sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lokauta aizbīdni, vairumtirdzniecība, atvērto durvju slēdzenes nākotnes

Lokauta aizbīdni, vairumtirdzniecība, atvērto durvju slēdzenes nākotnes

Jul 04, 2017

Atvērt durvis uz nākotni slēdzenes vairumtirdzniecības lokauts aizbīdni

Kad runa ir par gudru bloķēšanas taustiņš caps, sabiedrības informētību vai gudri slēdzenes izmantošanai ir vēl biežāk publiskās vietās, piemēram, biroji, skolas, viesnīcu istabas un bankām. Tas ir grūti apvienot šo augsto tehnoloģiju bloķēšanas KLP ar vienkāršo cilvēku dzīvi. Tomēr gudri elektroniskās slēdzenes lietošana ir diezgan izplatīta tādās valstīs kā Eiropā, Amerikā un Japānā, it īpaši civilo tirgu. Lokauta aizbīdni saskaņā ar statistiku, ASV un Eiropa elektroniskās slēdzenes kontu par 50 procentiem no iekšzemes tirgū, gudri slēdzenes, Japāna un Dienvidkoreja kontā vairāk nekā 70 procenti no tirgus, jo īpaši Dienvidkorejā, kur gudri slēdzenes izmantošana ir uz augšu līdz 90 procentiem. Lokauta aizbīdni saskaņā ar Dienvidkorejas slavenā automatizēti fiksēt zīmoli iRevo (ipoh) oficiālie dati, Dienvidkoreja klāt elektroniskās bloķēšanas tirgus mērogā ir 1 miljons kopām, kas mazumtirdzniecības (B2C) tirgus daļa ir 80 %, lokauts aizbīdni un tās civilajā tirgū ir pieaudzis vecāki, ņemot vērā gan elektronisko slēdzeni, lai jaunā elektroniskās atslēgas Nomaiņa ir 50 % no lietotāja. Ķīnā, elektroniskās slēdzenes veido mazāk nekā 2 procentiem no iekšzemes tirgū. Cilvēki ir izmantoti maksu biroja telpas un bankas finanšu jomā piemēram, klaviatūras tipa elektronisko slēdzeni, pat izmantot biometrijas slēdzenes, mēs varam būt droši, ka vietējā elektronisko gudru slēdzeni ne tikai turpinās izstrādāt tirdzniecības aspektā , savukārt civillietās un tur ir jābūt vairāk plašas perspektīvas.

Pēdējos 10 gados, lokauts aizbīdni elektronisko gudru slēdzeni cepure tirgus attīstība ir bijusi īpaši svarīga tirdzniecības nozarē. Saskaņā ar pasaules durvis vaļā vadonis, asaph un lai (ASSAABLOY) grupa, saskaņā ar datiem, ko sniedz no 2000 līdz 2005, automatizēti fiksēt daudzums ir apmēram 4 līdz 50000, 90 %, kas koncentrējas uz augstas klases lietotājiem gala lietotāju īpatsvars izmantošanas likme ir tikai 10 %, kamēr bloķēšanas KLP zīmola izvēli ir Korejas zīmoliem, ieskaitot iRevo pārstāvis Dienvidkorejā. Kopš 2005, gudri slēdzenes lietošana ir palielinājusies ar vairākiem projektiem šajā valstī, lietošana ir palielinājusies apmēram 100,000 un vidus gala lietotāju īpatsvars ir pieaudzis līdz 30 %. Kopš 2007, iekšzemes tirdzniecības vēl vairāk palielina viedo bloķēšanas pieprasījums vienlaikus, iekšzemes zīmoli ir arī sāk neatkarīgu pētījumu un inteliģentas bloķēšanas tehnoloģiju attīstībā, tās izmantošana arī reizina 20 līdz 300000, lokauts Aizbīdni iekšzemes lietotājiem izmantot ne tikai koncentrēties uz augstas klases lietotājiem, midrange un lētiem lietotājiem lietošanas arī uzlabota ievērojami, attiecīgi 40 % un 10 % no kopējā skaita. Lai attiecīgie dati liecina, ka pēdējos gados, 2010 gadiem ir izveidota elektroniska gudru slēdzeni nozares tirgus, izmantošana ir arī strauji pieaug 40 500000 un gala lietotājs ir izveidojies strāvas patēriņu veido 50 % no kopējām , tajā pašā laikā lētiem izmantošana ir sācis izkristalizēties aizņem 20 %.

Ar pieaugošo informētību par tautas drošības apziņu, taustiņu bloķēšanas funkcija ir skaidri nevar apmierināt cilvēku vajadzības. Attiecībā uz komerciālo, katrā lielā birojā teritorijas ir izmantoti, lai zvēliens iekšā un ārā, biroja darbiniekiem un papildus uzņēmuma finansiālo nodrošinājumu, dažas finanšu iestādes vai augstākas prasības attiecībā uz drošības standarta vienība ir ļaut pieprasījums automatizēti fiksēt no vienkārša atslēgt attīstību tagad "empowerment". Tajā pašā laikā iedzīvotājiem ir arī augstāka veikšanu drošības un komforta mājas vidē. Tirgus daļu viedo slēdzenes ir daudz istabu pieaugt civillietu jomā, un arī strauji attīstījusi.

Vairākas tehnoloģijas uzlabo drošību

Elektronisko gudri lokauts aizšaujamās bultas ir elektroniskās tehnoloģijas, integrālo shēmu konstrukcijas, daudzi elektroniskie komponenti, kas apvienojumā ar plašu novatorisku atpazīšanas tehnoloģija (tostarp datoru tīkla tehnoloģija, iebūvēta programmatūra kartes, tīkla signāla, lokautu aizbīdni mehāniskās konstrukcijas bloķēšanas ķermeņa) un citus produktus, kas integrēti. Atšķiras no tradicionālās mehāniskās slēdzenes, tas ir daudz inteliģentāki, lietotāja identifikācijas un drošības pārvaldības.