sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
1 -6,5 regulējama vārtu vārsta bloķēšana

1 -6,5 regulējama vārtu vārsta bloķēšana

Detaļas Nr .: AGVL01 regulējama vārstu vārstu bloķēšana a) Izgatavota no izturīga ABS. b) Var aprīkot kopā ar piekaramām slēdzenēm. Piekaramās slēdzenes slēdzenes stiprinājums ar diametru 3/8 ”(10mm). c) var tikt pārklāts un brīvi pagriezts ap vārsta riteni, un ir regulējams, lai ietilptu virknē vārstu rokturu.

Apraksts

Daļas Nr .: AGVL01

Regulējama vārtu vārsta bloķēšana

a) izgatavots no izturīga ABS.

b) Var aprīkot kopā ar piekaramām slēdzenēm. Piekaramās slēdzenes atslēga, maksimālais diametrs 3/8 ”   (10 mm).

c) var tikt pārklāts un brīvi pagriezts ap vārsta riteni, un ir regulējams, lai ietilptu virknē vārstu rokturu.

 

Daļas Nr.

Apraksts

AGVL01

Piemērots vārsta rokturim diametrā no 1 līdz 6 1/2

 

Gadījuma izpēte:

Operators zina, ka aprīkojums tiks salabots un bloķē personisko slēdzeni un tagu, bet nekontaktējas ar tehniskās apkopes personālu un neizpilda lokauta sarakstu Lockout;

Pirms aprīkojuma uzturēšanas apkopes personāls nebija aizslēdzis personīgo slēdzeni un tagu, nemaz nerunājot par saziņu ar tehniskās apkopes personālu un izpildījis lokauta lokauta sarakstu.

Uzlabošanas pasākumi:

Pirms aprīkojuma apkopes stingri izpildiet septiņu soļu izslēgšanas tagouts procedūru; Pēc tam, kad aprīkojums ir salabots, veiciet piecas darbības, lai noņemtu tagouts Lockout.

Apsvērumi LOTO piemērošanai

Mašīnu un aprīkojuma izslēgšanai un potenciāli bīstamo enerģijas avotu kontrolei, veicot tehniskās apkopes vai tehniskās apkopes darbības, ir jāizveido izslēgšanas tagouts drošības procedūra.

Darbiniekiem pirms operācijas jābūt apmācītiem Lockout tagout.

Piegādātāju ārpakalpojumiem jāzina arī jūsu uzņēmuma LOTO procedūras.

LOTO bloķēšanas tagouts ir jāveic, ja ārpakalpojumu piegādātājam jāveic dažu jūsu uzņēmuma iekārtu tehniskās apkopes darbi. Tajā pašā laikā tam arī jāinformē darbinieki.

Izpildītājiem ir jānoņem LOTO Lockout tagout iekārta.

Kad LOTO Lockout tagout iekārta tiek izmantota dažādās maiņās, ir svarīgi veikt labu komunikāciju un nodošanu.


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu 1 -6,5 regulējamais vārtu vārstu bloķētājs, kuru izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotā 1 -6,5 regulējamā vārtu vārsta bloķēšanas režīmā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 1 -6,5 regulējams vārtu vārstu lokauts ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu