sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bloķēšanas taga marķējuma prasības

Bloķēšanas taga marķējuma prasības

Jul 24, 2017



Bloķēšana atzīmējiet etiķetes prasības

Ja vairākiem cilvēkiem ir tiesības veikt vienu un to pašu uzdevumu, katram personāla loceklim ir jāizpilda savas Lockout tag procedūras, nevis jāgaida, ka tie tiks sagaidīti. Nekad neesat atļauts noņemt jūsu bloķēšanas tagu ierīci. Darbojas tikai tā ierīce, kas ir pabeidzis bloķēšanas tagu drošības ierīci.

Kad esat iesaistījies pēc kārtas, jūs nevarēsiet noņemt oriģinālo bloķēšanas ierīci bez atļaujas. Lai noņemtu oriģinālo bloķēšanas tagu, jums jāgaida, līdz nākamā persona ir bloķēšanas taga. Tajā pašā laikā jaunajam nomaiņas personālam ir jāpārliecinās, vai Lockout tag ir drošs un uzticams, un to var izmantot pēc apstiprināšanas. Nekad neatstājiet savu drošību uz kāda cita bloķēšanas tagu, vienmēr atcerieties, ka jūsu pašu bloķēšanas tags aizsargā jūsu drošību.

Izmantojiet pareizo bloķēšanas tagu, piemēram, lai bloķētu 3 collu cauruļu vārstus, un jūs esat viens no esošajiem pieciem collas līdz 6,5 collas vārtu drošības bloķēšanas taga, lūdzu, nelietojiet, tas neatbilst bloķēšanas taga grafikam, lai saglabātu problēmas, nekavējoties, lai iegūtu pareizo bloķēšanas cilnes izmēru.

Pārliecinieties, vai jūsu bloķēšanas taga ierīce spēj aizsargāt pret apkārtējo vidi, piemēram, mitrumu, kodīgu utt., Pretējā gadījumā tā zaudēs savu efektu.

Noslēguma atzīme un ieraksts prasa darbību, nevis nomaiņu kombināciju. No 1990. gada 2. janvāra neatkarīgi no tā, kad nomainīt mašīnu aprīkojumu, kapitālo remontu, modifikāciju vai jauninājumus neatkarīgi no tā, vai ir jāuzstāda jauna mašīna un aprīkojums, mašīntelpā un iekārtā izmantotais enerģijas izolēšanas ierīce jālieto, lai bloķētu ierīci.

Ekspluatantam vismaz reizi gadā ir jāveic regulāras inspekcijas spējas kontroles procedūras, lai nodrošinātu šī standarta procedūru un prasību izpildi, un veic regulāru inspekciju, ko veic pilnvaroti darbinieki, nevis testa personāls veic enerģijas kontroles procedūras. Ja ir iespēja saglabāt enerģijas ietaupījumus līdz bīstamam līmenim, izolācijas stāvoklis jāturpina apstiprināt, tikai to labot vai saglabāt, vai šī iespēja nepastāv.

Ikreiz, kad ārpakalpojumu personāls ir iesaistīts tehniskās apkopes pasākumos, kas ietilpst šajā darbības jomā, vietnes operatori un ārējie operatori informē viena otru par savām attiecīgajām bloķēšanas vai saraksta procedūrām.

Bloķēšanas TAB mērķis ir izvairīties no darba ņēmējiem, kas veic remontu, apkopi, nejaušu iedarbināšanu, neparastu iedarbināšanu no mašīnas un briesmu atbrīvošanu no jaudas, lai aizsargātu darba ņēmēju personīgo drošību. Programmas tagu bloķēšanas taustiņš ir pārtraukt savienojumu starp mašīnu un barošanas avotu, bloķēt barošanas avotu un atbrīvot atlikušo strāvas avotu.

1. darbība: sagatavoties darbam

Sagatavojies, lai izslēgtu enerģiju. Pastāv kopēji enerģijas veidi (elektrība, mehāniskā enerģija, gaiss uc). Un tā iespējamās briesmas. Novietojiet izolācijas aizsargierīci (droša bloķēšanas birka) un esiet gatavi izslēgt enerģiju

2. darbība: paziņojums darbs

Norādiet operatoru un vadītāju pašreizējo darbu, kurus var ietekmēt mašīnas izolācija.