sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
38 mm tērauda važas drošības piekaramās atslēgas piegādātājs

38 mm tērauda važas drošības piekaramās atslēgas piegādātājs

Daļas Nr .: P38S 38mm īsās tērauda važas drošības piekaramās atslēgas saglabāšanas iezīme: Kad važa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt. Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipa gravēšana. Pieejamas visas dažādās krāsas.

Apraksts

Daļas Nr .:P38S

38mm īsa tērauda piekarama drošības piekaramā atslēga

a)Pastiprināts neilona korpuss, iztur temperatūru no -20līdz +80. Tērauda važa ir hromēta; vadītspējīgā važa ir izgatavota no neilona, ​​iztur temperatūru no -20līdz +120, nodrošinot stiprības un deformācijas lūzumu ne tik viegli.

b)Atslēgas saglabāšanas funkcija: kad vaļa ir atvērta, atslēgu nevar noņemt.

c)Vajadzības gadījumā pieejama lāzerdrukāšana un logotipa gravēšana.

d)Pieejamas visas dažādās krāsas.

Daļas Nr.

Apraksts

Važas materiāls

Specifikācija

KA-P38S

Taustiņiem līdzīgi

Tērauds

“KA”: katra piekaramā atslēga ir apvienota vienā un tajā pašā grupā

“P”: taisnas malas plastmasas slēdzenes korpuss

“S”: tērauda važa

Citu materiālu var pielāgot:

“SS”: nerūsējošā tērauda važa

“BS”: Misiņa važa

KD-P38S

Taustiņš Atšķir

MK-P38S

Atslēga& Līdzīgi / atšķirīgi

GMK-P38S

Lielmeistara atslēga

KA-P38P

Taustiņiem līdzīgi

Neilons

KD-P38P

Taustiņš Atšķir

MK-P38P

Atslēga& Līdzīgi / atšķirīgi

GMK-P38P

Lielmeistara atslēga

9

公司1介绍3

BUJ:

1.J: Vai es varētu uz produktiem uzlikt savu logo?
A: Protams, jūsu logotipu var likt uz katra slēdzenes korpusa vai nu ar lāzeru, vai ar veidnēm.

2.J: Vai es varētu uz izstrādājumiem uzlikt savus etiķešu dizainus?
A: Protams, jūs varat mums nosūtīt savu dizainu, mēs' mēs sekosim jūsu dizainam.

3.J: Vai pirms oficiāla pasūtījuma var būt daži paraugi?
A: Jā, pirms pasūtījuma mēs varam jums nosūtīt dažus bezmaksas paraugus pārbaudei.

4.J: Cik ilgs ir sagatavošanās laiks?
A: Parasti mēs glabājam krājumus lielākajai daļai produktu, sagatavošanās laiks ir 1-5 dienas, tiklīdz maksājums ir atbrīvots. Pielāgotiem produktiem tas prasa ilgāku laiku.

5.J: Kā būtu ar pēcpārdošanas pakalpojumu? Kādi ir&garantijas nosacījumi?
A: Mēs piedāvājam 12 mēnešus par katru produktu, ko mēs pārdevām. Ja pēc pārdošanas rodas kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs ar&# 39 palīdzēsim atrisināt problēmas 24 stundu laikā.

6.J: Vai jūs esat ražotājs vai tikai izplatītājs?
A: Mēs' esam RAŽOTĀJI, un visus produktus mēs ražojam paši. Laipni lūdzam apmeklēt mūsu rūpnīcu jebkurā laikā.

7. J: Kādi ir&maksājuma noteikumi? Vai es varu samaksāt pēc tam, kad esat ieguvis produktus?

A: Parasti mēs pieņemam TT un rietumu savienību. L / C tiek pieņemts arī tad, ja pasūtījuma daudzums ir liels. Veciem klientiem, mēs' ll guanartee ikmēneša maksājums pēc labas sadarbības.

8.J: Es nevarēju atrast' katalogā es varētu atrast vēlamos produktus. Vai jūs varat to izstrādāt man?
A: Jā, mums ir pētījumu& attīstības departaments. Mēs,' esam gatavi attīstīt visu, kas jums nepieciešams drošības bloķēšanas nozarēs.

