sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bloķēšanas komplekts attīstās no pilsētas uz laukiem

Bloķēšanas komplekts attīstās no pilsētas uz laukiem

Sep 14, 2017

Nostiprināšanas komplekts attīstās no pilsētas uz laukiem
Pilsētas attīstība un pārmaiņas, lauku teritoriju attīstība ir arī milzīgas pārmaiņas, daudzi lauku lauksaimnieki pēc bagāto brāļu pārvietošanas uz jaunām mājām, lai izveidotu jaunas mājas, vairāk mājas, drošības durvis un Lockout komplekts arī palielinājās. Bloķēšanas komplekta nozarē tas neapšaubāmi ir labas ziņas, taču tas neļāva rūpniecības nozari uztvert nopietni. Nākotnes bloķēšanas sistēmai jābūt vērstai uz lauku tirgus raksturlielumiem, lai pielāgotos lauku tirgum, jo īpaši lauksaimniekiem, lai izstrādātu bloķēšanas komplektu, nav daudz, kā arī dažu tirgū pieejamu produktu vairāk attīstība.
Tradicionālo durvju slēdzeņu cilvēkiem ir jāpalielina, piemēram, lodīšu slēdzene, roktura bloķēšana, skavas noņemšana utt., Ir vairāk cilvēku, piemēram, Lockout Kit kategorijā. Bloķēšanas komplekta uzņēmumi būtu jābalsta uz dažādām vajadzībām pilsētu un lauku mājas durvju slēdzenes apakšfailu ražošanu, ar strauju attīstību Ķīnas metāla apstrādes rūpniecībā, Lockout Kit vairumtirdzniecības nozare turpina paplašināties, pašreizējā tirgus Lockout Kit ražotājiem produktu veidiem, kvalitātes prasības nav augstas, lētas, tāpēc ir noteikts tirgus, šis zemais slieksnis Hardware Lockout Kit tirgus neizbēgami radīs aparatūras bloķēšanas Kit kopējā tirgus slieksnis zemu aparatūras tirgus var redzēt visur.
Tātad, lai atrastu piemērotu lauku mājokļu Lockout Kit ir galvenā prioritāte, nevis izskatās skaisti, tikai izcilu kvalitāti.
Tagad tūkstošiem mājsaimniecību, visu veidu drošības durvju Lockout Kit visur, tā īpašība ir nodrošināt īpašuma drošību, jo dažādu materiālu, objekta izmantošana nav pareizi. Daudzkārt tiek uzskatīts, ka bloķēšanas komplekts nav izturīgs vai nelietos laika periodu, tas no rūsas vai oksidēšanas, no izturīgā viedokļa labākais materiāls ir nerūsējošais tērauds (nerūsējošais tērauds ir sadalīts ferīta un austenīta veidā). Īpaši virsmas materiāliem, jo vairāk spilgtāks.
Papildus dzelzs bloķēšanas komplektam ir visbiežāk sastopamā materiāla bloķētājs, tas ir varš, tas ir arī viens no visplašākajiem bloķēšanas komplekta materiāliem. Tās labās mehāniskās īpašības, izturība pret koroziju un apstrādes veiktspēja ir laba, un krāsa ir spilgta, it īpaši vara viltotais rokturis un citi logu komplekta dekoratīvie gabali, virsmas vienmērīga, laba blīvuma, bez porām, trachoma, gan cietas, gan rūsas. Papildus iepriekš minētajiem diviem ir vēl kāds cits Lockout Kit materiāls, kas parasti netiek izmantots.
Mūsu izpratne par bloķēšanas komplekta izskatu neaprobežojas ar tās krāsu, un biežāk virsmas apstrāde attiecas uz metāla elektrodaļiņu (parasti pazīstama kā galvanizācija), gleznošanu (izsmidzināšanu), ķīmisko oksidēšanu (krāsošanu) vai citas apstrādes metodes virsmas segumā vai veidojiet aizsargplēvi. Membrāna galvenokārt ir no antikorozijas efekta, bet arī palielina estētisko un produkta izturību, ir tiešs produkcijas kvalitātes rādītājs, kas ir svarīgs faktors pārklājuma kvalitātes, biezuma mērīšanas apvienojumā ar spēka testu, sāls aerosola un mitra testa un vizuālā pārbaude utt.
Bloķēšanas komplekta izmantošana, nevis tikai drošs aizsargs, lēnām kļūst par "kultūru", kurā no tās dizaina ir redzams daudzveidīgs Lockout komplekts, automašīnu slēdzenes, durvju slēdzenes, drošības durvju bloķēšanas komplekts utt., Kas ir daudzveidīgi , kvalitāte un izskats, ikviens var viegli pieņemt.
Mūsu kopējā durvju apdares aparatūra ir pagātnes cilvēki, kas parasti ir rokturi, eņģes, aizbāžņi un citi izstrādājumi. Lai padarītu to mākslinieciskāku, pirmkārt, produkti, kas palielina skaistumu, var teikt, ka izskats pilnībā grauj cilvēku prātu iespaidu. Shape līdzinās olimpiskajiem gredzeniem, piemēram, ir kā zibens modelēšana, ir ģeometriskas figūras, čūskas līdzīgas, mīdijas, virvēm līdzīgas, ventilatora formas, acs un tamlīdzīgi. Šie vienkāršie dizaini izskatās tik rafinēti, ka patērētājam nav jāizvēlas tā iemesls.
Lockout komplekta dizaina diversifikācija ne tikai, lai apmierinātu produkta mākslas vajadzības, bet arī cilvēku pieņemtās prasības, produkta vajadzību māksla, pašreizējie ražotāji visā pasaulē, visi produkta dizains, kas atrodas zem pūļu pamatnes, tādēļ parādās produkta stila dažādība. Tas ir, sākot no dizaina viedokļa, padarīt izskatu pievilcīgāku.