sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
12 portatīvo piekaramo plauktu plaukts

12 portatīvo piekaramo plauktu plaukts

Daļas Nr .: PH01 Portatīvais piekaramās slēdzenes statīvs a) Izgatavots no inženierijas plastmasas pastiprinātas neilona veidnes. b) Vienlaicīgi var nēsāt līdz 12 piekaramās atslēgas. c) brīdinājuma etiķete angļu valodā. Citas valodas var izgatavot pēc pasūtījuma.

Apraksts

Daļas Nr .:   PH01

Pārnēsājama kluča atslēga   Plaukts

a) izgatavoti no inženierijas plastmasas armēta neilona veidnēm.

b) tajā pašā laikā var nēsāt līdz 12 piekaramās atslēgas .

c)   Brīdinājuma etiķete angļu valodā. Citas valodas tiek gatavotas pēc pasūtījuma.

 

Daļas Nr.

Apraksts

PH01

Komodācija līdz 12 piekaramām slēdzenēm

Lai pabeigtu atbloķēšanu

Apstipriniet apkopes darbu pabeigšanu - - apkopes personāls atslēdz un izjauc - - informē procesa siltuma avota apkopi - ir pabeigta - - apstrādes personāla pārbaude un pieņemšana - - procesa personāls atbloķē un izjauc.


Atbloķējiet piezīmes - personīgās slēdzenes

Atslēgšanas pamatā vajadzētu būt kolektīvās slēdzenes risināšanas principam pēc individuālās slēdzenes.

Kad operators ir pabeidzis darbību, sazinieties ar personīgo slēdzeni. Pēc tam, kad ir apstiprināts, ka visi operatori ir atbrīvojuši personīgo slēdzeni, teritoriālās vienības aizbildnis atbrīvo personīgo slēdzeni

Teritoriālās vienības slēdzenei jābūt pēdējai, kas noņem slēdzeni no personīgās slēdzenes.

Atbloķēt piezīmes - kolektīvā atslēga

Projektējot elektrības un instrumentu izolāciju, teritoriālās vienības nodrošina kolektīvās bloķēšanas atslēgas elektrotehnikas un instrumentu speciālistiem, kuri atslēdz slēdzenes.

Operatori atsevišķas slēdzenes noņem no kolektīvajiem skapīšiem.

Kad visas slēdzenes konstrukcijas ir noņemtas, remonta un apkopes darbi ir pabeigti.

Pēc tam, kad ir apstiprināts, ka aprīkojums un sistēma atbilst ekspluatācijas prasībām, teritoriālā vienība atbrīvo kolektīvo slēdzeni uz vietas saskaņā ar bloķēšanas tagu sarakstu.

Par teritoriālo vienību atbildīgā persona ir pēdējā persona, kas atrisinājusi kolektīvo bloķēšanas lodziņu.Konkrēts piemērs: motora kapitālais remonts

1. Sazinieties ar teritoriālajām vienībām, lai izslēgtu bojāto aprīkojumu un veiktu enerģijas izolāciju. (teritoriālās vienības izolācijas punktu bloķēšanai izmanto kolektīvās slēdzenes.)

2. Pārliecinieties, ka apkopes vietas enerģija ir pilnībā izolēta. (personai, kas atbildīga par apkopi, un personai, kas atbild par teritoriālo vienību, jāapstiprina, ka enerģija ir izolēta.)

3. Elektriskās apkopes personāls izolē iekārtas barošanas avotu. Viņiem visiem ir jāizslēdzas.

4. Attiecīgais bloķēšanas personāls ieliek atslēgu paziņojumu bloķēšanas kastē, un par apkopi atbildīgā persona glabā atslēgu bloka atslēgu. Un aizpildiet Lockout tagout ierakstu.

5. Atbloķēšana: pārliecinieties, ka tehniskās apkopes darbs uz vietas ir pabeigts un apstākļi ir sagatavoti nodošanai ekspluatācijā. Par apkopi atbildīgā persona atvērs kolektīvo bloķēšanas kasti, un attiecīgais personāls izņem atslēgu, atvērs enerģijas izolācijas punktu un atsāks ražošanu.


Īpaši izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu 12 portatīvo piekaramo plauktu plaukts, ko izgatavojis viens no lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā 12 portatīvo piekaramo plauktu plauktā, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 12 portatīvo piekaramo plauktu ražotāji Ķīnā, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu