sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Tas ir svarīgi arī izvēlēties vārstu bloķēšanu

Tas ir svarīgi arī izvēlēties vārstu bloķēšanu

Sep 05, 2017

Ir svarīgi arī izvēlēties vārstu bloķēšanu
Valve nobloķē ārējās vārstu bloķēšanas nozīmes pastāvēšanu, aizsardzības līnijas veidošanos, lai aizsargātu ģimenes drošību, bet iekšpusi ir atvērt vārstu bloķēšanu, lai nodrošinātu vienkāršu atvēršanas veidu, lai atvieglotu ģimenes piekļuvi. Tāpēc, atveriet Valve Lockout par viedo pirkstu nospiedumu paroli. Ventilatora bloķēšana ir ļoti svarīga, protams, atveriet Valve Lockout vai durvju vārstu bloķēšanu, lai uzlabotu svarīgu veiktspēju, principā atveriet Valve Lockout vairāk nekā pāris , mums ir vairāk iespēju, pirkstu nospiedumu parole Valve Lockout ērtības ir arī lielāka, šeit mēs īsi iepazīstināt vairākus.
Vārsta atpazīšana, lai atvērtu slēdzeni, ir pirkstu nospiedumi, varavīksnene, seja, attiecas uz vēnu un vairākiem citiem veidiem, to kopējais punkts ir ar autentifikācijas palīdzību, lai atvērtu vārstu bloķēšanu. Kopumā šī pieeja ir drošāka drošība, visbiežāk tiek izmantota, lai atvērtu Valve Lockout, bet arī lielākā daļa viedo vārstuļu tirgū aizkavē standartu.
Parole, lai atvērtu Valve Lockout, parole, lai atvērtu Valve Lockout arī ir standarta atslēga iekšzemes viedo vārstu, automatizētu durvju Valve Lockout arī ir svarīgs veids, kā atvērt Valve Lockout. Faktiskais ievades parole parasti ir 6, bet daži gudri Valve Lockout ar virtuālo paroli un mainīgo paroli kombinācija veidā, tā drošība ir bankas drošības līmenis.
Tālvadības vārstu bloķēšana, mobilā tālruņa vadība ir viena no galvenajām viedā vārstu bloķēšanas iezīmēm, ar tālvadības vārstu bloķēšanu tirgū ir divi režīmi, viens no tiem ir ar APP tālvadības pulti, tieši atverot vārsta bloķēšanu, otrs - ar APP tālvadības iestatījumus un nosūtīt pagaidu paroli, lai palīdzētu sasniegt attālo atvērto vārstu bloķēšanu. Pirmais modelis šķiet ērtāks, bet patiesībā pastāv drošības risks, mobilie tālruņi vai mājas maršrutētājs ir sašķelti, ir iespējams tieši aizbīdīt vārsta atvēršanu pie atvērta vārsta bloķēšanas stāvokļa. Otrs veids, pat ja tālrunis tiek kontrolēts ar citiem, bet arī ir vajadzīga cita persona priekšā ar ievades paroli, lai atvērtu durvis Valve Lockout, relatīvi runājot, augstāka drošība, zemāks enerģijas patēriņš.
Kartes atvēršana Valve Lockout ir kredītkarte, kas ir lielākā daļa no viedās Valve Lockout, kas ir viena no standarta funkcijām, šī pieeja ir piemērotāka veco ļaužu pirkstu nospiedumu un paroles funkcijai, to var iedalīt divos veidos: viens ir veltīta karte Veidu veids, var izmantot tikai šo karti; otrais ir kartes derīguma termiņš, iestatiet veidlapu, izmantojot saistošo telefonu, piemēram, ID kartes, autobusu kartes, bankas kartes un tā tālāk.
Atvērta vārstu bloķēšanas kombinācija, atvērtā vārsta bloķēšanas kombinācija ir sava veida apdrošināšana, lai atvērtu vārsta bloķēšanas režīmu, tas ir, ar dažiem atvērtiem vārstu bloķēšanas veidiem, lai beidzot atvērtu. Acīmredzot priekšrocība ir ļoti droša, parasti šī funkcija ģimenē ar mazāku, bankās un noliktavās un citos gadījumos ir bezjēdzīga. Citu atvērtu vārstu bloķēšanu papildus vairākiem iepriekšminētajiem ir arī vairāk unikāls veids, kā atvērt vārstu bloķēšanu, piemēram, tradicionālo atslēgu, lai atvērtu vārsta bloķēšanu, tālvadības pults, lai atvērtu vārsta bloķēšanu, tālruņa balss atvere, vārsta bloķēšana, seja atvērt Valve Lockout un tā tālāk.
Saskaņā ar Valve Lockout līmeni no zemas uz augstu iedala A, B divi. Ir vērts pieminēt, ka šī specifikācija tiek izstrādāta, kad 1994. gadā tika izstrādāta mehāniskā vārsta bloķēšanas specifikācija GA / T 73-1994, kad tikai mehāniskās vārstu bloķēšanas sistēmas A, B ir divas pakāpes. Sabiedriskās drošības ministrija ir ieviesusi 2015. gada izdevumu "mehāniskās vārsta bloķēšanas" normas, 2015. gada versijā parādījās A, B, C trīs pakāpju jaunā klasifikācija. Tātad stingri runājot, mehāniskais vārstu bloķētājs ir A, B, C trīs līmeņos un vārsta bloķēšana tikai A, B divās pakāpēs. Turklāt "Valve Lockout" ir precizēts 15 dažādu tehnisko prasību līmeņi, bet daktiloskopisko datu bloķēšanas specifikācija 5.
Ja vārsta bloķētājs var paļauties tikai uz pirkstu nospiedumiem, drošība patiešām ir lieliska. Pirkstu nospiedumu atpazīšana ir izstrādāta kā dzīvs pirkstu nospiedums, un tā nav paredzēta pirkstu nospiedumu kopēšanai, nevar kopēt pirkstu nospiedumus. Ja jūs varat atvērt pirkstu nospiedumu slēdzenes pirkstu nospiedumu plēvi, jums ir jānospiež pirksti vismaz 3 minūtes pelējuma, lai kopētu, mēs paliekam pirkstu nospiedumos dzīvē var būt tikai kriminālistikas pierādījumi, nevar kopēt, un Wo smart bloķēt Tehnoloģijas nepieciešams, lai sāktu pirkstu nospiedumus, var sākt, kopija nav spēkā!