sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Nozīmju ierobežošana tagu dizains reālajā dzīvē

Nozīmju ierobežošana tagu dizains reālajā dzīvē

Aug 03, 2017

Lockout tag dizaina nozīme reālajā dzīvē
Vai es varu pagriezties pa kreisi vai pa galu dakšā? Vai tas ir biļešu kases meklēju? Vai es nokļuvu manā galamērķī? Katru reizi, kad dīvaina vieta, etiķetes bloķēšana var dot mums atbildi vai norādījumus.
Ja mēs nevaram izpildīt mūsu cerības pēc izvēles, mēs nevarēsim turpināt īstenot plānoto rīcību un saskarsies ar dilemmu. Šajā brīdī, ja mēs nevaram pārplānot, meklējot jaunu informāciju, tad jutīsimies sajukuši un satriekti.
Kad mēs ejam cauri telpai, turpināsim iegūt informāciju. Tam nepieciešams rīkot tā dēvēto ministrijas informāciju. Šajā gadījumā mēs patiešām nevaram novērot un saprast apkārtējo vidi. Katra informācijas nesēja uzmanību var saglabāt tikai īsu laiku.
Šajā ziņā informācijas organizēšanai un pabeigšanai būs nepieciešama šāda nozīme:
1. Galvenā informācija jāsniedz tā, lai tās lietotāji varētu viegli reaģēt uz atrašanās vietas atslēgas atzīmi.
2. Informāciju vajadzētu izmantot atbilstošā vietā, lai izveidotu tūlītēju atbildi, lai tās lietotāji iegūtu vislabāko pozicionēšanas orientāciju.
Pašlaik Lockout Tag ražošana ir spēcīga attīstība. Informācijas ātra piegāde ļauj daudziem uzņēmumiem vai privātpersonām atrast personalizētu slēdzenes tagu, kas ātri un dziļi apzinās vienu no svarīgākajiem veidiem. Tas padara bloķēto etiķešu ražošanas nozares attīstību ātrāku, arvien vairāk tiek izstrādātas un piemērotas Lockout Tag ražošanas metodes un jauni materiāli. Tātad, tik daudz iespēju, kā mēs to varam identificēt?
Šodien mēs saprotam Lockout tagu ražošanu "karstā izvēlē" - alumīnija bloķēšanas tagā. Tiek uzskatīts, ka alumīnijs ir izmantots jau daudzus gadus, un kāpēc to joprojām mīlēs cilvēki? Kas tas ir aizraujoši?
Dizaina koncepcija un alumīnija sakausējuma etiķetes etiķetes materiāla izmantošana ir iegūta no Eiropas, kas piesaista pievilcīgāku piemēru un daudzveidīgāku dizaina koncepciju Ķīnā orientētai ar sistēmu saistītai materiālu ģimenei.
Salīdzinot ar tradicionālajiem materiāliem, alumīnija sakausējums nerūsīs, virsmas apstrādās dažādos veidos, informāciju var neatkarīgi nomainīt, zemu izmaksu izmantošana, uzturēšana ir ļoti ērta. Kopš izkraušanas Ķīnā 1996. gadā pēc liela skaita materiālu piegādātāju, dizaina uzņēmumu un reklāmas uzņēmumu gadu gaitas, lai popularizētu un pieliktu pūles, var uzskatīt, ka tā tiek plaši izmantota. Dažās augstās klases prasībās relatīvi spēcīgā vidē, jo īpaši slimnīcā, ir plaši izmantots, un drīzumā tas būs daļa no vides, lai pieņemtu un aizstātu tradicionālos vara sakausējuma sintēzes, poligrāfijas iespiedumus un citus izstrādājumus.
Alumīnija sakausējuma etiķetes izstrāde ir kļuvusi par virkni pilnīgu, labi izstrādātu Lockout tagu kategoriju. Sākotnējais alumīnija bloķēšanas tags Ķīnā ir arī sākot no Eiropas produktu imitācijas, bet tagad ar daudziem uzņēmumiem, kas iegulda šajā nozarē, lai veicinātu viņa straujo attīstību, vissvarīgākais ir tas, ka viņi uzsāka virkni veiksmīgu bloķēšanas Ķīnas tirgus marķējuma sistēmai, ir izveidojusi Ķīnas ražotu alumīnija Lockout Tag nozares, un dažas sērijas ir veiksmīgi ārvalstu tirgū.
Alumīnija sakausējuma materiāla priekšrocības
Alumīnijs ir dārgmetāls, pats no tiem ir matēta metāla tekstūra, cēls un nav augstprātīgs, un dažu apstrādes virsmu dēļ var būt īpaša faktūras efekts.
1, gaismas - jo alumīnija plāksne uz kvadrātmetru ir 2,71 kg / mm, tāpēc panelis var būt biezs līdz 3 mm vai vairāk, ievērojami palielinot fonta virsmas vienmērīgumu;
2, nav rūsas - alumīnija oksidēšana ir lēna, un nerūsējošs sārtums nebūs;
3, viegli krāsu - viegli piestiprināt filmu, pareizi apstrādāt, virsmas izturība ir salīdzināma ar automašīnas apdari;
4, viegla uzstādīšana - sakarā ar mazu svaru, uzstādīšana ir daudz vieglāka.