sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kādas ir drošības atslēgas?

Kādas ir drošības atslēgas?

Jun 19, 2017

Kādas ir drošības atslēgas?
Drošības atslēga ir viens no visbiežāk sastopamajiem drošības aizturētājiem mūsu ģimenē, un, ja mēs zaudējam atslēgu, ko mums vajadzētu darīt? Lūdzu, bloķējiet skapjus, nevarat palīdzēt, bet iztērējat naudu, tad kā atvērt drošības atslēgu? Tad mēs apskatīsim, kā drošības atslēga, lai atvērtu attiecīgo ievadu.
Atbloķējiet slēdzeni pirms prakses: pirmā lieta, kas jādara, ir noņemt drošības skavu, un pēc tam izprot dažādas drošības atslēgas iekšējo struktūru ar dislokācijas metodi, lai vēl vairāk uzlabotu drošības atslēgas turpmāku atvēršanas principu. atklāts iespaids.
Atveriet drošu bloķēšanas metodi
Bloķēšanas metodes bloķēšana: metāla loksne plus plāns metāla stieple, metāla gabali, piemēram, pildspalvas pildspalva uz pildspalvas, viens gala saliekams 90 °, atslēgšanās atslēga caurums rotācijas spēkam, stieples ar atslēgas caurumu bumbiņā pie slauka uz priekšu un atpakaļ, labi veiksmi atvērt.
Divas atvērtās drošības atslēgas
Veikt stingru, izturīgu metāla stiepli (atslēgu gredzens uz laba), neliela daļa sasvēršanās aptuveni 135 ° leņķī, sasniedza dziļāko skavu caurumu apgriezienu (ir nepieciešams praktiski, nedaudz grūti).
Atvērt drošības atslēgas metodi trīs
Vispārīgajam drošības aizturim ir slēdzenes sirds, bloķē sirds, papildus pieslēdzot caurumu ārpus cauruma, ir vairāki apaļie caurumi, kas ir vairāki caurumi un piestiprināti pie dažu atbilstošu apli, kas var novietot pavasari un 2 dažādi vara bumbiņu augstums.

Pēc atslēgas ievietošanas abiem bumbiņiem tiek piešķirti dažādi augstumi zobu dažāda augstuma dēļ. Ja divu bumbiņu robežas visos caurumos ir vienādas ar atslēgas centra apkārtmēru, bloķēšanas korpuss ir pagriezts, tāpēc slēdzene tika atvērta. Šis ir vispārējais drošības atslēgas darbs. Ja drošības atslēga tiek izlaista, jūs varat iegādāties universālu atslēgu, universālā atslēga var atvērt dažādas drošības atslēgas.
Katru dienu globālās drošības slēdzenes produkti un tehnoloģijas, drošības zibspuldžu tirgus ir kļuvis par pūli, lai rakt super zelta raktuves. Sakarā ar tādu pīlāru nozares attīstību kā dzīvojamo un automašīnu attīstību, cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanu un mājas dekorēšanas palielināšanu, palielinās pieprasījums pēc drošiem atslēdzamiem blokiem, kas lielā mērā veicina patērētāju pieprasījumu pēc drošības atslēga tirgū un drošības atslēga. Aparatūras drošības slēdzenes uzņēmumi papildus uzmanību pievēršot kvalitātei, inovāciju sasniegšanai, bet arī tērē labas darba mārketinga stratēģijas, lai tirgū netiktu ieskauts. Lai veiktu uzņēmējdarbības mārketingu, patiešām gribat izturēt savas smadzenes, pavadīt Caixing prātus, mārketinga būtību!