sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
JAUNA IEROŠANA - PORTABLE GROUP LOCK BOX

JAUNA IEROŠANA - PORTABLE GROUP LOCK BOX

Jul 03, 2018

Mani dārgie draugi


Ļaujiet manam čukstam mazliet noslēpties tev. Lockey nesen uzsāka jaunu lokautu produktu portatīvo grupu bloķēšanas kasti LK05 un LK06. Izmantojot divus izmērus, lai jūs varētu izvēlēties, Lockey nodrošina jums lodziņu ar vairākām funkcijām. Divus nodalījumus, kas apvieno bloķēšanas kārbu, LK05 un LK06, var uzskatīt par lokautu uzglabāšanas kastīti un grupu bloķēšanas kārbu.

Tagad ļaujiet man pateikt dažus sīkus aprakstus par to.


Preces nosaukums: Portable Group Lock Box

Ievads

1     Kombinētā bloķēšanas krātuve un grupas bloķēšanas kaste ir ērta kastīte, kurā ir slēdzams glabāšanas nodalījums un grupas bloķēšanas nodalījums.

2     Izgatavots no smagā tērauda, ar pulverkrāsu, kas nodrošina izturību pret rūsu; grupas bloķēšanas nodalījumam ir skaidrs datora logs ar atslēgu caurumu slotu.

3     Izmantojiet vienu atslēgu katrā enerģijas kontroles punktā un novietojiet atslēgas bloķēšanas kasetē; Katrs darba ņēmējs pēc tam ievieto savu atslēgu kastē, lai novērstu piekļuvi.

4     Katrs darbinieks saglabā ekskluzīvu kontroli, novietojot savu slēdzeni uz bloķēšanas kārbu, kurā ir darba atslēgas atslēgas.

5     Tik ilgi, kamēr kāda darba ņēmēja slēdzene paliek ieslēgšanas kasetē, nevar piekļūt iekšējās iekšējās darba atslēgas.


Daļa NO.

Apraksts

LK05

31,8 cm (L) x 19 cm (W) x 15,2 cm (T)

LK06

38,1 cm (L) x26,7 cm (W) x22,9 cm (T)

LK06.jpg


Shush, tas ir noslēpums starp mums.


Tavs draugs,

Lockey