sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lockout koncepcija ir kļuvusi arvien populārāka

Lockout koncepcija ir kļuvusi arvien populārāka

Sep 05, 2017

Lockout tag koncepcija ir kļuvusi aizvien populārāka
Lockout tag koncepcija ir pakāpeniski populāra, jo viena no karstākie kategorijām, Lockout Tag pakāpeniski kļūst par daudz patērētāju blitz no objekta. Daudzi interneta uzņēmumi, nekustamo īpašumu ražotāji ir arī vērsti uz Lockout Tag šo tirgu. Tomēr standartu trūkuma dēļ Ķīnas gudrās durvju slēdzenes nozare ir pārblīvēta, atpaliek dizains, cena ir augsta, preces nav versijas un citi jautājumi. Lai turpinātu regulēt līnijas attīstību, Sabiedriskās drošības ministrija un policija ar elektronisko produktu kvalitātes pārbaudes centru un Ķīnas aparatūras rūpniecības tehnoloģiju jauninājumu stratēăisko aliansi nesen uzsāka "elektronisko pretzagšanas atslēgas jauno standartu" pārskatīšanu. Šobrīd "elektroniskais pretzagšanas atslēga jauns standarts" ir pabeidzis pirmo projektu, ir revīzijas stadijā.
Nozare uzskata, ka šis standarts turpinās aktivizēt Ķīnas Lockout Tag tirgu. Lai gan nozares perspektīva, bet, tā kā ražotājiem joprojām ir jādod skaidrs, Lockout Tag produktiem parastu cilvēku mājās ir jāapsver, ka abi elementi ir droši un ērti.
Nozares standarta uzlabojumi
Lai gan Lockout Tag šo jauno izstrādājumu attīstību pilnā sparā, bet arī ražotāji un patērētāji meklē pēc, bet Lockout Tag tirgus vēl nav standartizētas, standartizētas, ir tādas kā traucējumu, dizains atpakaļ, cena ir augsta, preces dara nav versija un citi jautājumi. Un patērētājiem par gudru durvju slēdzenes šo jauno lieta ir daudz kļūdas, piemēram, vienkārši, ka biometrisko pirkstu nospiedumu atslēga, varavīksnene, sejas atpazīšana un citu Lockout Tag vairāk pretzagšanas; ka Lockout Tag funkcija vairāk drošības koeficients ir lielāks, cilvēki cenšas koncentrēties uz "gudru", vienlaikus ignorējot tās drošību kā mājas produkts, un pat dažreiz ražotāji nepievērš uzmanību. Šis kognitīvs pārpratums, bet arī mudināja dažus uzņēmumus izmantot iespēju veikt nepareizu propagandu, pārspīlēt acs funkciju un pēc tam paaugstināt cenu, traucējot parasto patēriņa pasūtījumu, bet arī likvidēt ēnu Lockout Tag tirgū. Lai turpmāk standartizētu elektroniskās pretaizdzīšanas bloķēšanas nozares attīstību, lai uzlabotu Ķīnas elektroniskās pretzagšanas atslēgas produktus, vispārējo kvalitāti un pakāpi, Valsts drošības un policijas ministrija ar elektronisko produktu kvalitātes pārbaudes centru un Ķīnas aparatūras rūpniecības tehnoloģiju jauninājumiem Alliance kopīgi uzsāka "elektronisko pretzagšanas atslēgas jauno standartu" pārskatīšanas darbu. Šobrīd "elektroniskais pretzagšanas atslēga jauns standarts" ir pabeidzis pirmo projektu, ir revīzijas stadijā.
Nevar ignorēt ne tikai "Lockout tag" tirgus haosu, ar Lockout Tag saistītie produkti, informācijas drošības riskus. Lielu datu laikmetā lietotāja personiskās identitātes informācija un patēriņa paradumi ir kļuvuši spējīgi glabāt, var rīkoties, jūs varat iezagt un var integrēt dažādu datu izmantošanu, kas ļauj dažiem augsto tehnoloģiju noziedzniekiem izmantot iespēju lai dzīvei cilvēki nevarētu tikt par zemu novērtēti drošības riski.
Pašlaik ir Lockout tag drošības risks, tirgus haosu ir galvenais cēlonis nozares standarts nav vienota. Standarta izsmalcinātība un izsmalcinātība neizbēgami padarīs Lockout Tag tirgu spilgt jaunu dzīvotspēju, lai veicinātu Lockout Tag tirgus turpmāku standartizāciju, kas visai nozarei un patērētājiem ir liels pozitīvs.

Inteliģenta ≠ uzticama, droša un ērta ir sabiedrības vajadzības
Bloķēšanas tags kā daļa no jaunajiem interneta produktiem nedrīkst būt neatkarīgs no bloķēšanas taga, bet tam jābūt papildinošam ar bloķēšanas taga izstrādi. Pašlaik Ķīnas Lockout Tag joprojām ir modeļa mācības, platformas būvniecība un lietotāju uzsākšana sākuma posmā, Lockout Tag produktus, kā izmantot patērētāja "sāpju punkts", ražotāji ir visvairāk cienīgs diskusijas.
Patērētājiem Lockout Tag produkta izvēle ir zīmola produkta uzticība, ja patērētāju izvēle par mājas produktiem ir viltota un viltīga, ne tikai neaizsargāta pret patērētāju uzticību, vēl svarīgāk, viss korporatīvais tēls un visa nozare negatīvi ietekmē .