sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kādas ir drošības atslēgas drošības iezīmes?

Kādas ir drošības atslēgas drošības iezīmes?

Aug 14, 2017

Kādas ir drošības atslēgas drošības funkcijas?
Drošības aizbīdnis ir gudra atslēga, perfekts kristāls ir datoru informācijas tehnoloģijas, elektroniskās tehnoloģijas, mehāniskās tehnoloģijas un mūsdienu aparatūras tehnoloģijas. Pēdējos gados ar gudru māju attīstību, drošības jumta lūkas tirgū arvien vairāk populārs, tā veiktspēja un drošība ir ievērojami pārsnieguši mehānisko slēdzeni, arvien vairāk cilvēku ir sākuši izvēlēties drošu atslēgu, mēs visi zinām, ka izmantošana no drošības jostas vietas Kādas ir drošības jostas drošības funkcijas?
Drošības atbloķēšanas drošības elementi:
1, avārijas durvju atvēršanas funkcija: avārijas gadījumā pieejamā ārējā jauda, lai atvērtu durvis, var arī izmantot avārijas atslēgu, lai atvērtu durvis. Tāpat kā ugunsgrēks un citas ārkārtas situācijas, arī ātri un droši atver durvis.
2, zemsprieguma signalizācijas funkcija: spriegums ir pārāk zems, drošības spilventiņš ir zemsprieguma signalizācija (ieteicams nomainīt akumulatoru cik drīz vien iespējams) zemas sprieguma signalizācijas laikā, drošības aizbīdni var atbloķēt vairāk nekā 200 reizes.
3, daudzlīmeņu paroli vadība: lietotāja paroli un vadības paroli hierarhiska vadība, lietotāja paroli un paroli var pielāgot saskaņā ar klientu vajadzībām, lai mainītu.
4, paroles aizsardzība: ja parole ir trīs secīgu ievades kļūdu gadījumā, drošības skavu mātesplatē tiek bloķēta 15 minūtes, efektīvi novēršot, ka parole ir ļaunprātīga, lai nozagtu.
5, dubultbloķēšanas funkcija:
Ārējā piespiedu bloķēšana: to nevar iekšā atvērt, lai izietu, lai novērstu ielaušanos.
Iekšējā piespiedu atslēga: ārpusi nevar atvērt, lai jūs mājās būtu vairāk mierīgas, drošas.
6, vāciņu tampera trauksmes funkcija: bloķēt durvis stāvoklī, tas bija picking atslēga, salauzta atslēga elektroniskajā atslēga tiks izdots spēcīgs trauksmes skaņu.
7, anti-peep virtuālā parole funkcija: ievadiet pareizu paroli, pirms ievadāt traucējumu kodu, efektīvi novērstu citus no zādzībās paroles, zādzība.
8, automātiskā bloķēšanas funkcija: automātiskās bloķēšanas koda izmantošana, durvis, ja viltus pārsegs vai virtuālais pārsegs drošības skavas bloķēšanas gadījumā automātiski bloķē, ieiet un iziet drošāk.
Drošības slēdzeņu atslēga, izmantojot pirkstu nospiedumu identifikācijas sertifikātu, ievērojami uzlabota drošības aizsardzība, daudzām ģimenēm ir uzstādīti drošības atslēga. Kādas ir drošības atslēgas sastāvdaļas?
1, LCD ekrāns
Iekšzemes ražojumi var nedaudz nodrošināt šo ražotāju konfigurāciju, un lielākā daļa no tiem tikai ar apgaismojumu un balss norādēm šiem pirkstu nospiedumu moduļiem nāk ar funkciju sasniegt. Iestatiet LCD displeju, un jūs varat padarīt lietotājam ērtāku un vienkāršāku darbību. Enerģijas patēriņš ir lielāks par gaismu un skaņu. Bet šķidro kristālu izmantošana, protams, var padarīt drošības joslu saprātīgāku, lietotāja darbība ir vienkāršāka, tas ir acīmredzams. Šķidro kristālu konfigurēšana nav vienkārša materiāla uzkrāšanās, bet arī racionāla programmatūras un ķēdes sistēmu konstrukcija.
2, mikroshēma
Čipu tehnoloģija ir Ķīnas IT nozares kopēju sejas barjeru, tehnoloģija ir Amerikas Savienoto Valstu kontrole un monopols. Šobrīd Ķīna ir veiksmīgi izstrādājusi DSP drošības skavu profesionālo apstrādes mikroshēmu - mikroshēmu parasti iesaiņo Taivānā, programmatūras dedzināšanas algoritma vietējie ražotāji; lielākā daļa drošības skavu ražotāju, kas izmanto vietējo pirkstu nospiedumu algoritma mikroshēmu.
3, sensors
Drošības atbloķēšanas sensors galvenokārt ir optiskais sensors un pusvadītāju sensors, optiskais sensors galvenokārt attiecas uz komu un citu optisko sensoru ierīču izmantošanu, piekļuvi pirkstu nospiedumu attēliem, parasti tirgus tiek izgatavots kā kopējais modulis, tādi sensori ir zemākas cenas , bet lielāki tiek izmantoti drošības atslēga, pirkstu nospiedumu piekļuves kontrole un citi produkti.
4, pirkstu nospiedumu modulis
Kā rūpnieciskās ķēdes priekšgalā ir profesionālu programmatūras kompāniju un drošības atslēgu pētniecības un attīstības uzņēmumi, kas nodrošina pirkstu nospiedumu moduļu grupu. Lielākā daļa no šiem moduļiem ir importēti valstī un pēc tam nodrošināta atbilstoša sekundārā izstrādes telpa. Tikai pēc tam, kad pirkstu nospiedumu moduļa sekundārā attīstība patiešām var būt tā loma. Tāpat kā datoru, Windows XP jums deva instalāciju, bet jums ir jābūt praktiskam, jums ir jāinstalē kāda īpaša programmatūra.