sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Slēdzenes nozares terminoloģija

Slēdzenes nozares terminoloģija

Jul 01, 2016

Pretaizdzīšanas bloķēšana slēdzeni produktiem ir akadēmisko rūpniecības Yu lock un stili, tur ir c, e, SBE, un daudzas citas specifikācijas tips g, MUL-T-LOCK lock tas ir pierādījums, izvēlēties izturīgas, skelets atslēga, izgriezt necaurlaidīgs roku spiež-necaurlaidīgs, e, SBE, c tipa fiksēt arī ir ūdensizturīgs un Sala izturība. E tipu un g lock var, ja ar grieztiem necaurlaidīga pārsega sniegumu, c-lock nodrošina bloķēšanas aizsardzības segumu, tālāk uzlabota bloķēšanas drošība pret zādzībām.

Pasaules interaktīvās lodītes struktūru patentu, galvenā aktivitāte krelles, mijiedarbība ar atbilstošo darbības galveno rotām ir tehniski atvērts nemesis, mehāniskās bloķēšanas augstākajiem drošības standartiem.

E tipa SBE tipa, c tipa slēdzeni bloķēšanas ķermeņa masa ir izgatavots no cieta sakausējuma tērauda apvalks cietība virs 56 grādiem; V-veida slēdzenes izgatavo no cinka sakausējums, visu piekaramās slēdzenes bloķēšanas āķis bora, mangāna un sakausējumu, var izturēt 2550-10200-kilograms-spēkā bīdes, 1530-10200 kg vilkšanas spēks. Ir piemērotas mašīnas, instrumenti un iekārtas, cauruļvadu, bankām, noliktavām, evakuācijas durvis, cietuma, veikali, iepirkšanās centri, biroji, ķīmijas, naftas kravas, instrumentu un augsta drošības līmeņa vietnēm, un tā tālāk.