sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kā mēs varam darīt bīstamu enerģijas kontroles?

Kā mēs varam darīt bīstamu enerģijas kontroles?

Aug 10, 2018


Pareizu lokauts/tagout praksi un procedūras aizsargātu strādnieku no bīstamu enerģijas atbrīvošanu. OSHA standarta bīstamu enerģijas kontroles (lokauts/Tagout) (29 CFR 1910.147) vispārēju nozares iezīmē īpašus pasākumus un procedūras, kā arī risinot kontrolēt bīstamo enerģijas laikā apkalpošanas un apkopes mašīnas un iekārtas. Darba devējiem ir pienākums apmācīt katram darba ņēmējam, lai nodrošinātu to, ka viņi zina, saprast, un ir iespēja sekot bīstamu enerģijas kontroles procedūrām piemērojamie noteikumi. Darbiniekiem jābūt apmācītam enerģijas vadības programmā un ir zināšanas un prasmes nepieciešamas drošas lietojumprogrammas, lietošanas un izņemšanas no enerģijas kontroles mašīnas.


Darbiniekiem, kas strādā jomā, kur tiek izmantoti enerģijas kontroles procedūru nepieciešamību ir norādīts mērķis un izmantošanu enerģijas kontroles procedūru (-as) par aizliegumu pret mēģinājumu restartup mašīnas vai iekārtas, kas ir bloķēta vai atzīmēti.


Darbiniekiem, kuri ir autorizēti lokauts mašīnas vai iekārtas un veiktu apkopi un remontu operācijas ir jāapmāca, atzīstot, ka piemērojamas bīstamu enerģijas avotu darbavietā, tāda veida un apjoma enerģijas, kas atrodamas darba vietās, un līdzekļus un metodes izolē un kontrolēt enerģijas.


Tā ir laba izvēle pārkvalificēties visu darbinieku prasmi uzturēt vai ieviest jaunus vai mainītus kontroles metodes.