9.J: Vai jums ir birojs citās valstīs?
A: Pašlaik mums nav' mums tas ir, bet mēs' apspriežamies ar dažiem labiem klientiem. Ja jūs esat' jūs vēlaties būt mūsu pārstāvis visās valstīs, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.


Atbloķējiet programmu


A) Pēc operācijas pabeigšanas operators paziņo ieceltajam aizbildnim par gatavību slēdzenes atbloķēšanai, un ieceltais aizbildnis paziņo visiem skapīšiem, lai uz vietas apstiprinātu, vai slēdzeni var atslēgt; B) pēc tam, kad ir apstiprināts, ka slēdzeni var atbloķēt, norīkotais uzraudzības personāls vēršas pie dežurējošā personāla, lai to atbloķētu, un dežūrējošais personāls apstiprina un informē visu aprīkojuma apgabala personālu, lai atvērtu un apstiprinātu atbloķēšanu; C) Aizbildnis pārrauga un pārbauda bloķēšanas ierīces atbloķēšanas procesu un operatora darbību saskaņā ar" Ii. Atbloķējiet slēdzeni un pārbaudiet izolācijas procesu" enerģijas izolācijas lapā; D) atjaunojiet izolācijas aprīkojumu (piemēram, slēdzi un vārstu) sākotnējā darbības stāvoklī; E) Aizbildnis izgūst slēdzeni, atslēgu, bloķēšanas ierīci un etiķeti un paziņo par aprīkojuma laukumu atbildīgajai personai, ka iekārta var darboties; F) ieslodzījuma vietas personāls dežurējošajam personālam vai operācijas vadītājam nodod personiskās slēdzenes, atslēgas, bloķēšanas ierīces un etiķetes; G) Ja atslēga ir pazudusi slēdzenes darbiniekam, aizbildnis vēršas pie personas, kas atbild par aprīkojuma laukumu par rezerves atslēgas izmantošanu. Turētājbankai ir atļauts izmantot rezerves atslēgu; H) Ja darba laiks ir ilgāks par vienu dienu, atbloķēšanas procedūru neveic pēc darba pabeigšanas katru dienu.& nbsp;3. Avārijas atbloķēšanas procedūra (ieskaitot ārkārtas atslēgšanu darbības laikā un ilgtermiņa bloķēšanu ražošanas laikā)


Par aprīkojuma laukumu atbildīgā persona izlemj, vai aktivizēt ārkārtas bloķēšanas procedūru. Ja personas, kas atbildīga par aprīkojuma zonu, nav klāt, vadītājam ir tiesības izlemt sākt ārkārtas bloķēšanas procedūru.


Pēc lēmuma par ārkārtas atbloķēšanas procedūras sākšanu aizbildnis informē visu atbloķēšanas zonas personālu, ka to gatavojas atbloķēt;


Pirms slēdzenes atvēršanas personai, kas atbildīga par aprīkojuma zonu, vai operācijas aizbildnim jāsazinās ar uzstādīšanas personālu, lai noteiktu iekārtas stāvokli. Ja personīgās slēdzenes uzstādītāju nevar atrast, aprīkojumu var pārbaudīt, lai noteiktu, vai apkopes darbi ir pabeigti.


Ja drošība tiek apstiprināta, par vietu atbildīgā persona vai uzraudzības personāls nekavējoties izmanto rezerves atslēgu, lai noņemtu slēdzeni un etiķeti;


Atjaunojiet izolācijas aprīkojumu (piemēram, slēdzi, vārstu) sākotnējā darba stāvoklī;


Informējiet par aprīkojuma laukumu atbildīgo personālu, ka aprīkojumu var darbināt;


Cik drīz vien iespējams, paziņojiet slēdzenes uzstādītājam, ka slēdzene ir atvērta.& nbsp;

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām mūsu 38 mm tērauda važas drošības piekaramās slēdzenes piegādātājs, kuru izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā 38 mm tērauda važas drošības piekaramās slēdzenes piegādātājā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 38mm tērauda važas drošības piekaramās slēdzenes piegādātāju ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu