sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lockey Safety Products Co, Ltd

Lockey Safety Products Co, Ltd

Jun 22, 2018


Lockey Safety Products Co, Ltd ir profesionāla ražotājs, kas specializējas visu veidu drošības lokautu produktu ražošanā. Mēs esam balstījušies uz atbilstošu lokautu noņemšanas produktu ražošanu, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskiem negadījumiem, ko izraisa neparedzēta enerģijas vai enerģijas uzsākšana, ko rada nekontrolēta enerģijas izlaide. Vairākus gadus straujā attīstība, Lockey ir kļuvusi par vadošo ražotāju drošības / bloķēšanas ierīcēs Ķīnā.

 

Mēs piedāvājam plašu bloķēšanas ierīču un izslēgšanas ierīču klāstu, kas aptver lielāko daļu mehānisko un elektrisko lietojumu, ieskaitot drošības skavu, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas spraugu, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, bloķēšanas komplektu un staciju utt. Visi mūsu produkti ir ražoti saskaņā ar CE, ISO9001, OSHA, OHSAS18001 standarts. Tikšanās ar tirgus prasībām, mūsu kompānija jau ir sākusi pieņemt klienta pasūtījuma prasības. "Veidojiet savu bloķēšanu" var būt jūsu augu simbols, kā arī mūsu uzmanīgā pakalpojuma iemiesojums. Viena no mūsu produktu izvēles priekšrocībām ir augstas kvalitātes pēcpārdošanas pakalpojumi. Divpadsmit mēnešu garantijas periods garantē, ka jūs varat būt drošs, ka iegādāsities mūsu produktus.

 

Tagad Lockey ir 55 darbinieki un aptver kopējo platību 2000 kvadrātmetri. Katrs darbinieks velk savu svaru, lai izveidotu pārtikušu uzņēmumu. Mums ir arī mūsu pētniecības un attīstības komanda, kā arī izcelt dažāda veida drošuma lokalizācijas produktus un risinājumus, lai apmierinātu mūsu īpašo klientu prasības. Katru gadu mēs piedalāmies daudzās profesionālās tirdzniecības izstādēs, piemēram, A + A, Intersec, Safety in Action, Suntec. Mēs eksportējam Lockey produktus visā pasaulē, tāpēc mūsu klienti ir no visas pasaules, piemēram, ASV, Eiropas, Āzijas, AAE, Austrālijas Dienvidu Amerikā un tā tālāk.

 

Mēs vienmēr esam šeit drošības nolūkos. Izmantojot Lockey produktus, padarīsim mūsu darba vietu drošāku.

logo.png