sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bloķēšanas tags Kopējās drošības problēmas etiķešu drukāšanā

Bloķēšanas tags Kopējās drošības problēmas etiķešu drukāšanā

Jun 19, 2017

Bloķēšana Iezīmējiet kopējus drošības jautājumus etiķetes drukāšanā
NĒ. 1 slikti drošības risku darbības ieradumi
Visiem drošības slepkavas spēkiem šis iznīcinātājs ir visspēcīgākais, bet tā slēpšana ir visaugstākā, visgrūtāk pārvarēt indeksu. Sticky Lockout tag marķējuma pielāgota
Intervijā, ka vairāk nekā 90% no operatoriem ir saistīts ar darbības procesu neatbilst operācijas prasībām, kas noveda pie negadījuma noticis. Šeit mēs arī uzskaitīsim dažus no zobena sliktajiem ieradumiem, lai brīdinātu visus.
1. Iekrauta versija (ielādes sega)
Parastā darbība: kopējais rotējošo preses plākšņu skaits, operators, ko vienlaicīgi izmanto divām vai vairākām grupām, lai izlīdzinātu laiku un uzlabotu darba efektivitāti. Tajā pašā laikā ar lapu iespiedumu kompensē presi arī šī parādība. Lai paātrinātu progresu un pagaidu instalēto versiju, kapteinis arī palīdzēt, tas ir, viena persona nospiežot vienu pārvietošanas slēdzi.
Drošības riski, instalēta versija (piekrauta sega), ja vienlaicīgi ir divi vai vairāki cilvēki, maz uzmanības, roku nosprostojums vai negaidīta mašīnas kļūme, ir viegli piestiprināt pirkstus, kā rezultātā rodas miesas bojājumi.
Piesardzības pasākumi: (1) cilvēka darbu var veikt, roku viegli saspiediet drukāšanas plāksnes vilkšanu un spilventiņu, lai nodrošinātu, ka izkārtojums nav saskrāpēts un polsterēts dzīvoklis, (2) uzstādīts kļūdu gadījumā vai sastopams "savienots ", rokas tūlīt atbrīvot, nelieciet plati un turiet. Tā kā tas ir regulāra automašīna, tas neradīs lielu zaudējumu, ja turēsiet tur, tas izraisīs citus negadījumus. (3) dažādi modeļi dažādos apstākļos. Ja jums patiešām ir nepieciešams veikt versiju ar roku, to var iztukšot kāda talka pulvera izkārtojumā, lai novērstu negadījumus.
2. lāpstiņa
Parastais darbs, ņemot vērā tintes nepieciešamību, operators tinte lāpstiņu ar roku darbina uz priekšu un atpakaļ, tinte, tinte vai lāpstu tintes veltnis par lieko tinti.
Drošības apdraudējumi, piemēram, iekārtas ātrgaitas darbība, šādas darbības ir bīstamas vairāku nelaimes gadījumu darbībās, kad tinteņa lāpstiņas leņķa piespraušana vai tinte lāpstas darbības radītais veltņa virsmas virknes nelīdzenums, tinte lāpsta tiek iesaistīta galvenā līnija Tintes veltnis un veltnis starp negadījumu, sākot ar sliktu drukāšanas plāksni vai gumijas veltni, kamēr sarkanā gumijas sega vai veltnis, pat vilkšanas lāpstiņā, jo steidzas un izraisīt personisku nelaimes gadījumu.
Profilaktiski pasākumi: (1) pirmais papēdis pie stingras, koncentrācija enerģētikā, tinte lāpsta ar rokturi, izvairīties no apkārtējās apskates. (2) konstatēja, ka tintes daudzumam nav pietiekoši tintes, un tai jābūt manuāli tintes, tintes lāpstas rokām un mazā tintes veltņa pacelšanai, līdz veltnis apstājas un pēc tam darbojas. (3) lāpstiņas tinte, tinteņu lentes uz galveno tintes virkni kā pamatu, homeopātiska leņķba uz gumijas veltņa, nevar būt peldošs, tinte lāpsta un stingra veltņa kontakta leņķis nedrīkst būt mazāks par 45 °.
3. Papildus netīrumiem
Parastā darbība: vai tā ir apaļa mašīna vai loksnes nobīde, bieži parādās tinte vai gumijas rullītis, papīrs no lipīga materiāla parādās plāksnes daļā. Ietekmēt produkcijas kvalitāti. Šajā brīdī operators mašīnā, kas darbojas ar pirkstiem, bieži vien noņem netīru.
Drošības riski: šī operācija ir bīstama pārkāpuma darbība, radot negadījumus vairāk. Operatori, kas darbojas ātrgaitas operācijā, lai atrastu kvazi-netīrās vietas un izdzēstu, pieejamais laiks ir diezgan īss, un spēka izmēru nevar noņemt, tikai agri roku, ar spēcīgu spēju pielīmējiet plāksnes grafiku (vai tintes veltni), noņemiet netīrās vietas. Neliela kļūda, iespējams, ka pirksts ievadīs drukas plate tukša. Ja tas ir peldošs darbs, nepaļaujoties uz to, tas, visticamāk, būs roku bungā, kā rezultātā rodas negadījums.
Piesardzības pasākumi: (1) regulāri pārbaudīt visas ierīces drošības ierīces un galvenos mehānisko bremžu mehānismus katru nedēļu. Lai pārliecinātos, ka mašīna ir jutīga, uzticama un konstatēta problēma, lai to labotu.
(2) operācijā vajadzētu pievērst uzmanību, nevajag darboties, notīriet netīro punktu, palmu rokai jābūt pret plāksnes cilindru un gumijas veltni starp vilces vārpstu vai pret ūdens veltņa aizsargierīci, īpaši ar uzmanība uz palmu Paļaušanās uz spēku ir lielāka nekā pirkstu spēks noslaucīt netīro punktu. (3) Ja netīrais punkts pārāk lielā mērā ietekmē drukāšanu, pārtraucot pārbaudi, gumijas veltņa vai papīra, tintes laicīgu nomaiņu, būtiski atrisināt problēmu.
Ikdienas produkcijā mums ir jānosaka pirmās domas drošība, labu darba paradumu pilnveidošana vai nelaimes gadījumu, produktu kvalitātes un ekonomisko ieguvumu gadījumā, un tas nav jautājums. Tāpēc sliktie darbības ieradumi ir vislielākie drošības risku zaudētāji.