sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kaut arī drošības atslēga, bet ir jāzina četras būtiskas kļūdas

Kaut arī drošības atslēga, bet ir jāzina četras būtiskas kļūdas

Sep 05, 2017

Kaut arī drošības atslēga, bet četrām lielām kļūdām ir jāzina
Drošības bloķēšanas sistēma, kas ļauj viegli saprast informāciju
Zinātnes un tehnoloģijas attīstība ir dzīves ērtības, viedie mājas produkti ir tipisks piemērs, jo tā ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, un tagad arī drošības josta tehnoloģiju attīstība mainās, arvien vairāk lietotāju atpazīst un meklē. Lai ļautu jums vairākos produktos ar labāku izvēli jums, ka šodien, Xiaobian sniegs jums padomus dažām bieži sastopamām kļūdām, cerot dot jums kādu palīdzību.
Bieži sastopamās kļūdas 1:
Iris, sejas atpazīšana, jo tālāka tālrunis ir drošāks
Pirkstu nospiedumi, paroles, tuvuma kartes ir pašreizējais veids, kā atbloķēt atveri, varavīksne, sejas atpazīšana, tālvadības tālrunis, lietotne un citas tehnoloģijas, joprojām ir perfekta, jaunā tehnoloģija nav stabila, lai zināmā mērā ļautu dažiem cilvēkiem mašīna, kā rezultātā drošības riski ir neizmērojami, tie, kas praktiski nav izstrādājuši "augsto tehnoloģiju", var uzskatīt, ka tie ir kārtējie.
Bieži sastopamās kļūdas 2:
Sekojiet akli
Ar tīklu, kas arvien vairāk attīstās, pieeja informācijas kanāliem ir daudzveidīgāka, bet drošības josta kā praktisks mājas produkts, pirms pērk vai arī jādara vairāk mājasdarbu, atkarībā no viņu faktiskās situācijas, lai izvēlētos stilu un funkciju iegādāties. Piemēram, Korejas drošinātājs ar korejiešu ugunsgrēku, bet faktiskā lietošanā, bet konstatēja, ka Dienvidkorejas durvis parasti ir relatīvi plānas, vieglās un lielākā ķīniešu ģimenes daļa ir biezāka, smagas durvis, Ķīnā uzstādītā Dienvidkoreja. Ir ļoti grūti , un ķīniešu ģimenēs nevar izmantot durvju slēdzeni, dzīve var tikt saīsināta.
Bieži sastopama kļūda 3:
Drošības atslēga nav mehāniska
Neatkarīgi no tā, kāda ir slēdzene, pirmā prioritāte ir aizsargāt drošību. Drošības aizsargs nevar novirzīties no šī ceļa. Nesen Xiaobian konstatēja, ka daži ražotāji mēģina pamest tradicionālo mehānisko slēdzeņu cilindru, pārslēdzot uz automātisko slēdzi. Šī pieeja nav vērts veicināt. Mēs nekad nevaram paredzēt, kad drošības aizbīdnis būs tad, kad radīsies nelielas problēmas, mehāniskā slēdzeņu cilindrs ir avārijas avārijas aizsardzība.
Bieži sastopamās kļūdas 4:
Drošības piekaramās atslēgas ir augstas luksusa preces
Tirgū ir dažas dārgmetālu drošības produktu cenas, kā arī patērētāja izpratne par drošības atslēga tirgū, tāpēc daudzi patērētāji joprojām uzskata, ka drošības atslēga ir augstas klases patēriņa preces. Ar šiem gudrajiem mājas tirgiem šie drošības jostas elementi jau nav augsti par greznību, daudzi lēti produkti ir klusi tuvojušies mūsu dzīvēm, mēs varam iegādāties, izmantojot materiālus, stabilitāti, drošību utt. Apsveriet, lai izvairītos no Augstu drošības piekaramās atslēgas cenu, izvēlieties patiešām piemērotu savai drošības atslēgai.
Oktobra beigās Šanhajā notika "Ķīnas drošība, kas saistīta ar bloķēšanas industriju un interneta dubultās disku attīstības forumu", tikšanās dati liecina, ka šobrīd nacionālās atslēgas nozares kopējā produkcijas vērtība sasniedza 60 miljardus juaņu, no kuriem inteliģenti durvju slēdzenes nozares produkcija 6 miljardi juaņa. Tradicionālās mehāniskās slēdzenes joprojām aizņem lielāko daļu no tirgus daļas, drošības josta vēl nav iekļauta lielākajā daļā ģimenes.
Patlaban drošības vārpstas tirgus pieprasījums pārsvarā ir finanšu, militārā un policijas, biznesa biroja, augstas klases dzīvojamo, jauno nekustamo īpašumu u.tml. Parastajiem patērētājiem, viņu informētība par drošības atslēgu nav augsta, joprojām ir adaptācijas fāze.
Ķīnas drošības slēdzene civilo slēdzeņu tirgū ir tikai 2%, savukārt Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs drošības slēdzene veidoja 50% no civilajām slēdzenēm - Japānā un Dienvidkorejā - bija vairāk nekā 70% no civilo slēdzeņu tirgus daļas , Bloķēšanas koeficients ir pat 90%.
Faktiski, salīdzinot ar tradicionālajām mehāniskajām slēdzenēm, drošības josta priekšrocības ir acīmredzamas. Tā ir ne tikai augsta, bet arī ļoti ērta, tajā pašā laikā arī drošības koeficients ir ievērojami uzlabots.
Lielākajai daļai vietējo ražotāju ir pirkstu nospiedums, parole, tālvadības pults atslēga, mobilais tālrunis un cits atvērts režīms .......
Zemes gāzes punkts, apkārtējie draugi kāzu kleitas jaunās mājās visur, runājot par slēdzenes problēmu, mēs visi vienojāmies izvēlēties drošības atslēgu. To iemesls ir moderns, otrais ir drošs, trešais ir ērti, četrām skaistajām izpausmēm ir jāpiespiež režģis, mēs neuzskatām, ka zagļu tehnoloģijas var sasniegt "Safety Padlock" pētniecības un attīstības komandu.
Un parasto sadzīves tehniku, droša krēsla kulminācija nebūs tālu. Piemēram, mēs joprojām izmantojam melnbalto TV, parādījās krāsu televīzija. Bet ciematā tikai "miljonu mājsaimniecību" var atļauties ah. Bet produkta pievilcība nevar apturēt cenu kāpumu. Tāpēc drošības atslēga nebūs ieslodzīta