sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Uzturēšanas drošības slēdzenes

Uzturēšanas drošības slēdzenes

Jun 26, 2018


Drošības slēdzenes ir izmantota darbnīcas un biroja lokauta un tagout, kas pieder pie slēdzenes. Ir jāpārliecinās, ka enerģija ir izslēgts un aprīkojums ir drošā stāvoklī. Lokauta efektīvi var novērst iekārtas netīšu. Vēl viens mērķis ir spēlēt brīdināšanas funkcija, kas atšķiras no vispārējā slēdzenes ar pretnozagšanas funkcija.


1. atlase drošības slēdzenes

Drošības atslēgas jēdziens nav stājusies vietējā tirgū uz ilgu laiku, tāpēc drošības slēdzenes tirgus ir joprojām ir nevienmērīga, ar labu un intermingled slikto. Daudzi uzņēmuma iegādes personāla izvēlēsies augsta profila un gara vēsture zīmolu vai firmas pārstāvis, kamēr meklējat dažas neskaidras drošības slēdzenes. Sakarā ar to spēcīgu ekonomisko varu un stabila tīkla sistēma, lai garantētu savu pakalpojumu un pēcpārdošanas apkalpošana, tāpēc pircēji var izvairīties no strīdus, kurus izraisa produkta kvalitātes problēmas.

1). virsmas apstrāde

Pirms piegādes drošības slēdzenes iet caur galvanotehnikā, aerosols un krāsošana, kas labvēlīgi bloķēšanas sevi veidot aizsargplēvi slāņa virsmas slēdzeni, tādējādi izvairoties no pretkorozijas un oksidācijas.

2). nosver un justies slēdzenes

Parasti zemākas slēdzenes ir izgatavoti no dobi un sliktas kvalitātes materiāla. Tādējādi, ja jūs nosver slēdzenes, tā uzskata, tāpat kā gaisma un roku sajūta arī ir slikta.

3). drošības standartiem

Gan mājās, gan ārzemēs, ir ļoti stingri standarti hardware slēdzenes. Dažiem mazajiem ražotājiem nav sekos standartus, lai ietaupītu izmaksas, kamēr lieli zīmoli tiks kopumā atbilst standartiem.

 

2. tehniskās apkopes drošības slēdzenes

1). bloķēšanas nevar tikt pakļautas lietus ūdens uz ilgu laiku, jo lietus ūdens parasti satur slāpekļskābes un nitrātu, kas izraisa elektronisko slēdzeni.

2). vienmēr uzturēt tīru slēdzenes cilindru. Neļauj ievadīt atslēgas cilindrā, kas var padarīt atvēršanas grūti vai pat neiespējami dīvains jautājums.

3). regulāri injects smēreļļa, grafīta pulveri vai zīmuli pulveri bloķēšanas cilindrus, lai palīdzētu oksidācijas slāņa atstātais pārmērīgas lietošanas laiku.

4). Pievērsiet uzmanību siltuma paplašināšanos un auksto saraušanās, kas izraisa laika (slapjais pavasaris un sauss ziemā), lai nodrošinātu pienācīgu koordināciju bloķēšanas korpusu un atslēgu.