sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Atšķirība starp drošības aizbāzni un parasto civilo atslēgu

Atšķirība starp drošības aizbāzni un parasto civilo atslēgu

Jul 24, 2017Atšķirība starp drošības skavu un parasto civilo atslēgu

Drošības atslēga ir viena no drošības slēdzenēm, drošības atslēga parasti tiek iedalīta aizbāzē, elektriskais slēdzis, elektriskais spraudnis, slēdzene, slēdzeņu vārsta slēdzenes un stieples atslēga utt. Parasti drošības slēdzene tiek izmantota kopā ar citām drošības slēdzenēm, Drošība Atslēga var tikt izmantota vienatnē, un citas drošības atslēgas nav, tādēļ drošības josta ir ļoti plašs, tirgus pieprasījums ir ļoti liels.

Drošības bloķētājs ar vadības funkciju, bloķētājs var atbilst vairākiem taustiņiem, taustiņiem, kas saistīti ar dažādām funkcijām un autoritāti, tādēļ tie ir sadalīti vairākos, bieži vien šie drošības atslēgas drošības vadības bloķēšanas sistēmas atslēgas: nevar atvērt atslēgu sēriju: drošības Atslēga ir vienīgā atslēga katram, starp atslēgu un bloķēšanu nevar atvērt viens otru; Atvērto atslēgu sērija: visus grupā var atvērt visus drošības aizdares un drošības aizdari. Jebkurš viens vai vairāki taustiņi var atvērt visus grupā esošos turbīnas. Jūs varat norādīt vairākas grupas, kuras nevar atvērt starp grupām. Atšķirīgas atvērtās galveno atslēgu sērijas: norādiet, ka grupa drošības josta ir dominējošā vienīgā atslēga ikvienam, drošības josta ar drošības aizbīdni nevar atvērt, bet ir galvenais taustiņš, lai atvērtu atslēgu visā drošības komplektā; Var pielāgot vairākas grupas, galveno atslēgu nevar atvērt starp grupām, bet var norādīt lielāku galveno galveno galveno atslēgu, lai atvērtu visas piekaramās atslēgas grupas; Tajā pašā galveno sēriju sērijā: pēc grupas galveno sēriju, ja jums ir nepieciešams norādīt augsta līmeņa vadītāju, lai atvērtu visas grupas, varat pievienot atslēgu taustiņam.

Daudzi nav sazinājušies ar drošības atslēga, klienti ir tādi, kādi jūs lūdzat, jo precīzi ir kāda nošķīruma iespēja - drošības josta un vispārējā atslēga. Izmantojiet to, ko mums vajadzētu pievērst uzmanību procesa laikā, šeit jūs iepazīstināsim ar drošības atslēgu un vispārējo civilo aizbīdņu atšķirību:

1. Drošības atslēga ir līdzīga parastajai civilizētai atslēgai, taču starp drošības skavu un parasto civilo atslēgu ir daudz atšķirību.

2. Drošības atslēga parasti ir ABS inženierijas plastmasa, bet civilā atslēga parasti ir metāla;

3. Drošības atslēgas galvenais mērķis ir brīdināt pret zādzību, un galvenais vispārējās civilās atslēgas mērķis ir novērst zādzību.

4. Bloķēšanas siju ar drošības aizbāzni nevar automātiski atvērt un tam ir galvenā funkcija, savukārt parastā civilā atslēga ir pretēja;

5. Kopēja civilā atslēga parasti ir atslēga ar atslēgu, bet drošības atslēga var būt savienota ar vairākiem taustiņiem, ko var iedalīt vadības slēdzenēs un parastajās slēdzenēs.

6. Drošības piekaramās slēdži bieži tiek pakļauti skābju un sārmu vidē, un tiem nepieciešama īpaša apstrāde, savukārt parasti netiek izmantoti civilizēti piekaramās atslēgas.

Saskaņā ar profesionālajām institūcijām, saskaņā ar aptaujas rezultātiem visās rūpnieciskajās avārijās, nav tiesību uz 10% negadījuma izmantošanu drošības skavai, kas ir bloķēta, vidēji 250000 gadījumu gadā un drošības spilventiņu atbloķē rūpnieciskajiem negadījumiem , negadījumos gadā vidēji tika nogalināti vairāk nekā 200 cilvēku, vairāk nekā 6000 cilvēku tika ievainoti, dienu skaits negadījuma cēloņu dēļ katru gadu izraisīja uzņēmuma ražošanu 24 dienas. Tāpēc OSHA Amerikas Savienotajās Valstīs 1989. gada 1. septembrī ir pieņēmusi regulu par bīstamas enerģijas kontroli (iekļaušana sarakstā). Rūpnieciskās ražošanas vidē, visu barošanas bloku regulējošās prasības visiem ir nepieciešams "bloķēt" (Lock Out / Tag Out) var būt tikai aprīkojuma apkopes un remonta darbiem, pretējā gadījumā var notikt pneimatiska aprīkojuma avārija vai bīstamas enerģijas izplūde un nodarīts kaitējums.

Drošības atslēga Galvenā loma ir bloķēt ierīci vai strāvas avotu, veikt mājasdarbu personālu iekārtu vai enerģijas avota uzturēšanā, efektīvi kontrolēt enerģijas noplūdi, novērst negadījumu rašanos, lai nodrošinātu darbinieku drošību.