sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības brīdinājuma marķējuma izstrāde

Drošības brīdinājuma marķējuma izstrāde

Jun 09, 2017

Drošības brīdinājuma marķējuma izstrāde
Drošības brīdinājuma etiķetes attīstības perspektīvas, kodināšanas metode salīdzinājumā ar tradicionālo mehānisko štancēšanas metodi ar īsu ražošanas ciklu, maina ērtas un ātras priekšrocības. Mehāniskā štancēšanas metodei ir jābūt ar augstas precizitātes štancēšanas aprīkojumu un pelējuma apstrādes iekārtām, izstrādes cikls no 2 līdz 3 mēnešiem. Urbšanas metodes īpatnības dēļ detaļu sarežģītībai nav nekāda sakara ar apstrādes vienkāršības pakāpi, un mehāniskā caurumošanas metode, lai risinātu sarežģītas daļas dzīvošanai, palielinās ražošanas grūtības, un dažas pat nevar būt pārstrādāts. Ēšanas metode ir tikai jāizstrādā filma, jaunās attīstības izmaksas mazāk. Ēterošanas metode, izgatavojot metāla detaļas bez burrs, nemaina materiālu magnētiskās īpašības, pārstrādātie produkti pēc gludajiem matiem nav mazākās pārmaiņas. Otrošanas metode liela daudzuma, liela daudzveidība, plāna metāla materiālu apstrādes plakana virsma un metāla izstrādājumi virsmas apdarei, bet arī attiecībā uz atsevišķiem nelielu partiju korozijas izstrādājumiem. To lieto visās integrētās shēmas svina rāmja un luminiscējošo displeju bloku, tīkla, mikroaizlādes, integrētās shēmas pārsega, virsmas montāžas, lodēšanas pastas shēmas plates un citu produktu sortimentā.
Vai jūs zināt drošības brīdinājuma marķējuma ražošanas metodi? Drošības brīdinājuma marķējums mūsu dzīvēs var mums palīdzēt daudzās vietās, taču mēs gandrīz par to nevaram iedomāties dažus cilvēkus, kā padarīt šo metodi, mūsdienu drošības brīdinājuma etiķetes fabrikā, lai teiktu, kā ir izgatavošanas metode, mēs visi kopā saprotam, ko par to:
1. Produkta dizains: saskaņā ar zīmējumiem, attēliem vai paraugiem, lai izstrādātu produkta izmēru, biezumu, struktūru, leņķi un virsmas fontu efektus.
2. Pelējuma formēšana: Pēc zīmējuma pabeigšanas, izmantojot profesionālu trīsdimensiju programmatūru, lai pārveidotu failu, sāciet pelējuma gravējumu → pelējuma pulēšana → veidņu veidošana → testa režīms → pabeigts.
3. Injekcijas apstrāde: veidnei, kas uzstādīta iesmidzināšanas formā, lai to atkļūdotu, pievērsiet uzmanību virsmas efektam, lai nodrošinātu, ka produktu iesmidzināšanas drošības brīdinājuma etiķete pēc tam nonāk partijas apstrādē.
4. Virsmas apstrāde: produkta tukša pēc tam, kad tā ir izveidojusies virsmas krāsā, lai pievienotu, saskaņā ar saliekamo efektu, lai izvēlētos vajadzīgo procesu. Piemēram: elektropārvades, izsmidzināšanas, poligrāfijas, skulptūru un citu virsmas apstrādi, šeit nav piemēru, detalizētākai ražošanas procesā, lūdzu, pārvietojiet injekcijas drošības brīdinājuma etiķetes ražošanas procesa atsauces materiālus.
5. Iepakojums: pēc visu procesu pabeigšanas pēc nepieciešamības pēc injicēšanas drošības brīdinājuma etiķetes pabeigšanas, lai ielīmētu abpusējo līmi, pēc lietošanas var ērti uzstādīt uzlīmītes (izvēlieties komplektā iekļauto pēdu, sprādzi, skrūvju caurumu, izņemot izstrādājumus). Ievietojiet gatavo produktu pēc testa, lai novērstu sliktos produktus kvalificētos produktos, kur mēs esam pabeiguši gatavo produktu, kas jāaizpilda iepakojuma saite. Pēc pārbaudes tūlīt aizverot iepakojumu, kvantitatīvi kartona iepakojumu un pēc tam nelielu papīra iepakojuma kārbu.
点击 图标 下载 lietojumprogramma