sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Universāla metāla bloķēšanas vadības skapja stacija

Universāla metāla bloķēšanas vadības skapja stacija

Daļas Nr .: LK03 vadības bloķēšanas stacija a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstu temperatūru plastmasas apstrādes tērauda plāksnes. b) Ir divi regulējami atdalītāji, ar kuriem telpas var viegli sadalīt. c) stacija ir daudzfunkcionāla visu veidu lokautiem, it īpaši departamenta lietošanai. d) jāpiestiprina ar skrūvēm. e) var pielāgot, izmantojot bezperspektīvu paneli. Detaļas Nr. Apraksts LK03 360 mm (W) × 450 mm (H) × 155 mm (D)

Apraksts

Daļas Nr .:   LK 03

Vadības bloķēšanas stacija

a) Izgatavota no plastmasas apstrādes tērauda virsmas, kas izsmidzināta ar augstu temperatūru.

b) Ir divi regulējami atdalītāji, ar kuriem telpas var viegli sadalīt.

c) stacija ir daudzfunkcionāla visu veidu lokautiem, it īpaši departamenta lietošanai.

d) B e piestiprināts ar skrūvēm.

e) var pielāgot, izmantojot bezperspektīvu paneli.  

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK03

360 mm (R) × 450 mm (A) × 155 mm (D)

LOTO programmā jāiekļauj visi šie elementi:

Mašīnu, iekārtu, procesu vai shēmu identifikācija;

Enerģijas avota tips un lielums (jauda 380 V, gāzes spiediens 90 PSI);

Uzskaitiet visas nepieciešamās enerģijas izolācijas iekārtas;

Sīki izstrādātas procedūras nulles enerģijas stāvokļa sasniegšanai (mašīnu aizvēršana, enerģijas izolēšana, mašīnu, iekārtu, procesu un ķēžu nostiprināšana un aizsardzība bīstamās enerģijas kontrolei; atbrīvot uzkrāto elektrisko enerģiju, kinētisko enerģiju vai potenciālo enerģiju);

Izpildiet detalizētās programmas "pārbaude" vai "apstipriniet" darbības, lai pārliecinātos, ka mašīna, aprīkojums, process un ķēde ir pilnīgi nulles enerģijas stāvoklī;

Sīki izstrādātas bloķēta vai marķēta aprīkojuma novietošanas, izņemšanas un pārvietošanas procedūras un attiecīgā personāla pienākumi.

Regulāra pārbaude

Enerģijas kontroles procedūras tiek pārskatītas katru gadu, un tās apstiprina veselības, drošības un vides koordinators.

Katrai mašīnai vai mašīnu tipam jāpārbauda enerģijas kontroles procedūras (iekārtām raksturīgās enerģijas kontroles procedūras).

Pārbaude ietver katra indivīda bloķēšanas pienākumu pārbaudi, kam atļauts bloķēt mašīnu vai ierīci.

Inspektoram jābūt pilnvarotam veikt pārbaudāmās bloķēšanas procedūras. Tomēr inspektors nevar pārskatīt viņu par bloķēšanas procedūru. Tomēr inspektors nedrīkst pārskatīt bloķēšanas programmas izmantošanu.

Visas atklātās novirzes vai trūkumi jānovērš nekavējoties.


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu universālā metāla bloķēšanas vadības skapja stacija, kuru izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotu universālu metāla bloķēšanas vadības skapju staciju, kas izgatavota Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: universāla metāla lokauta vadības skapja stacijas ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu