sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Svarīgāk ir izvēlēties drošības jostu, lai saprastu tā efektivitāti

Svarīgāk ir izvēlēties drošības jostu, lai saprastu tā efektivitāti

Sep 14, 2017

Ir svarīgi izvēlēties drošības jostu, lai saprastu tā efektivitāti
Šodien mēs turpināsim rīkoties tāpat kā vakar, ļaujiet katram saprast, ka visās drošības durvīs drošības josta nozarē kāds produkts ir vispopulārākais un praktiskākais, un jebkurā brīdī mums var sniegt labākus ieteikumus, lai palīdzētu ikvienam .
Neatkarīgi no tā, vai tas ir Wanjia bloķēšanas rūpniecība, Baode bloķēšanas industrija vai Jiawei bloķēšanas industrija, tā ir viena no labākajām preču markām, kas piedāvā pretdrošināšanas durvis. Durvju slēdzenes no seniem laikiem ir neaizstājamas katram ģimenes drošības aprīkojumam. Durvju slēdzene ne tikai aprīkota ar pretaizdzīšanas funkciju, bet arī var dot dekoratīvu efektu. Šobrīd tirgū durvju slēdzenes, daudzi, līdzīga stilā, cena ir ļoti slikta. Pērciet labāko atslēgu tirgū, pēc tam apsveriet labi pazīstamos zīmolus tirgū, kvalitāte ir drošāka. Daži draugi, piemēram, smart durvju slēdzenes, un daži, piemēram, Eiropas durvju slēdzenes, katrai ģimenei, ņemot vērā to ģimenes kopējo stilu, ir nepieciešams izvēlēties pareizo durvju slēdzeni, mūsdienu mājas uzlabošanai ir ļoti svarīga loma.
Tātad, no kura, lai saprastu, izvēlieties jebkuru drošības atslēga vairs nav vērsta uz tā izskatu, un dažreiz ir daudz praktiskāk pārliecināt mūs, kā izvēlēties, kā izvēlēties drošības jostu, ieviestā drošības atslēga zīmols nav mērķis, mērķis ir Padarīt ikvienu vairāk informēt par drošības josta principu.
Ja durvju atslēga pati par sevi ir ornaments, ja materiāls, pārklājuma problēmas var izraisīt koroziju, pārklājoties ar pārklājumu, ir ieteicams izmantot vara pārklājumu vai citu stipru saķeri, pārklājuma krāsas izmaiņas, drošības atslēga no sākotnējās drošības, Tagad vairāk kā daļa no istabas greznojums. Ķīna Drošības aizsargs ir dzimis tūkstošiem gadu, Shao kultūras vietās atrasts koka slēdzenes, Rietumu parādījās bronzas slēdzeni, līdz Austrumu Han dinastija ir plaši ražota, izmantojot metāla slēdzenes, līdz pagājušā gadsimta 50 gadiem, seno ķīniešu bloķēt no vēstures stadijas.
Mēs esam pirmie, kas redzam drošības durvju drošības aizkaru, galvenokārt sfērisku drošības atslēgu, taču tas, ka drošības aizbīdnis ir vieglāk iznīcināt, tādēļ vietnes vispārējā izmantošana ir ļoti maza. Guļamistaba, pētījums, ko bieži lieto ar rokturi, virtuvi, tualeti, bieži vien nav vajadzīgs atslēga kanāla slēdzenes apakšdaļā.
Kad cilvēki pērk Drošības atslēgu, parasti tiek bažas, ka drošības atslēga nav izturīga vai neaizņems ilgu laiku, lai noķertu vai oksidētu. Problēma ir saistīta ar materiālu izmantošanu un virsmas apstrādes problēmām.
Vienkārši piecelieties no rīta, lai atvērtu durvis, atslēga ievietota, bet to nevar atvērt. Iegūstiet vairāk nekā pusstundu, pirms tie atveras, paņēma atslēgu, oriģināls drošības josta rūsa, šķiet, ka tā dzīves ilgums nav garš. Nekādā veidā nevar mainīt drošības aizbīdni, un tas neredz, ka drošības durvju logiem un durvīm tiek ieviests izstrādājums. Drošības bloķētājs, drošības durvis Drošības bloķētājs ir saistīts ar visas ģimenes drošību, kāda veida drošības bloķētājs ir vislabākais?
Pirmkārt, izvēlieties Drošības bloķēšanas slēdzi, lai izvēlētos pazīstamo, ir droša bloķēšanas ierīce ar noteiktu reputāciju, turklāt tam nepieciešama ne tikai kvalitāte un stabilitāte, bet arī stabila garantija pēc remonta. Vispārējs drošības atslēga logotips, logotips ir ļoti pilnīgs. Šīs zīmes ietver produktu standartu, pakāpes, ražošanas uzņēmuma nosaukumu, adresi, izgatavošanas datumu utt. Ieviešanu, lai pārliecinātos, vai norādījumi ir konsekventi, piesardzīgi ir pārspīlēti un fakts, kas neatbilst šai parādībai. Arī atkal atveriet, lai redzētu slēdzenes cilindru atsperes jutību. Tiklīdz atslēga ir pazaudēta vai drošības skavas logi un durvis nedarbojas, tās būs sacietējušas, un bloķēšana tiks salauta, un durvis būs bojātas. Rezultātā durvis un logus var viegli noņemt.
Tomēr vissvarīgākais ir rūpīgi novērot izstrādājuma izskatu, ieskaitot drošības atslēgas slēdzeni, bloķēšanas korpusu, aizbīdni, rokturi un pārsega detaļas un ar tiem saistītos piederumus. Apskatiet ārējās apšuvuma detaļas, krāsojiet virsmas krāsu, ir gaiša, viendabīga, ar vai bez rūsas, oksidācijas pazīmēm un bojājumiem, šķiet, ka izvēlaties drošības jostu vai rūpīgi.