sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Locke's Summer Travel Lishui

Locke's Summer Travel Lishui

Jul 20, 2018


Lieliski priecājamies, ka mūsu kompānija organizēja 2 dienu un 1 nakts vasaras ceļojumu uz Lishui - gleznainu tūristu galamērķi ar zaļām kalniem un skaidriem ūdeņiem.


IMG_9510.JPG


Mūsu ceļojuma pirmais galamērķis bija Yanxia akmens ciems. Visas ēkas ciematā ir izgatavotas no akmens un svaiga putekļainā brīža pāri plūsmai. Mēs pilnībā izbaudījām vietējos ēdienus, un tad uzkāpa uz kalnu, lai redzētu ūdenskritumu un gājām cauri bambusa mežam.


IMG_9493.JPG


IMG_9497.JPG


Nākamajā dienā mūsu grafiks bija diezgan pilns un aizņemts. Mēs apmeklēam nelielu Red Cliff, Zhao Wu svētnīcu, Zhutan Mountain un tā tālāk, lai izbaudītu Lishui šarmu un piedzīvotu dabisko klusumu, tīrību un vienkāršību, ko mēs neesam jūtuši ilgu laiku.Divas dienas pagāja tik ātri, jo ceļojuma detaļas vēl bija skaidras. Šis ceļojums ne tikai dod mums labākas izredzes uzzināt viens otru, bet ļaujiet ikvienam tuvāk sirdī kļūt vienotākam. Atpakaļ no Lishui ceļojuma, mūsu izjūtas un piederības sajūta pret Lockeju acīmredzami ir palielinājušies, un šķiet, ka esam kļuvuši par īstu lielu ģimeni!


IMG_9637.JPG