sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Regulējams nerūsējošā tērauda kabelis 3,2 mm

Regulējams nerūsējošā tērauda kabelis 3,2 mm

Daļas Nr .: PCD3.2-C175 regulējams nerūsējošā tērauda kabelis a) Kabeļa važas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, nodrošinot izturību, un to nevar viegli deformēt. b) Citu kabeļa garumu var pielāgot. c) Piemērots kabeļu piekaramās atslēgas, lai bloķētu vairākus slēdžu paneļus.

Apraksts

Daļas Nr .: PCD3.2-C175

Pielāgojams nerūsējošais S teel kabelis

a) Kabeļa važas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, nodrošinot izturību un to nevar viegli deformēt.

b) Citu kabeļa garumu var pielāgot.

c) Piemērots kabeļu piekaramās atslēgas, lai bloķētu vairākus slēdžu paneļus.

 

Daļas Nr.

Apraksts

PCD3.2-C175

Kabeļa diametrs 3,2 mm, garums 175m m

PCD3.2-C250

Kabeļa diametrs 3,2 mm, garums 2 50m m

PCD3.2-C300

Kabeļa diametrs 3,2 mm, garums 3 00   m m

Vai lokauta izslēgšana var novērst gandrīz 100% nelaimes gadījumu pārbaudē un tehniskajā apkopē?

ASV Darba statistikas biroja dati rāda, ka 80 procentus iekārtu remonta ievainojumu izraisa ierīces izslēgšana, 10 procentus kāds cits, kas iedarbina ierīci, 5 procentus potenciālās enerģijas nekontrolēšana, bet pārējie 5 procenti ko galvenokārt izraisa enerģijas avota izslēgšana, neapstiprinot, vai izslēgšana faktiski ir efektīva.

Gadījuma izpēte:

2005. gada 16. februārī pārstrādāta sašķidrinātās gāzes darbnīca 1500 tonnu gadā sadedzināta sēra reģenerācijas ierīces dūmgāze, ārkārtas izslēgšanas procedūra. Apmēram pulksten 18:20 19. februārī viesstrādnieks no celtniecības vienības iegāja krāsnī un noņēma atbalsta sienu krāsns vidū, kas veda galvenā kondensatora virzienā e-101. Pēc tam darbnīcas tehniķis uzvilka tērpu, apgaismojuma kabatas lukturīti un filtra (pretūdeņraža sulfīda) gāzes masku un devās krāsnī pārbaudei. Apmēram pēc 5 minūtēm monitors nekonstatēja kustību krāsnī, nekavējoties devās krāsnī, lai glābtu tehniķi, steidzās uz slimnīcu, bet nespēja glābt, nomira.

Tiešais avārijas iemesls: tā kā divpakāpju sajaukšanas vārsts, kas savienots ar divpakāpju pārveidošanas reaktora ieplūdes cauruļvadu, bija daļēji atvērtā stāvoklī, sēra ģeneratora augšpusē no divu ieejas ielej slāpekli -pakāpes pārveidošanas reaktors caur divpakāpju sajaukšanas vārstu un nomira no slāpekļa nosmakšanas, kad attiecīgā persona ienāca krāsnī dziļas pārbaudes veikšanai.

Netiešie avārijas cēloņi: darbnīca nenozīmēja īpašu personu, kas būtu atbildīga par aklo plātņu iespraušanu, neveidoja aklo plākšņu aizbāžņu reģistrācijas veidlapu un neaizsprostoja sekundāro sajaukšanas vārstu, kas savieno sēra ražošanas krāsns augšdaļu ar ieplūdes cauruļvadu sekundārā pārveidošanas reaktora. Turpmākajā pārbaudē un pārbaudē šīs slēptās nepatikšanas netika atrastas. Tas ir galvenais negadījuma iemesls.

Tāpēc savā ziņā labs LOTO var izvairīties no gandrīz 100% no negadījumiem, kas saistīti ar pārbaudēm un tehnisko apkopi.

Hot Tags: Regulējams nerūsējošā tērauda kabelis 3,2 mm

Nosūtīt pieprasījumu