sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bloķēšanas tags ar pieaugošo izpratni par tautas drošības izpratni

Bloķēšanas tags ar pieaugošo izpratni par tautas drošības izpratni

Jul 04, 2017

Bloķēšanas tags Ar pieaugošo izpratni par cilvēku informētību par drošību

Pieaugot izpratnei par cilvēku informētību par drošību, galvenais Lockout tag neapšaubāmi ir pietiekams, lai apmierinātu cilvēku vajadzības. Komerciālā aspektā katrā lielajā biroja zonā tika izmantoti biroja darbinieku ievilkšana un izkāpšana, un papildus uzņēmuma finansiālajam nodrošinājumam dažām finanšu institūcijām vai drošības standartu vienības augstākajām prasībām ir jālicencē etiķetes prasības no vienkāršs atbloķēt, attīstība tagad "pilnvarošana". Parastajiem cilvēkiem vienlaicīgi arī drošai un komfortablai mājsaimniecībai būs lielāka veikšana, slēdzeņu etiķetes tirgus daļa ir ievērojami pieaugusi civilajā telpā, strauji attīstīsies.

Vairākas tehnoloģijas uzlabo drošību

Tā saucamais Lockout tag komplekts, Lockout Tag ir elektroniskās tehnoloģijas, integrētās shēmas konstrukcija, liels skaits elektronisko komponentu apvienojumā ar dažādām inovatīvām atpazīšanas tehnoloģijām (ieskaitot datoru tīkla tehnoloģiju, iebūvēto programmatūras karti, tīkla trauksmi, bloķēšanas korpusa mehāniskais dizains) un citi integrēti produkti. Atšķirībā no tradicionālajām mehāniskajām slēdzenēm, tā ir daudz viedāka lietotāja identificēšanas, drošības un vadības bloķēšana.

Ķīnā bloķēšanas tags ir bloķēšanas etiķetes iezīme, kas ietver bloķēšanu, bloķēšanu, bloķēšanu, utt. Pašlaik bloķēšanas etiķetes etiķetes tastatūrai ir visplašāk izmantota etiķešu bloķēšana, ko plaši izmanto banku nozarē. Tastatūras bloķēšanas cilnes no paroles. Iestatījumi vai ievades aspekti ir nepārtraukti novatoriski, ir izstrādājuši "iestatīto patvaļīgā koda" tehnoloģiju un automātiskās maiņas paroli "divi iestatītie ceļi, tajā pašā laikā ir" tastatūras ārkārtas displejs "un" multiple password set "ieejas režīms. Bloķēšanas tags Attiecībā uz ēdināšanu, kas saistīta ar aizvien pieaugošajām drošības prasībām, šī bloķēšanas etiķete ir ne tikai galvenajā tirgū, bet arī kā palīgmehānisms citu veidu elektroniskajām drošības slēdzenēm .

Vēl viena elektroniskā drošības atslēga, kas izmanto atslēgu kā "karti", ir visaktīvākā aizslēgtā marķējuma produkcija pašreizējā biroja zonā. Šāda elektroniskā drošības atslēga var tikt iedalīta kontaktiem ar CARDS un bezkontakta CARDS. Lielākā Lockout Tag priekšrocība ir uzglabāt lielu informācijas daudzumu, ņemot vērā uzņēmumu, uzņēmuma pieprasījumu pēc personāla vadības, kartes atslēga Tag var ievadīt arī personisko informāciju, patiešām sasniedz autentifikācijas efektu, tajā pašā laikā dažādiem Personāls, kas ir pilnvarots noteikt vairāk, atvieglo uzņēmuma vadību. Atšķirībā no tradicionālās atslēgas, karte tiek zaudēta, sistēma var atcelt autorizāciju tikai, ērti un bez raizēm.

Elektroniskā pretaizdzīšanas bloķēšanas birka ir komerciāla un civilā aspekta kopējā bloķēšanas cilne, tā lielākā iezīme ir ar automātiskās trauksmes funkciju, tai ir visaptverošas priekšrocības un pretaizdzīšanas bloķēšanas un trauksmes pazīmes. Kad kāds mēģina ielauzties, sistēma automātiski izsauks trauksmi un ieslēgs automātisko bloķēšanu. Augstākās klases izstrādājumiem ir arī automātiskās zvana signāli.

Biometriskās drošības slēdzenes ir elektroniskas drošības slēdzenes, kas kā atslēgas izmanto cilvēku biometrijas pazīmes (piemēram, rokas, acis, skaņas utt.). Tehnoloģija, kurai, šķiet, nav krustošanās ar ikdienas dzīvi, tagad plaši tiek izmantota finanšu nozarē, un tiek uzskatīts, ka Lockout tags ir sološs civilajā tirgū. Bloķēšanas tags arī apvieno citus elektroniskos ziņojumus kā paroli, ja prasība ir ārkārtīgi augsta. Ja jūs atverat durvis ar četrām funkcijām, piemēram, pirkstu nospiedumu, paroli, sensora karti un elektronisko atslēgu, jūs varat efektīvi garantēt drošību un samazināt tehnoloģiju zādzības risku.