sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības aizsega industrija, lai stiprinātu labas un ātras attīstības pielāgošanu

Drošības aizsega industrija, lai stiprinātu labas un ātras attīstības pielāgošanu

Oct 25, 2017

Drošības sliedes nozare, lai stiprinātu labas un ātras attīstības pielāgošanu
Drošības aizslēga attīstība ir pavadījusi garu un sarežģītu evolūcijas procesu. Sabiedrības attīstībā elektronisko slēdzeņu drošība arvien vairāk nespēj apmierināt tirgus vajadzības. Pašlaik Ķīnas drošības skavu attīstība joprojām ir zemā līmenī.
Globālā drošības aizturne Produkti un tehnoloģijas katru dienu, Drošības bloķēšanas tirgus ir kļuvis par pūli, lai izrakt "super zelta raktuves". Sakarā ar tādu pīlāru nozares attīstību kā dzīvojamo un automašīnu attīstību, cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanu un mājas dekorācijas palielināšanu, pieprasījums pēc elektroniskām slēdzamām drošības aizslēga sistēmām ir arvien vairāk un vairāk, kas ievērojami veicina patēriņa pieprasījumu pēc elektroniskās slēdzenes. Drošības atbloķētāju tirgus Rūpniecības attīstība pa lēcieniem.
Paļauties uz zinātnes un tehnoloģijas progresu, uzlabot aprīkojuma līmeni un aktīvi pieņemt jaunas tehnoloģijas, jaunus materiālus. Palielināt neatkarīgos pētniecības un attīstības centienus, lai stiprinātu sistēmu bloķēšanas uzņēmumiem un iekārtu biznesa sadarbību, lai noteiktu uzmanību, kopīgu izpēti; palielināt ieguldījumus, jo īpaši dažus lielus uzņēmumus, lai aktīvi ieviestu un sagremotu pasaules līmeņa pārstrādes centra līmeni; lai radītu satraukumu virsmas apstrādes un apstrādes tehnoloģijās, lai uzlabotu izstrādājumu izturību un dekoratīvos; izstrādāt un pielietot jaunas tehnoloģijas, jaunus materiālus, vienlaicīgi uzlabot produktu drošību, izturību un dekoratīvos, taupīt enerģiju, samazināt piesārņojumu un uzlabot efektivitāti. Uz tirgu orientēta, palielināt produktu struktūras korekciju, atlasīt perspektīvo ieejas punktu, augsto tehnoloģiju, augstas pievienotās vērtības elektroniskās slēdzenes un komerciālās slēdzenes kā pētniecības un attīstības uzmanību, palielināt materiālo procesu, tehnisko un starptautisko standartu konverģences centienus. Ieviest zīmola stratēģiju. Lai turpinātu uzlabot zīmola atpazīstamību, pievērst īpašu uzmanību kvalitātes vadībai, stingriem kvalitātes standartiem, virknei izcilas kvalitātes, kas tiek uzsākta vietējā un ārējā tirgū, ir noteikta ietekme uz drošības aizsargbrilles zīmolu. Ņemot vērā ekonomisko globalizāciju, gan iekšzemes, gan ārvalstu tirgi kopā. Un pastāvīgi paplašināt dzīvojamo, automobiļu, viesnīcu un citu pīlāru nozares un aizsardzības, drošības, finanšu sistēmas, piemēram, augstas drošības produktu pieprasījuma aizsardzības pieteikumus. Lai izveidotu jaunu situāciju Drošības aizsargbrilles tirgū, mazie produkti kļūst par lielu rūpniecību, pasaules drošā bloķētāja jauda pasaules elektroniskajā bloķēšanā.
No iepriekšminētā salīdzinājuma var redzēt, ka ASV standarta izstrādājumu ilgizturības parametri parasti ir augstāki par Eiropas standarta izstrādājumiem, kas pašlaik ir Amerikas standarta ūdens balona vai aparatūras produktu tirgus standarti dārgāku iemeslu dēļ. Elektriskās durvju slēdzenes Lielas komerctelpas gadījumā savienojošo stieņu slēdzeņu skaits var būt tūkstošiem vai pat tūkstošiem. Kā izvēlēties vislabāko izmaksu ziņā efektīvu drošību. Atslēgu un aparatūras risinājums dažādām detaļām un dažādām durvju prasībām, lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku un zemāko apkopes līmeni nākotnē, ir ļoti sarežģīts un apgrūtinošs darbs. Labākais risinājums pilnīgai drošības piekarei ir komforta, drošuma un izturības kombinācija.
Elektriskās drošības aizvaru izvēles princips Iepriekš minētajā, izvēloties intelektuālo bloķēšanas ierīci un aparatūras programmu, ieteicams ievērot šādus galvenos izvēles principus: izmantošanas vieta un nozīme, kas jāņem vērā durvīs, zāles durvīs, telpā , vannas istaba vai kanāla izmantošana, lai izvēlētos produkta atbilstošo funkciju; slēdzis Drošība Aizliegts izmantot apkārtējo vidi, apstākļus, pieprasa ņemt vērā vides lietošanu par plusi un mīnusi, piemēram, biežumu, neatkarīgi no ugunsdrošības durvīm, durvju struktūras, svara, jāņem vērā bieži lietotā personāla stāvoklis, jāapsver vai ir veci cilvēki, bērni vai cilvēki ar invaliditāti; apsveriet elektrisko drošības kluču un dekoratīvās vides koordināciju, ņemot vērā tās dekoratīvo vidi, koordinācijai un saskaņošanai jābūt konsekventai.