sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kabeļtelevīzijas bloķēšanas popularitāte ir pārāk liela

Kabeļtelevīzijas bloķēšanas popularitāte ir pārāk liela

Oct 25, 2017

Cable Lockout popularitāte ir milzīga
Pateicoties zinātnes un tehnoloģijas attīstībai, pieaug arī iedzīvotāju dzīves līmenis, mums ir jāatsakās no tradicionālās kabeļtelevīzijas bloķēšanas, jāizvēlas augstākas klases kabeļu bloķēšana, kabeļu bloķēšana drošākai un ērtākai, Baode bloķēšanas nozarei no tirgus pieprasījuma, Cable Lockout izredzes ir milzīgas.
Cable Lockout attīstība joprojām ir ļoti iespaidīga, taču tā joprojām atbilst augstākajam patērētāju pieprasījumam pēc inovācijām, mēs nopirkam Cable Lockout, kad mums ir jāizvēlas oficiāls firmas izstrādājumi, lai kvalitāte būtu labāka, drošības rādītāji ir salīdzinoši augsti, ceru, ka iepriekš apraksts var palīdzēt visiem.
Cilvēku dzīves līmenis turpina uzlaboties, mājas vides komforts un drošības jautājumi arī paaugstināsies līdz jaunam līmenim, un viedo māju nozare, kas kļūs par simbolu pēdējo gadu sēklām, līdz pašreizējā šķelto bambusa situācijai, Attīstība ir acīmredzama. Tiek saprasts, ka Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs Cable Lockout izplatības līmenis 50%, bet Dienvidkorejā vai pat Ķīnā sasniedza 90%, pašreizējais izplatības līmenis ir tikai 2%. Gudrā mājā ir pienākums popularizēt vispārējo dzīves tendenci, kas norāda, ka Cable Lockout tirgū ir lieliskas uzņēmējdarbības iespējas. Un lielās uzņēmējdarbības iespējas nav visas firmas, pēc aptaujas datiem izriet, ka jaunā zīmola apzināšanās ir salīdzinoši spēcīga, jo personīgā dizaina produkts, kā arī inteliģentā pieredze, kā arī materiāla kvalitāte ir ļoti pieprasīti. Attiecībā uz kabeļlokatora uzņēmumiem, tehnoloģijas un jauninājumi sastapsies ar milzīgām problēmām.
Uzņēmumi vēlas iegūt strauju viedo māju nozares attīstību, mums ir jāuzlabo korporatīvo zīmolu izpratne. Cable Lockout zīmols ir galvenais produkta saturs, zīmola informētība ir cits tirdzniecības līdzeklis ir mazāks, attīstīto valstu tirgū zīmolu atpazīšana ir aizstājusi produktu identifikāciju, ir kļuvusi par vienīgo faktoru tirgus izvēlē. Kabatas bloķēšanas zīmols kādreiz uz cilvēku smadzenēm uz atmiņu, zīmols arī eksistēs materiālu veidā smadzenēs, tādējādi veidojot zīmola izpratni. Zīmola izpratne Mēs esam kopējais iespaids par produktu, kas pārstāv zīmolu.
Turpmākos gados ir saistīti nozares eksperti, lai izdzīvotu tirgū. Cable Lockout biznesam pašlaik nav tik daudz. Pieaugošā konkurence tirgū, kurš zina, kā apmierināt klienta gudras vajadzības, kas patiešām var izmantot tirgu.
Saskaņā ar Cable Lockout slēdzenes ķermeņa materiālu, lai spriestu: tas ietver daudz pieredzes un dažādu ražotāju tehnoloģiju, kontinenta produkcija parasti ir dzelzs, tērauds, nerūsējošais tērauds, cinka sakausējums, pateicoties procesam, izmaksas ir ierobežotas, Cable Lockout stieņa cietība nav pietiekama. Viegli ir lieli uzmavas, hidrauliskās skavas griešana.
Kabeļa bloķēšana saskaņā ar slēdzenes cilindru, lai spriestu: lielākā daļa cilvēku nopērk slēdzenes, tikai skatās uz formu, jūtas lieliski, ir labi. Tik ilgi, kamēr jūs pievērsīsit uzmanību, neatkarīgi no tā, ko jūs iegādājaties vietējo slēdzeni, cilindrs parasti ir varš, vara ir mīksts, ar elektrisko urbi, koncentrētu sērskābi, jūs varat viegli sabojāt vara cilindru. Pašlaik visbiežāk izmanto Eiropas slēdzenes cilindru, turklāt ir amerikāņu vītņu cilindrs, ugunsdrošības slēdzenes cilindrs, pēdējie divi augsti droši.
Saskaņā ar kabeļa bloķēšanas taustiņu, lai noteiktu: kabeļa bloķēšana atslēga daudziem krustiņiem, apaļas mutes, pusmēness, visu veidu formas un gabali, daudzi galvenie materiāli vara dzīvo alumīnija sakausējumu, to ir viegli kopēt , pašreizējie labāki materiāli ir tērauda, kā arī jaunas elektroniskās atslēgas, augsta drošība.