sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Ziemas braukšanai ar bloķēšanas komplektu arī ir jāvadās uzmanīgi

Ziemas braukšanai ar bloķēšanas komplektu arī ir jāvadās uzmanīgi

Sep 28, 2017


Sniegs un daudzi īpašnieki pie automašīnas "nodilušas" uz bloķēšanas komplektu, bet nedomājiet, ka ar bloķēšanas komplektu varēsiet nodrošināt, ka jūs esat ļoti slidenā ceļā, pastāvīgs Dangdang ātrums.
Bloķēšanas komplekta ritenis "valkā" nav ātrs
Sniega braukšana vai ledus ceļš, lai nomierinātu un uzmanīgi. Lēni braukšana, bez pārgājiena, vieglā drosele, vieglā bremze, lēnas kustības virziens, jebkura liela darbība vai nepareiza darbība var radīt briesmas. Īpašnieki nedomā, ka slēgšanas komplekta uzstādīšana sniega braukšanā ir ļoti droša, ja lielais ātrums būs ļoti bīstams. Ātrgaitas braukšana novedīs pie bloķēšanas komplekta pārtraukuma, it īpaši dzelzs materiāla bloķēšanas komplekta, kad tā būs salauzta, sekas būs ļoti nopietnas.
Uzmanīgi izmantojiet automašīnas bloķēšanas komplektu
Jautājumā par automašīnu vadītājiem visā automašīnā, lai radītu pietiekami daudz laika, lai bremzētu problēmu, tests tika atzīmēts, jo ziemas ceļš ir slidens, pieprasījums pēc bremžu laika ir garāks: sniega ātrums 40 km / h, vadot automašīnu, ja Visu gadalaiku izmantošana, Automašīnu bremzes pēc pilnīgas pieprasījuma apturēšanas 37,84m, bet ziemas riepas var ievērojami samazināt, tikai 18,49m. Rezultātu sekas, Vācijas ziemu riepu īpašnieku izpratne, un 80% vācu iedzīvotāju izmantos ziemas riepas. Lai gan Ķīnas 58,2% īpašnieku atklāja, ka viņi ir gatavi aprīkot ziemas riepas, protams, tas ir relatīvi mazāk saistīts ar Ķīnas aukstajiem reģioniem, 24% Ķīnas īpašnieku paziņoja, ka vēlas izmantot Bremžu komplektu, lai nodrošinātu drošu braukšanu ziemā .
Bet šajā brīdī īpašniekam luktura komplekts būs neizbēgamajā līmenī, lai nodrošinātu, ka sniega un ledus braukšana droši, bet arī samazina braukšanas komfortu un klusumu, kā arī sabojāt riepas un riteņus. Lai gan ziemas riepas var būt noderīgas, lai tiktu galā ar negaidīti smago sniegu un braukšanas riskiem, kas rodas tālvadības laikā.
Pēc bloķēšanas komplekta uzstādīšanas uzmanība jāpievērš arī vairākiem braukšanas aspektiem
Ātruma ierobežojums Lai gan bloķēšanas komplekta uzstādīšana, bet tā ierobežotā loma, īpašnieki nav "bezrūpīgi". Turklāt, paātrinājums ir, no vienas puses, bremzes, no vienas puses, lai nodrošinātu braukšanas drošību, bet arī īpašnieks, lai kontrolētu ātrumu. Vislabāk ir kontrolēt ātrumu 50 km / h.
2. Izvairieties no fiksācijas komplekta izmantošanas sausā ceļā. Iepriekš minētais Lockout komplekts ir piemērots tikai lietošanai uz sniega ceļiem.
3. Riepu spiediens nedrīkst būt pārāk zems. Daži brāļi, lai pievienotu galdu un pieskārienu zemei, it īpaši riepu spiediena kritumu, riepu bloķēšanas komplekts. Faktiski šī prakse neveido neslīdošu lomu un riepu bojājumu dēļ tiek pievienots bloķēšanas komplekts, bloķēšanas komplekts pieskaras ceļa Laika ievilkšanai countertops, ne tikai ne lieliska loma riepu bojājumā, bet arī riepu apjoma izmaiņu dēļ, kas ietekmē bloķēšanas komplektu.
Ziemas sniegs autovadītāja īpašniekiem ir radījis lielas neērtības, sniega uz ceļa sakarā ar temperatūras izmaiņām un riteņu slīdēšanas parādība ir kļuvusi ļoti gluda, tādā ceļa braukšanā ar bīdāmu un bremzējošu. Attāluma paplašināšanās parādība, vadīt drošību ir radījusi lielas problēmas.
Iekšzemes politikas ierobežojumu dēļ parastos transportlīdzekļos nav atļauts izmantot riepas ar ratiņiem ceļa braukšanas laikā, lai gan ir pieejamas arī citas riepas, bet, ja jūs saskaras ar ārkārtas situācijām, ir jāpārvēršas vai tām pašām bremzēm nav pārāk daudz Kāda veida lomu, kā maksimāli novērst sānu slīdēšanas klases rašanos?
Automašīnas bloķēšanas komplekts vienkārši nofiksē ķēdes vai kniedēšanas sietu uz riteņa, un bloķēšanas komplektu uz riteņa var sakņot saldētajā slānī, lai pārliecinātos, ka riepa nav slīdēšanas dēļ gludas virsmas. Pašlaik tirgū riteņu pretslīdes produkti ir dzelzs ķēdes un plastificēti ar divu veidu kniedēm.