sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kad jūs izmantojat bloķēšanas komplektu?

Kad jūs izmantojat bloķēšanas komplektu?

Jul 04, 2017

Kad jūs izmantojat bloķēšanas komplektu?

Bloķēšanas komplektu parasti izmanto, ja iekārta ir ļoti tuvu apkopei vai apkopei, un to var izmantot pēkšņu ievainojumu novēršanai.

Kādi USES bloķēšanas komplekti?

Šādās situācijās jums ir jāizmanto bloķēšanas komplekts:

1. Kad ierīce pēkšņi tiek palaista, fiksācijas komplektu vajadzētu izmantot, lai bloķētu ierakstu

2. Lai novērstu pēkšņu jaudas pārtraukšanu, vislabāk ir izmantot slēdzenes komplektu, lai bloķētu:

3. Aizsargierīces vai citas drošības ierīces noņemot vai izlaižot, jāizmanto atslēgu komplekti

4. Ja mašīna var nokļūt noteiktai ķermeņa daļai, tai jābūt aizslēgtai:

5. Strāvas padeves tehniskajam personālam, lietojot strāvas padeves ķēdes tehnisko apkopi, jāizmanto nobloķēšanas iekārtas bloķēšanas komplekts

6. Mašīnu apkopes personālam, lietojot mašīnu slēdža pogas, jāuzliek bloķēšanas komplekti mašīnām ar darba detaļām

7. Bloķēšanas komplekts Tehniskās apkopes personāls, izslēdzot mehāniskās bojājumus, tam jāuzsāk mehāniskās iekārtas ierīce, izmantojot bloķēšanas komplektu. Darba drošības un veselības aizsardzības administrācija (OSHA) iesaka visiem darbiniekiem aprīkot ar bloķēšanas komplektiem. Darba vietā uzņēmuma pienākums ir izsekot izvēlētajai sistēmai. Bloķēšanas komplekts nav ugunsdzēšanas līdzeklis, bet tikai tad, ja barošanas avots ir izolēts.

Bloķēšanas komplekts, jo ir vadības funkcija, bloķētājs var atbilst vairākiem taustiņiem, šie taustiņi, pateicoties dažādām funkcijām un autoritātei, tiek sadalīti vairākos, bieži vien šajos atslēgu komplektos ar bloķēšanas taustiņu vadības sistēmu:

Atslēgu sērija: katram bloķēšanas komplektam ir unikāla atslēga, un bloķēšanu un bloķēšanu nevar atdalīt viena no otras.

Atvērto atslēgu sērija: visas atslēgas un slēdzeņu komplektu komplektus var atvērt viena otrai. Ar vienu vai vairākiem taustiņiem var atvērt visus grupā esošos turbīnas. Jūs varat norādīt vairākas grupas, kuras nevar atvērt starp grupām.

Atšķirīgas atvērtas galveno atslēgu sērijas: norādiet, ka grupa, kas atrodas iekšpusē "Bloķēšanas komplekts", dominē vienīgā taustiņa ikvienā, bloķēšana starp komplektu un bloķēšanas komplektu nevar atvērt, bet ir galvenais taustiņš, lai atvērtu grupu visu bloķēšanas komplektu; Var pielāgot vairākas grupas, galveno atslēgu nevar atvērt starp grupām, bet var norādīt lielāku galveno galveno galveno atslēgu, lai atvērtu visas piekaramās atslēgas grupas;

Bloķēšanas komplekts Tajā pašā sērijas galvenajā sērijā: pēc grupas atslēgu sērijas, ja jums ir nepieciešams norādīt augsta līmeņa uzraudzības iestādi, lai atvērtu visas grupas, varat pievienot atslēgu taustiņam.

1. darbība: sagatavoties darbam

Bloķēšanas komplekts Sagatavo enerģijas izslēgšanu. Pastāv kopēji enerģijas veidi (elektrība, mehāniskā enerģija, gaiss uc). Un tā potenciālās briesmas. Novietojiet aizsardzības ierīci (slēdzeņu komplektu) un sagatavojiet, lai izslēgtu enerģiju

2. darbība: paziņojums darbs

Paziņojiet uzņēmēju un vadītāju pašreizējo darbu, kurus var ietekmēt iekārtas izolācija.

3. darbība: aizveriet darbu

Aizveriet ierīci vai iekārtu

4. darbība: bloķēt darbu

Bloķēšanas komplekts Izmantojiet piemērotu drošības bloķēšanas ierīci, lai bloķētu visu enerģiju, lai izslēgtu iekārtu vai mašīnu. Kad tas ir bloķēts, pārliecinieties, ka neviens nevar atvērt slēdzi vai vārstu. Tad ievietojiet brīdinājuma etiķeti drošības atslēga, lai novērstu nejaušu darbību.

5. darbība: testa darbs

Pārbaudiet visas mašīnas vadības ierīces un ķēdes, lai nodrošinātu, ka enerģija ir pilnībā izolēta.

6. solis: uzturēšana

Atbilstoši dažādiem mašīnu izmantošanas nosacījumiem, uzturēšana, piemēram, dažiem nepieciešama viena mēneša uzturēšana, daži ilgāk ...

7. darbība: atsākt normālu darbību

Kad visi darbi ir pabeigti un slēdzenes / ierakstu ierīce ir noņemta, lūdzu, apstipriniet, ka visi instrumenti un mehāniskās ķēdes bloķēšanas ierīces ir noņemtas. Pirms enerģijas atjaunošanas noteikti informējiet visus darbiniekus.