sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Valve Lockout Valve Lock loma.

Valve Lockout Valve Lock loma.

May 18, 2017

Vārsta bloķēšana Vārsta slēdzene ir vārsta bloķēšanas loma, galvenokārt tiek izmantota vārsta bloķēšanai, lai aizsargātu drošības vārsta lietošanu. Valve slēdzenes pielietojums vai nav, kas saistīts ar drošas ekspluatācijas nozīmīgumu, daži vārsti bieži tiek atvērti, daži vārsti bieži ir slēgti, kuriem jāņem vērā drošība, lai nepareiza izmantošana, tāpēc autors izstrādāja vārsta slēdzeni

Vārsta atslēga ir rūpniecisko drošības slēdzeņu kategorija, kuras mērķis ir nodrošināt, ka vārsts ar aprīkojumu ir pilnīgi aizvērts, iekārta ir drošā stāvoklī. Ar atslēgu, lai novērstu ierīces nejaušu ieslēgšanos, radot traumas vai nāvi, ir vēl viens uzdevums ir brīdināt lomu.

Ventilatora bloķēšana Parasti izmantotais vārsta bloķētājs tiek sadalīts lodveida krāns, droseļvārstuļa aizbīdnis, aizbīdņa vārsta bloķēšana, rotējošā vārsta bloķēšana, universālā vārsta bloķēšana un tā tālāk.

Bumbas vārsta atslēga galvenokārt tiek izmantota, lai bloķētu lodveida krānu, lai aizsargātu lodveida krānu.

Vārtu vārsta atslēga vārtu vārsta bloķēšanas darbībai var labāk aizsargāt vārsta drošību.

Butterfly vārsta bloķēšana, lai visas droseļvārstu slēdzenes kopējās specifikācijas, labāk aizsargātu tauriņa slēdzi, lai novērstu nejaušu nelaimes gadījumu.

Valve slēdzeni iekšējā tirgū laiks joprojām ir ļoti īss, tirgus bloķēt produkts ir arī nevienmērīga, laba un slikta, tad zīmolu izvēlei un modeļa atlase ir jāpievērš uzmanība tam, kas:

1, ir jāizvēlas labi pazīstama, lielu zīmolu vai zīmolu pārstāvju vēsture, ir pietiekama ekonomiskā izturība un tīkla sistēmas stabilitāte, lai aizsargātu pakalpojumus un pēcpārdošanas, lai novērstu strīdus izraisītās produkta kvalitātes problēmas.

2, vārsts ir sadalīts lodveida krānā, droseļvārstu, vārsta vārstu, rotējošo vārstuļu un tā tālāk tipa, tādēļ, izvēloties vārsta atslēgu, vajadzētu arī noskaidrot nepieciešamo vārsta veidu.

3, vārsta slēdzeni ar dažādiem materiāliem var izvēlēties, izmantojot slēdzenes vidi, piemēram, gaisu sauss un mitrs, neatkarīgi no tā, vai ir vajadzīga skāba temperatūra, izvēlēties pareizo slēdzeni.

4, lai redzētu drošības standartus, gan mājās, gan ārzemēs metāla slēdzeņu ir ļoti stingri standarti, mazie ražotāji būs, lai ietaupītu izmaksas neatbilst standarta īstenošanu, un lielie zīmoli parasti ievēro standartu.

5, vārsta lielums, dažādi izmēri, lai ņemtu vērā vārstu, nav vienāds, izvēlieties atbilstošo vārstu slēdzeni.

6, pārbaudiet vārsta bloķēšanas iepakojuma logotipu, zīmes ir pilnīgas (ieskaitot produkta standartu ieviešanu, pakāpi, ražošanas uzņēmuma nosaukumu, adresi, ražošanas datumu), iepakojums ir ciets, rokasgrāmatas un produkta saturs ir konsekvents, piesardzīgi pārspīlēts un neatbilst faktiem.

7, izvēlēties labu zīmolu pēcpārdošanas pakalpojumu ražotājiem, lai noteiktu, bloķēšanas sarakstā programma var klausīties profesionālu orientāciju izvēli

Ventilatora bloķēšanas spēkstacijas cauruļvadu vārsts ir ļoti svarīgs palīgiekārtu darbības laikā, tas ir saistīts ar drošas ekspluatācijas nozīmīgumu, daži vārsti bieži tiek atvērti, un daži vārsti bieži ir slēgti, kuriem jāņem vērā drošība, lai tos nepareizi neizmantotu , tāpēc autors izstrādāja vārsta slēdzeni, kuru galvenokārt izmanto normāli atvērtai un normāli aizvērtām vārsta lietošanai vai pagaidu lietošanai, var nodrošināt, ka operatori un personāls, kas nav ekspluatants, lai novērstu vārsta nepareizu lietošanu