sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lokauta Tagout attīstības

Lokauta Tagout attīstības

Jul 05, 2018


1982. gadā OSHA izsniedz kontroles par bīstamu enerģijas noteikumi stājās spēkā 7 gadus vēlāk aizsargāt darba ņēmēju dzīvību un veselību. Ar šīs regulas ieviešanu, American darbinieks upuru skaits ir samazinājies asi. Ar citu vārdu, Regula devusi lielu sasniegumu.

Laika gaitā lokauts/tagout kļuva par universālu starptautiski. Ar plašu lokauta/tagout pieņemšana, Ķīna arī iznāca ar attiecīgo paskaidrojumu "Drošības ražošanas likums". Tas ir liels prieks gan darba devēji, kas redzēja priekšrocības, pieņemot lokauts/tagout programmu un darba ņēmēju, kuru dzīve ir garantēta.

Tehnoloģiju attīstība un sabiedrības attīstībai, lokautu/tagout kļuva daudz konkrētāks. Kā piemēru ņemot Lockey, apskatīsim ļoti dažādi drošības slēdzeni, vārstu lokauts, kabeļa lokauts, circuit breaker lokauts, pneimatisko lokauts, elektrisko slēgumu, lokauts aizbīdni, drošības frāzi, lokauts soma & rūtiņu & stacijas un drošības etiķeti. Lockey arī izstrādā jauna veida lokauts produktus dažādu iekārtu.

Mēs esam pārliecināti, ka lokauts/tagout attīstīsies labāk nākotnē un visiem darba ņēmējiem visā pasaulē var droši strādātu vienā dienā.


2.jpg