sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
38 mm izolācijas bloķēšanas važas piekaramais bloķētājs

38 mm izolācijas bloķēšanas važas piekaramais bloķētājs

38 mm plastmasas īsās važas drošības piekaramais elements Nevadoša važa ir izgatavota no neilona, iztur temperatūru no -20 ℃ līdz + 120 ℃, nodrošinot izturības un deformācijas lūzumu ne tik viegli.

Apraksts

无线 端 新品 海报

Daļas Nr .:   P38P

38mm plastmasas īsās važas drošības piekaramais bloks

a) Pastiprināts neilona korpuss, iztur temperatūru no -20 ℃ līdz + 80 ℃. Tērauda važa ir hromēta; vadītspējīgā važa ir izgatavota no neilona, iztur temperatūru no -20 līdz +120 , nodrošinot izturības un deformācijas lūzumu ne tik viegli.

b) Taustiņu saglabāšanas funkcija: Kad vaļa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt.

c) Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipu gravēšana.

d) Pieejamas visas dažādās krāsas.

 

Daļas Nr.

Apraksts

Važas materiāls

Specifikācija

KA-P38S

Taustiņiem līdzīgi

 

Tērauds

 

“KA”: katra piekaramā atslēga ir apvienota vienā un tajā pašā grupā

“P”: taisnas malas plastmasas slēdzenes korpuss

“S”: tērauda važa

 

Citus materiālus var pielāgot:

“SS”: nerūsējošā tērauda važa

“BS”: Misiņa važa

KD-P38S

Taustiņš Atšķir

MK-P38S

Atslēgas un līdzīgas / atšķirīgas

GMK-P38S

Lielmeistara atslēga

KA-P38P

Taustiņiem līdzīgi

 

Neilons

KD-P38P

Taustiņš Atšķir

MK-P38P

Atslēgas un līdzīgas / atšķirīgas

GMK-P38P

Lielmeistara atslēga


23 拷贝P38P


Enerģijas izolācijas drošība

Testa validācijas procedūra ir nepieciešams solis, kuru nevar izlaist. Šajā gadījumā darbinieki pirms iekārtas nodošanas ekspluatācijā nav pabeiguši iekārtas funkcijas pārbaudi, jo īpaši, izmantojot dubļu sūkņa funkcijas avārijas apturēšanas pogu bez pārbaudes, piedziņas motora vadu kļūda nav atrasta, lauks dubļu sūkņa urbjmašīnas remontam arī nav jāpārbauda pogas darbība, vairāk nedevās apstiprināt, ka enerģijas izolācija ir efektīva, pēdējiem gandrīz ir negadījumu sekas.

Lockout tagout procedūra ir aizsargājošs standarts bīstamas enerģijas kontroles Lockout tagout (29 CFR 1910.147), ko OSHA izdeva 1989. gadā. Šis standarts nosaka vispārējās rūpnieciskās lokauta tagouts prasības un pieprasa pilnvarotiem darbiniekiem apstiprināt, ka mašīnas izolācija un strāvas padeves pārtraukumi aprīkojums ir pabeigts pirms darba uzsākšanas ar mašīnu vai aprīkojumu, kas ir aizslēgts vai marķēts. Pētījumi liecina, ka enerģijas kontroles programma samazina negadījumu skaitu par 25 līdz 50 procentiem. Apmēram 10% no visiem rūpnieciskajiem negadījumiem notiek nepareizas bīstamās enerģijas kontroles dēļ. Saskaņā ar OSHA datiem katru gadu notiek apmēram 250 000 negadījumu, no kuriem 50 000 izraisa traumas un vairāk nekā 100 ir letāli.


Hot Tags: 38 mm izolācijas bloķēšanas važas piekaramās atslēgas - piegādātāji un ražotāji Ķīnā - vairumtirdzniecība - LOCKEY

Nosūtīt pieprasījumu