sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kā izvēlēties drošības atslēgu

Kā izvēlēties drošības atslēgu

Aug 24, 2017

Kā izvēlēties drošības atslēgu
Aizsardzības drošības spilveni kā drošības atslēga ar drošību tika pieņemti arvien vairāk jomās. Tātad, kā izvēlēties pareizo drošības atslēgu? Šodien ļaujiet drošībai piegādāt, lai jūs mācītu!
Pirmkārt, vispirms vispirms jāizvēlas drošības josta produktu kvalitāte, ražotāja uzticamība, lai nodrošinātu pirkumu. Drošības piekaramās atslēgas bez kvalitatīvas kredīta garantijas, bloķē, ja drošības atslēga nav stingri, nevar sasniegt pretaizdzīšanas ražotāju nozīmi, ir jāietver izskatīšanas apjoms.
Otrkārt, līgums pirms līguma parakstīšanas, pieprasot, lai ražotāji nenodrošina to pašu trešo personu ar drošības atslēgas identifikāciju un numuru, lai nodrošinātu, ka izstrādājumiem ir ekskluzīvas tiesības izmantot.
Treškārt, mēģiniet neizmantot vairāku ražotāju ražošanu, tie ražo tāda paša izmēra / krāsu produktus, tādus pašus izmēru / krāsu produktus viegli kopēt, kā rezultātā drošinātāji nevar sasniegt pretaizdzīšanas efektu.
Drošības atbloķēšanas ierīces parasti tiek izmantotas, lai nepieļautu pēkšņus personāla bojājumus, ja tie atrodas aprīkojuma tuvumā, sakarā ar aprīkojuma remontu vai apkopi.
Kāda ir drošības atslēga?
Kopīgie gadījumi Šādos gadījumos mums ir jāizmanto drošības josta:
1, lai nepieļautu, ka ierīce pēkšņi sāk darboties, jums vajadzētu izmantot drošības skavu drošības atslēgu
2, lai novērstu pēkšņas jaudas izplūšanu, vislabāk ir izmantot drošības atslēgas slēdzeni:
3. Izmantojiet drošības atslēgu, ja noņemat vai izlaižat aizsargierīci vai citu drošības ierīci
4, kad mašīna var nozvejot ķermeņa daļu, ir jāaizver, kad darba apjoms:
5, strāvas uzturēšanas personālam ķēdes uzturēšanā, drošības ierīču izmantošanai jābūt uz ceļa bloķēšanas
6, mašīnapmācības personāls tīrīšanas vai eļļošanas laikā, darbinot iekārtu, mašīna jāizmanto slēdzi poga Drošības atslēga
7, tehniskās apkopes personāls mehāniskās atteices novēršanā, jāizmanto, lai iedarbinātu mehānisko ierīci. Drošības aizbāznis ASV Darba drošības un veselības administrācija (OSHA) ierosināja, ka visiem uzņēmumiem jābūt aprīkotiem ar viņu drošības jostu bloku. Uzņēmuma pienākums ir izsekot izvēlētajai sistēmai darba vietā. Drošības bloķētājs nav līdzeklis jaudas dzēšanai, un to var bloķēt tikai tad, ja barošanas avots ir izolēts.
Ja personai ir atļauts veikt vienu un to pašu uzdevumu, katram darbiniekam personīgi ir jāuzņemas sava drošības skavu procedūra, nevis viņa cerības uz citiem. Nekad neesat atļauts noņemt jūsu drošības skavu. Lietojiet tikai aprīkojumu, kas ir pabeidzis drošās bloķēšanas drošības ierīci.
Kad jūs veicat maiņu, jūs nedrīkstat atbrīvot oriģinālu drošības atslēgu, jāgaida līdz nākamajam pēctecim saskaņā ar drošības atslēgas prasībām, lai paceltu oriģinālās drošības atslēgas. Tajā pašā laikā jaunajam pēctecim ir atkārtoti jāapstiprina, ka drošības klājs ir drošs un drošs, tas ir apstiprināts pirms operācijas. Nekad nelieciet savu drošību uz kāda cita drošības jostu, vienmēr atcerieties savu drošības jostu, lai aizsargātu savu drošību.
Piemēram, izmantojiet pareizo drošības aizbīdni, piemēram, lai bloķētu 3 collu vārsta vārstus, un tagad jums ir 5 collu līdz 6,5 collu aizvaru vārsts Drošības bloķētājs, lūdzu, neplānojiet to lietot un neatbilst drošības jostai, nekavējoties jāņem pareizais drošības josta izmērs.
Pārliecinieties, vai jūsu drošības josta ir noturīga pret apkārtējo vidi, piemēram, mitrumu, kodīgumu utt., Pretējā gadījumā tā zaudēs sekas.
Drošības piekaramās atslēgas un saraksts ir jāapvieno un nevar aizstāt viens otru. No 1990. gada 2. janvāra neatkarīgi no mašīnu un aprīkojuma nomaiņas, kapitālremonta, renovācijas vai jauninājumiem, kā arī jaunu mašīnu un iekārtu uzstādīšanas gadījumā enerģijas izolēšanas ierīces iekārta jāprojektē, lai izmantotu bloķēšanas ierīci.