sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kabeļu bloķēšana nākotnes tirgū

Kabeļu bloķēšana nākotnes tirgū

Jul 24, 2017Kabeļu bloķēšana nākotnes tirgū

Eksperti uzskata, ka Ķīnas Cable Lockout etiķešu tirgus nākamajos piecos gados vidējais gada pieauguma temps sasniegs 12%, jo īpaši elastīgajā iepakojumā un plastmasas iepakojumā, un stikla iepakojums neizbēgami aizvietoja otru iepakojuma veidu, kas ievērojami pārsniedz Cilnes Cable Lockout cilnē vidējais gada pieauguma temps sasniegs 16%, tādēļ 2015. gada kabeļu bloķēšana kļūs par lielāko un visvairāk vadošo pārtikas marķēšanas programmu.

Runājot par attīstības tendencēm, mums ir jāatceras un jāaplūko, kas pēdējo 10 gadu laikā ir bijis visā pasaulē. Sākot ar jauno gadsimtu, mēs saskaramies ar dažādu aspektu problēmām, piemēram, interneta ekonomika sāka pacelties, paplašinot globālo ekonomisko integrāciju, tajā pašā laikā pasaule saskaras ar terorisma draudiem, kas rada spriedzi Tuvajos Austrumos radās jēlnaftas trūkums, klimata pārmaiņas un globālā sasilšana, pirms pieciem gadiem jaunās ekonomikas izaugsme, finansiālās vētras draudi pēdējo trīs gadu laikā, zeme saskaras ar dabas katastrofu pārbaudēm ... Šajos gadījumos pasaules ekonomika sāk pāriet uz jaunattīstības valstīm Dienvidamerikā, Austrumeiropā un Āzijā.

Ķīna Cable Lockout tirgus nākotnes perspektīvas

Eksperti uzskata, ka Ķīnas Cable Lockout etiķešu tirgus nākamajos piecos gados vidējais gada pieauguma temps sasniegs 12%, patēriņš pieaugs no pašreizējiem 1,6 miljardiem kvadrātmetru līdz 1,6 miljardiem 2,9 miljardu kvadrātmetru, pēc 10 gadiem būs tuvu 5 miljardus kvadrātmetru, tās izaugsmes vietas galvenokārt koncentrējas četrās lielās rūpniecības nozarēs. Piemēram, pārtikas rūpniecības etiķetes nākamajos piecos gados ievērojami pieaugs, pateicoties pašu pārtikas nozares attīstībai.

Pārtikas rūpniecība nākamajos piecos gados saglabās vidējo gada pieauguma tempu par 7%, tā attīstības gaitā palielināsies metāla, stikla un plastmasas iepakojuma izmantojums, pārtikas produktu marķējuma pieaugums ir liels impulss, pateicoties iepakojuma pieņemšana padara etiķeti augstāku par pārtikas rūpniecības izaugsmes pieaugumu, vidējais gada pieauguma temps sasniegs 10%. Īpaši kabeļu bloķēšanai

Pasaules ekonomikas attīstības tendences

2010. gadā attīstītajās valstīs iekšzemes kopprodukts veidoja 69% no pasaules ekonomikas, gaidāms, ka 2020. gadā tas samazināsies līdz 61%, un tas nozīmē, ka turpmākajos 10 gados ekonomikā ievērojami palielināsies progresa rādītājs, jaunattīstības valstis spēlēs vairāk nozīmīga ekonomikas loma. 2000. gadā ASV iekšzemes kopprodukts bija četras reizes lielāks nekā Ķīnā, taču eksperti lēš, ka Ķīnas IKP līdz 2020. gadam sasniegs pusi no Amerikas Savienotajām Valstīm un tikai 20 gados pieaugs no 25% līdz 50%.

Tas sakrīt ar pasaules ekonomiku, globālais Cable Lockout attīstās tagu devas, pasaules pašreizējais Cable Lockout etiķetes tirgus apjoms ir aptuveni 15 miljardi kvadrātmetru, nākamajiem desmit gadiem ir paredzēts sasniegt 20 miljardus kvadrātmetrus, 80% no izaugsmes nāk no jaunattīstības valstīm. Nākamajos 10 gados kabeļtelevīzijas bloķēšanas zīme pieaugs galvenokārt no Ķīnas, Dienvidāzijas, Dienvidamerikas, Austrumeiropas, attīstīto valstu patēriņš uz vienu iedzīvotāju pieaugs no 9,2 kvadrātmetriem līdz 9,8 kvadrātmetriem, tajā pašā laika posmā jaunattīstības valstīs patēriņš uz vienu iedzīvotāju pieaug no 0,8 kvadrātmetriem līdz 0,8 kvadrātmetriem, līdz 2020. gadam attīstīto valstu tirgus attīstība bija tikai 1%, jaunattīstības valstu tirgus pieaugums sasniegs 7,2%, Ķīnas tirgus pieaugums sasniegs 11,2%, kas tālu pārsniedz citas valstis , var teikt, ka ir visaktuālākā valsts globālā izaugsme, īpaši jaunattīstības valstīs.

Pieaugot jaunattīstības ekonomikai, izejmateriālu piegādes ķēde ir salauzta, un piegādes nepietiekamība un cenu svārstības neizbēgami turpināsies. Izejvielu cenu indekss nākamajā desmitgadē palielinās ierobežotā zemes un resursu trūkuma dēļ. 1980.gadā pasaules ekonomika patērē zemi, var nodrošināt resursus, oglekļa emisijas, un zeme var nodrošināt resursus, ir bijuši plakani, nākamajos piecos gados mēs patērēsim zemi, var nodrošināt resursus 1,6 reizes, tāpēc izejvielu trūkums turpinās izraisīt cenu pieaugumu. Visiem uzņēmumiem ir pienākums radīt ilgtspējīgus materiālus, un fino huichuan un fino blue jau strādā pie tā.

Pasaules ekonomiskās pārmaiņas ietekmē mūsu Cable Lockout nozares tirgu

Attīstītajās valstīs Eiropā un mūsu tirgū kabeļu bloķēšanas patēriņš uz vienu iedzīvotāju ir no 8 līdz 12 kvadrātmetriem, savukārt jaunattīstības valstis ir tuvu 1-3 kvadrātmetriem, kas pilnībā parāda pasaules ekonomiku, kas ir cieši saistīta ar kabeļtelevīzijas kanāla patēriņu ir Cable Lockout tags ir lieliska attīstības vieta.

Cable Lockout nākotnes perspektīvas tirgū

Pēdējo desmitgažu laikā Cable Lockout etiķete ir ieņēmusi ievērojamu tirgus daļu, savukārt Cable Clack tag izmaksas par integrētu īpašas mitruma līme un tinumu lietošanu ir augstas, bet salīdzinājumā ar spolēm etiķeti un etiķetes kontūru, Cable Lockout etiķetes visaptverošās izmaksas ir zems, tādēļ Cable Lockout tags pastāvīgi nomainīja citu dažādu tehnoloģiju vai procesu, galvenokārt tas saistīts ar kabeļa bloķēšanas marķējuma materiālu īpašībām, piemēram, materiālu dažādošanu, labu izskatu un konkurētspējīgu cenu integrētu pielietojumu.