sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bloķēšanas taga pircēju padomi

Bloķēšanas taga pircēju padomi

Oct 16, 2017

Ierobežojošā taga iegādes padomi
Bloķēšanas taga, lai gan tas nav mazs vieta, taču ir bijusi liela loma, tāpēc ir īpaši svarīgi iegādāties bloķēšanas tagu, lai pasargātu no šādiem aspektiem, kas būtu vērti uzmanību.
Pirmkārt, Lockout tag materiāls
Bloķēšanas materiāli tirgū tiek pārdoti galvenokārt no nerūsējošā tērauda, vara, cinka sakausējuma. Nerūsējošā tērauda izturība, izturība pret koroziju, nemainās krāsa, ir labākais bloķēšanas materiāls; varš vispārīgāks, labākas mehāniskās īpašības, augstākas cenas; Bloķēšanas tags augsta kvalitāte. Cinka sakausējums stipra nodilumizturība, izturība pret koroziju un viegli veidojama.
Lockout Tag izmanto cinka sakausējumu un alumīnija sakausējumu, kas paredzēts, lai nodrošinātu patērētājus ar augstu cenu Lockout tag. Ilga produkta kalpošana, skaista izskata.
Otrkārt, Lockout Tag virsmas apstrāde
Virsmas apstrāde ir aptuveni sadalīta trīs veidu pārklāšanas, izsmidzināšanas un krāsošanas, Lockout Tag caur virsmas apstrādi produkta virsmas, lai izveidotu slāni blīvu aizsargplēvi, spēlē lomu pretkorozijas un rūsas, bloķēšanas tag vairāk skaistu un izturīgu . Blīvā aizsargplēva ir arī Lockout tag kvalitātes, labas kvalitātes bloķēšanas birkas kvalitāte, lielāka galvanizācijas, gluda un gluda pārklājuma izmantošana, pat mērena, spilgta krāsa, bez burbuļiem, rūsas un oksidācijas pazīmju.
Lockout tag produktus uz virsmas, naudas sodu, spīdumu, pēc izvēles bagāts sejas, izsmalcinātu virsmu un nodilumu. Tās alumīnija sakausējuma pārklājuma līmenis ir nozares līderis.
Treškārt, standarta bloķēšanas taga ieviešana
Kopumā smagas bloķēšanas tagu sajūta, kvalitāte ir relatīvi augsta; bloķēšanas korpuss nevar tikt pakļauts, pakļauta gala viegli ievainots, jo īpaši, jāpievērš uzmanība Lockout tag atslēga rokturi galu, bloķēt un bloķēt ķermeņa četriem stūriem; Bloķēšanas tags ir elastīgs, ar augstu jutīgumu un ilgu kalpošanas laiku. Lockout tags pastāv arī dažādos stilos, mums jāpievērš uzmanība un iekštelpu durvju stils ir vienots.
Straujā pīlāru nozares attīstība, piemēram, dzīvojamās ēkas, automašīnas, augstas klases biroju ēkas un viesnīcas, kā arī aizsardzības, sabiedrības drošības un finanšu sistēmas, arvien vairāk optimistiskas par pieprasījumu pēc ļoti novēršamiem Lockout Tag produktiem. Pēc ekspertu domām, biometrisko tehnoloģiju, elektronisko tehnoloģiju un citu augsto tehnoloģiju izstrādājumu patērētāju tirgus "Lockout Tag" vēl arvien ir tukšs, taču tirgus pieprasījums pēc šāda pieprasījuma katru gadu pieaug.
Bloķēšanas uzņēmumi ir izveidojuši IC kartes elektronisko bloķēšanas tagu, elektronisko paroļu bloķēšanu, šifrēšanas magnētisko karšu bloķēšanas tagu, grīdas interkommu pretaizdzīšanas sistēmu, vārsta bloķēšanas tagu utt., Ir pirkstu nospiedumu bloķēšana. Tā kā augstas klases bloķēšanas tagu tehnoloģiju saturs ir augsts, ievērojamāks cilvēka raksturojums, personalizētas funkcijas, tādēļ produkcijas peļņa ir relatīvi augsta.
Pašlaik Lockout Tag tirgus tendences ir galvenokārt četras.
Pirmkārt, rūpnieciskais dizains ir saistīts ar kultūras, individualizētu garšu. Lockout tag hardware pēc tirgus stila, šķirnes, šķirnes, bet tiešām no dizaina sāka būt dažādas kultūras nozīmes kā dizaina koncepciju, kas ir reta, tāpēc pirmā tendence ir slēdzenes ķermeņa funkcija uz New dizaina, lai sasniegtu ģimenes vajadzībām. Par lietotāju pieredzi un produktu humanizāciju vairāk uztraucas.
Otrkārt, viedās bloķēšanas gudras aparatūras pieaugums, kas šobrīd ir viedo atslēgu augsto tehnoloģiju un tehnoloģiju saturs, ieskaitot paroli, atslēgu ar atslēgu, pirkstu nospiedumu bloķēšanu un tā tālāk, pateicoties tā unikālajai ērtībai, un pakāpeniska tehnoloģijas un izmantojot biometrisko tehnisko pirkstu nospiedumu slēdzeni, bet arī unikālo pirkstu nospiedumu dēļ, to nevar kopēt, viegli pārvadāt, neaizmirstiet, nezaudējot plašākas tirgus izredzes. Bangfa aparatūras nobloķēšanas tags nekad nav apturējis šo pētniecības un attīstības inovāciju aspektu.
Treškārt, Lockout Tag uzņēmumiem pievērst lielāku uzmanību detaļām par produktu detaļas, produktu kvalitātes uzlabošanu, no detaļām atspoguļo patērētāja gaumi, atspoguļojot izpratni par produkta konotāciju. Vai koncentrēties uz tehnisko un kvalitātes sertifikāciju, lai izstrādājumu ieviešanas standarti un starptautiskie standarti. Tas ir viens no lielākajiem akcentiem uz patērētājiem.