sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
0,25 '' līdz 1 '' drošības standarta lodveida vārsta bloķēšanas ierīces

0,25 '' līdz 1 '' drošības standarta lodveida vārsta bloķēšanas ierīces

Detaļas Nr .: SBVL01 Standarta lodveida vārsta bloķēšana a) Izgatavots no rūdīta tērauda, virsmas apstrāde ar augstas temperatūras izsmidzināšanu, rūsas izturība. b) Viengabala konstrukcijas slēdzenes var pagriezt lodveida vārstus izslēgtā stāvoklī. c) Izmantots uz lodveida vārsta izmēriem no 6,35 mm līdz 25 mm (1 ”), caurumu diametrs ir 3/8”.

Apraksts

Daļas Nr .:   SBVL01

Standarta lodveida vārsta bloķēšana

a) Izgatavots no rūdīta tērauda, virsmas apstrāde ar augstas temperatūras izsmidzināšanu, rūsas izturība.

b) Viengabala konstrukcijas slēdzenes var pagriezt lodveida vārstus izslēgtā stāvoklī.

c) Izmantots uz lodveida vārsta izmēriem no 6,35 mm   (1/4 ”) līdz 25 mm   (1 ”), caurumu diametrs ir 3/8”.

 

Daļas Nr.

Apraksts

SBVL01

Izmērs: 82mm × 55m, cauruma diametrs: 11mm

SBVL02

Izmērs: 157mm × 102m, cauruma diametrs: 11mm

SBVL02-2

Izmērs: 157mm × 102m, cauruma diametrs: 7,5 mm

6 拷贝

LOTO novērtējums

Novērtēšana ir lielisks līdzeklis slēgtu projektu modernizēšanai. Tikai pēc tam, kad starptautiskā kanālu domāšanas un meklēšanas prakse pārbauda bloķēšanas procesu un bloķēšanas procesu, vai mēs varam noteikt, vai agrīnais darbs ir veiksmīgs. Lai novērtētu, vai tie darbojas kā paredzēts, tiek novērtēti treniņi, bloķēšanas procedūras un bloķēšanas iekārtas. Novērtēšana ir arī laba iespēja uzlabot bloķēšanas iezīmēšanas programmu, jo ir vieglāk noteikt vājās vietas, kas nav skaidri redzamas mācību sākumposmā.

DDVA A ir ieviesusi tiesību aktus, lai fāzēs pārskatītu Lockout tagout programmu. Cilvēkiem jāievēro šie noteikumi, lai izveidotu stabilu pamatu projektu novērtēšanai un veicināšanai. Projekta pārbaudi veic vismaz reizi gadā izraudzītā persona, kas nav tieši saistīta ar izskatāmo procesu. Visas atkāpes laikā konstatētās novirzes ir jākoriģē un jāpārbauda visa personāla loma.

Pārskatīšanu reģistrē arī, ieskaitot pārskata datumu, procesu, iesaistīto mašīnu un attiecīgā darbinieka vārdu.

Projekti attīstās

Labiem bloķēšanas projektiem vajadzētu pakāpeniski attīstīties. OSHA nākotnē noteiks vairāk prasību un izdos stingrākas vadlīnijas, tāpēc ir svarīgi saglabāt jūsu uzņēmuma bloķēšanas programmas.

Līdzīgi, atklāta saziņa ar darbiniekiem visos līmeņos ļaus bloķēt projektus, lai sasniegtu pilnu potenciālu. Slēgts projekts, kas veicina komunikāciju, ir efektīvāks, lai identificētu projekta trūkumus un trūkumus, kuriem trūkst daudzveidības. Tikai šādā veidā tā var turpināt progresu, pārsniedzot likumā noteiktos minimālos standartus un beidzot kļūt par patiesu projektu uzņēmumam un darbiniekiem.


Speciāli izstrādāti saskaņā ar Jūsu īpašajām prasībām, mūsu 0,25 '' līdz 1 '' drošības standarta lodveida krānu bloķēšanas ierīces, ko izgatavojis viens no profesionālajiem ražotājiem un piegādātājiem, kas nodarbojas ar bloķēšanas produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecībā pielāgotus 0,25 '' līdz 1 '' drošības standarta lodveida krānu bloķēšanas ierīces, kas izgatavotas Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 0,25 '' līdz 1 '' drošības standarta lodveida krānu bloķēšanas ierīces ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu