sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Runājot par trīs priekšrocībām vārstu bloķēšanas

Runājot par trīs priekšrocībām vārstu bloķēšanas

Aug 14, 2017

Runājot par trīs vārstu bloķēšanas priekšrocībām
Ar sociālu, tehnoloģisku un kultūras progresu mehānisko slēdzeņu drošība arvien vairāk nespēj apmierināt cilvēku vajadzības, un zināmā mērā drošības pasākumu stiprums faktiski ir saistīts ar identitāti, statusu, elektronisko vārstu bloķēšanu ( Iekļaujot paroles bloķēšanu, bloķēšanu, pirkstu nospiedumu bloķēšanu, īrisa bloķēšanu utt.), Jo jaunās paaudzes identifikācijas tehnoloģiju priekšrocības kļūst aizvien redzamākas, pakāpeniski aizstās mehānisko slēdzeni ar slēdzenes nozares jauno vadību.
Vārsta bloķēšana priekšrocības:
Stabilitātes dizains. Pastāv trīs faktori, kas parasti ietekmē elektroniskās slēdzenes stabilitāti, tostarp: 1. balona konstrukcijas stabilitāte un uzticamība, kā arī iepriekš aprakstītā sajūga konstrukcija; 2. motora, oglekļa otas tipa īpašā motora darba stāvokļa stabilitāte un uzticamība; 3. loģiskās ķēdes daļa no stabilitātes un pretukšošanas, pārbaudes kritēriji ir redzēt, vai ir aizsardzības shēmas konstrukcija.
Valve Lockout divu priekšrocību:
Laba jaunu materiālu izmantošanas uzturēšana: ja pirkstu nospiedumu slēdzenes remonts ir labs, viegli salabojams, var izmantot zemu izmaksu ātru remontu, var veikt pirkstu nospiedumu. Valve Lockout daļas bieži vien ir labā tehniskā stāvoklī, vienu reizi no vainas, jo jūs varat ātri remonts zemu cenu, Nepieciešams nomainīt jaunus gabalus vai jaunu pirkstu nospiedumu Valve Lockout, kas faktiski paplašina pirkstu nospiedumu Valve Lockout dzīvi. Turklāt, izstrādājot vārstu bloķēšanu, saskaņā ar pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšanas veiktspējas standartiem un prasībām, lai pielāgotos jauno materiālu izvēlei, bet arī, lai pagarinātu pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšanas laiku, piemēram, bloķēšanas korpuss ar sakausējuma materiālu un nano-apstrādātu pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšanu, nekā plastmasas bloķēšanas korpusam jābūt izturīgam un viegli uzturētam. Gudru mājas drošības sistēmu drošība ir ļoti svarīga. Turklāt vides faktori dažādos reģionos ietekmēs arī pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšanas ilgumu, piemēram, temperatūru un mitrumu, gaisa spiedienu, piesārņojumu, gaismu, lietus un sniegu, kā arī citus faktorus. Pirkšanas pirkstu nospiedumu Valve Lockout nevajadzētu ignorēt savus vides faktorus, vajadzētu izvēlēties, lai izpildītu nosacījumus pirkstu nospiedumu Valve Lockout, daudzi ražotāji ir parādījuši, ka viņu produkti ir pretnāves vidi, bet vairāk nekā testu Vai zināt priekšrocības no vārsta bloķēšanas.
Valve Lockout trīs priekšrocības:
Tehniskās apkopes darbi ir, lai pagarinātu pirkstu nospiedumu ekspluatācijas laiku. Ventilatora bloķēšana svarīga daļa no saprātīgu tehniskās apkopes metožu izmantošanas var efektīvi pagarināt pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšanu. Ir nepieciešams veikt labu darbu pirkstu nospiedumu Valve Lockout ikdienas apkopes darbu, lai pirkstu nospiedumu Valve Lockout, lai saglabātu labu tehnisko stāvokli; lai labotu pirkstu nospiedumu izmantošanu un darbību, Valve Lockout, samazināt un novērst cilvēka kļūdas, ko izraisa pirkstu nospiedumu vārsta bloķēšana. Lai veiktu pareizu un pareizu regulāru un neregulāru apkopi, saglabājiet pirkstu nospiedumu. Valve Lockout ir tīrs, tīrs, regulāri pārbaudiet pirkstu nospiedumu tehnisko stāvokli vārsta bloķēšanai, savlaicīgi atradis neparastu apstrādi, savlaicīgi pievelkot un regulējot detaļas, daži no valkājamām detaļām profilaktiskai nomaiņai.
Vēsture apliecina, ka katras jaunas tehnoloģijas parādīšanās dos lielas bagātības iespējas. Vēsture arī apstiprināja, ka augsto tehnoloģiju produktos tirgū cīnās, tikai šīs tehnoloģijas un zīmols ir vadošie uzņēmumi smieties beigās.
Valve Lockout atšķiras no vispārējās mehāniskās slēdzenes, ar automātisku elektronisku sensoru bloķēšanas sistēmu, viņš automātiski sajutīs durvis slēgtā stāvoklī, sistēma automātiski bloķēsies. Ventilatora bloķēšanu var atvērt ar pirkstu nospiedumu, skārienekrānu, karšu durvju slēdzeni. B. Vispārēja pirkstu nospieduma nobloķēšana, izmantojot paroli / pirkstu nospiedumu reģistrāciju un citas funkcijas, nav ērti, jo īpaši, ja vecāki cilvēki un bērni, nesen no Valve Lockout, var atvērt unikālas balss komandas, ļaujot lietotājam darboties vieglāk saprotamā veidā .