanas darba spiediens var būt no 0.0013MPa līdz 1000MPa ļoti augsta spiediena, darba temperatūra no -269 ℃ zemākā temperatūra līdz 1430 ℃ augstā temperatūra Elektriskās iekārtās tiek izmantoti daudzu veidu vārsti, kurus var iedalīt dažādās kategorijās saskaņā ar dažādām klasifikācijas metodēm. Saskaņā ar plašsaziņas līdzekļiem, izmantojot vārstu var sadalīt čuguna vārsts, tērauda vārsts, kaltas tērauda vārsts, sakausējuma vārsts utt .: Vārsta slēdzenes vadību var sadalīt vārstu, izmantojot dažādas caurlaides Dongfang City, piemēram, rokasgrāmata , elektriskie, hidrauliskie, pneimatiskie, turbīnas, elektromagnētiskie, elektromagnētiskie hidrauliskie, hidrauliskie, gāzes un hidrauliskie, piedziņas pārnesumi, slīpa piedziņa utt.
Vārsta atslēga ir cauruļvadu piederums. To lieto, lai mainītu datu pārraides kanāla šķērsgriezumu un plūsmas virzienu, lai kontrolētu ierīces datu plūsmu. Konkrēti, vārsta slēdzenei ir šādi centralizēti izmantojami: (1) ieslēgt vai nogriezt barošanas avotu cauruļvadā. Piemēram, aizbīdņa vārsts, lodveida vārsts, lodveida vārsts, kontaktdakšas vārsts, diafragmas vārsts, droseļvārsts un tā tālāk. (2) regulēt un kontrolēt barotnes plūsmu un spiedienu cauruļvadā. Piemēram, droseļvārsts, regulējošais vārsts, spiediena samazināšanas vārsts, drošības vārsts un tā tālāk. Šobrīd visbiežāk izmantotais visbiežāk izmantotais autors ir klasificējams saskaņā ar vārsta bloķēšanas spiedienu, temperatūru un struktūras raksturlielumiem.
Izmantojot iepriekš minēto aprakstu, lai cilvēki saprastu vārsta bloķēšanas nozīmi darbā un izmantošanas apjomu, ja tas tiek ļaunprātīgi izmantots, tas radīs nopietnas sekas, apdraudēs dzīvības un īpašuma drošību, tādēļ vārsta atslēga var būt ļoti laba drošības loma. Cik daudz vārsta slēdzenes var izmantot, atkarībā no vārsta bloķēšanas modeļa, lieluma, korekcijas raksturlielumiem, ja var būt neliela izmēra maiņa.
1. Dizains un drošība
Elektroenerģijas būvniecībā nav katrs negadījuma pārkāpums, formālās parādības, kas saistītas ar šī fenomena pastāvēšanu, kopā ar darbinieku zemo kultūras kvalitāti, pašdisciplīnu zināšanu drošība seklu, pastāv izredzes, nopietnas sekas par pārkāpumu izpratnes fenomenu nav skaidrs, kā parasti nopietnas sekas.
Autore iesaistījās uzstādīšanas un uzturēšanas 26 gadus, darbā, lai mēģinātu palaist, remonts un būvniecība personāla ļaunprātīgu izmantošanu, ko izraisījis negadījums, uz valsti, vienībām un ģimenēm, lai radītu milzīgus zaudējumus un sāpes. Lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, tā autora ilgtermiņa ražošanas pieredze, lai izvairītos no darbības drošības pasākumu kopuma, lai izvairītos no kļūdām. Tas ir vārsta bloķēšanas bloķētājs, kas tiek uzskatīts par izstrādātu, lai novērstu darbības kļūmi. Šo vārstu bloķēšanas atslēgas veidu var plaši izmantot naftas ķīmijas, ķīmiskās, naftas, dabasgāzes, spēkstacijas, kodolenerģijas, metalurģijas un citās jomās. Vienkārša un ērta uzstādīšana un noņemšana, tikai elastīga, dāsna izskats, no jebkuras vietas, vides, mitruma un citiem efektiem. Neietekmē jebkura aprīkojuma darbību, pretkorozijas departamenta izolācijas matus par jebkādu triecienu, atbilstoši vārsta slēdzenes izmēram operācijas lielumam.

2) konstrukcijas drošums un integritāte bez apkopes; (3) var izmantot kompaktas konstrukcijas un izgatavošanas iespējas, kā arī vārsta bloķēšanas sistēmas dizaina un ražošanas uzticamību; Viegli izmantot īpašības; (4) viegli piesprādzēt ar vārsta savienojumu, jauks, viegli pārvadājams, brīvs no vides, temperatūra, vieta, korozija; (5) zemas ražošanas izmaksas, elastīga darbība, uzstādīšana, viegli noņemt, viegli pārvadāt, augsta drošība, izturīga. Plaši izmantoti un tā tālāk.
2. Praktiskā pielietojuma efekts
Pēdējos gados Ķīnai arvien vairāk ir pievērsta uzmanība ražošanas iekārtu drošībai, tādējādi ievērojami uzlabojot ierīces drošību, var pilnībā izvairīties no avārijas izraisītajām ekspluatācijas kļūdām. Vārsta bloķēšanas slēdzenes dizains pašreizējā stāvoklī ir unikāls, vārsta bloķēšanas atslēga galvenokārt tiek izmantota, lai bloķētu rokas riteni, lai kontrolētu savienojuma vārsta bloķēšanas atslēga ar motora pārsega skrūvi, saite tiek veikta ar iekšējais vītne divi uzgriežņi, ķēdes vidus ar ķēdes savienojumu, viens gala skrūvēts ar savām atbilstošajām dzinēja pārsega skrūvēm (iekšējā vītņcaurule un kapteiņa skrūvju stieņu savienojums), otrā galā ir ārējā vītne, kas ir dzīvā, un šo daļu Rokas saites iekšējā vītne, ar ķēdi ap vārstu, lai bloķētu rokas riteni, ķēde beidzas ar ārējo vītni dzīvot ar tapas saiti, rokas ritenis un dzinēja pārsegs ir vertikāla saikne, šī saikne ir tik ilgi, kamēr vārsta slēdzene bloķēt, ja vien neatlaižiet dzīvi vai bojājumus, vai arī nevarat atvērt vārsta atslēgu. Kapteinis vai atveriet, aizveriet vārsta slēdzeni, kamēr atskrūvējiet tā vidū. Vārsta slēdzenes bloķētājs tiek galvenokārt izmantots dažos bieži slēgtos un parasti atverot vārsta slēdzeni, ir arī dažu tehnisko apkopju ieslēgšana un izslēgšana no vārsta slēdzenes, bet otra iespēja bloķēt arī slēdzeni. Slēdzene var arī bloķēt divus vārstus, lai to galvenokārt aizsargātu no nejaušas darbības un avārijas.
Izmantojot praktisku pārbaudi, tas ir efektīvs, bet arī ietaupa daudz materiālu. Vārsta atslēga Bijie spēkstacijā, Qitaihe spēkstacija, Guizhou Liupanshui spēkstacija, Jixi elektrostacija, Hunan Chuangyuan spēkstacija, Jiangxi Nantong elektrostacija, Iekšējās Mongolijas Zhungeer elektrostacija, Shandong Binzhou elektrostacija, Henan Shenhuo alumīnija elektrostacija utt. ir piemēroti, efekts ir ļoti labs. Kā arī dažādās spēkstacijās ekspluatācijas un apkopes periods tiek plaši izmantots, lai izvairītos no kļūdainas darbības rašanās, lai nodrošinātu iekārtas drošu ekspluatāciju.