sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Svarīgi apsvērumi, kā izvēlēties drošības atslēgu

Svarīgi apsvērumi, kā izvēlēties drošības atslēgu

Aug 03, 2017

Svarīgi apsvērumi drošības skavas izvēlei
Drošības bloķētājam ir plašs krāsu, izmēru, formu un durvju izkārtojumu klāsts. Papildus tam, ka ir izvēlēts NFPA atbilstības drošības vārpsta, OSHA prasības un FM sertifikācija, jāņem vērā citi faktori.
Ķīmiskās īpašības
Ir svarīgi identificēt visas uzglabājamās ķīmiskās vielas un tos katalogēt. Rūpīgi pārbaudiet materiāla drošības datu lapu (MSDS), lai noteiktu atbilstošās īpašības un ieteicamās uzglabāšanas metodes. Lai izvairītos no toksiskiem sprādzieniem un ugunsgrēkiem, kritiski svarīgi ir izdalīt nesaderīgas ķīmiskās vielas. Attiecīgie noteikumi un Likums par tiesībām uz informāciju (vai bīstamības komunikācijas standarti) paredz ķimikāliju marķēšanu un sagatavošanu. Lai atvieglotu piekļuves punkta MSDS tabulas izmantošanu, bet arī īpaši paredzēts "dokumentu uzglabāšanas lodziņš", kas tieši piestiprināts pie drošības atslēgas.
Viens no faktoriem, kas izvēlas drošības atslēgu, ir saistība starp ķīmisko vielu un pašas drošības jostu. Piemēram, nedegošām skābām vielām un korozīviem šķidrumiem celtniecības materiālam vajadzētu būt polietilēnam vai koka lamināta. Tomēr uzliesmojošiem, bet mazāk korozīviem šķidrumiem ieteicams izmantot ķīmiski izturīgus tērauda skapjus ar polietilēna oderēm. Tērauda drošības piekaramās atslēgas ir piemērotas uzliesmojošiem šķidrumiem, un pareizās krāsas izvēle ir piemērota dažādu šķidrumu pārvaldībai un izolēšanai. Kaut arī specifikācija neuzliek īpašu krāsu, bet norādītajam šķidrumam rūpniecībai ir parasta krāsa, kas jāievēro.
Noteikumi un drošība
Piesardzības pasākumi
Kā minēts iepriekš, būvniecības standartiem jāatbilst NFPA un OSHA prasībām. Dažās vietās, kurās ir jāievēro Starptautiskais ugunsdrošības kodekss (IFC) vai NFPA1 "vienoti ugunsdrošības noteikumi", turpmākas prasības uzliesmojošām šķidrām drošības aizbāznīm vajadzētu pareizi uzstādīt un automātiski aizvērt.
Drošības bloķētājam ir vienas durvis un divas durvis, divi slēgti veidi: manuāla vai automātiska izslēgšana. Ekonomiskas manuālas aizvēršanas durvis var pilnībā atvērt līdz 180 grādiem, un lietotājam ir nepieciešams personīgi aizvērt durvis. Automātiska aizvēršana, durvju pašizvadīšana tiek izmantota kontroles ierīcē, kad tiek automātiski aizvērta virsbūve. Izmantošanas laikā kausējamais vads velk durvis, bet, ja durvis vienmēr ir atvērtas, uguns izkausē pie 165 ° F (74 ° C) un automātiski aizver durvis. Lai gan dažās Amerikas Savienotajās Valstīs, kurās izmanto īpašus ugunsdrošības kodus, ir nepieciešams automātisks durvju aizvēršanas režīms, ieteicams vienmēr sazināties ar vietējām iestādēm, ievērojot īpašas prasības. Automātiskās aizvēršanas durvis novērš iespējamo "vērā ņemamo faktoru", aizmirstot durvju aizvēršanu, pārliecinoties, ka durvis ir aizvērtas. Tātad, lai nodrošinātu labu vispārējo drošības plānu, bieži vien dod priekšroku automātiskai durvju aizvēršanai. Ir arī priekšrocība: automātiskais aizvēršanas mehānisms ir slēpts korpusa augšējā sienā, maksimāli palielinot pieejamo uzglabāšanas vietu.
Gan rokasgrāmata, gan automātiskās aizslēgšanas durvis, pašbremzējošās durvis un rokturi ir kritiskas, jo lietotājam nav nepieciešams rokturis manuāli pagriezt, lai nodrošinātu, ka trīspunktu durvju atslēga ir pareizi savienota. Nerūsējošā tērauda lodveida pašbremzēšanas sistēma nodrošina drošu slēgšanas iespēju un labāko ekspluatācijas laiku, savukārt siltuma pretestība ir uzlabojusies.
Drošības atslēga ir sava veida drošība dažādu veidu produktīvo vai dzīvo vielu vai informācijas drošības produktu uzglabāšanai, tiek saglabāta drošības atslēga. Var iedalīt ķīmiskajā drošības aizbāznī, faila drošības skavai, individuālos aizsardzības līdzekļus. Aizsardzības bloķētājs, gāzes spilvens. Drošības bloķētājs, ventilācija. Drošības bloķēšana un tā tālāk.
Vispārējā situācija pamatojas uz tādu vielu uzglabāšanu, kuras klasificējamas: FM sertificēta ķīmiskā drošības atslēga, fiksācijas drošības skavotājs, individuālie aizsardzības līdzekļi, drošības atslēga, cilindru drošības atslēga, ventilācijas drošības atslēga utt.
Pirmkārt, ķīmiskās drošības skavai: izmanto, lai uzglabātu visu veidu ķīmiskās vielas skapī, bet ne ķīmiskās vielas, kas tieši tiek uzglabātas iekšpusē skapī, bet uzglabā ķīmiskās vielas, kas atrodas drošības tvertnē vai traukā. Ķīmiskās drošības aizslēga loma: bīstamas situācijas gadījumā, lai strādnieku skatuves būtu laiks iziet no vietas, lai izvairītos no miesas bojājumiem. Tās uzdevums ir aizsargāt personāla drošību.