sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bradija skava ķēdes pārtraucēja bloķēšanas bloķēšanai

Bradija skava ķēdes pārtraucēja bloķēšanas bloķēšanai

Daļas Nr .: CBL01-1 Formēts korpusa slēdža bloķētājs a) Izgatavots no inženierijas plastmasas nostiprināta neilona PA. b) Izslēdziet dažāda veida automātiskos slēdžus. c) Piemērots slēdža pārslēdzējiem un to var pievilkt, izmantojot skrūvgriezi. Daļa Nr. Apraksts CBL01-1 Izmērs: 45mm × 25mm × 10mm , max skava 10mm

Apraksts

Daļas Nr .: CBL01-1

Izgatavota C ase Circuit Breaker bloķēšana

a) Izgatavots no inženierijas plastmasas nostiprināta neilona PA.

b) Izslēdziet dažāda veida automātiskos slēdžus.

c) Piemērots slēdža pārslēdzējiem un to var pievilkt, izmantojot skrūvi   šoferis .

 

Daļa Nr.

Apraksts

CBL01-1

Izmērs: 45mm × 25mm × 10mm max skava 10mm

Alternatīvas metodes

Lockout tagout pabeigšana vienmēr ir pirmā izvēle.

Alternatīvu metožu izveidošanai jābalstās uz mašīnu, aprīkojuma, procesu un shēmu riska novērtējumu.

Šādā alternatīvā riska novērtējumā un procedūrās jāietver arī to procedūru noteikšana, kuras jāīsteno pirms darba uzsākšanas saskaņā ar citām prasībām vai valstij specifiskiem noteikumiem, tādējādi samazinot vai novēršot darbinieku pakļaušanu briesmām.

Riska novērtējums

Riska novērtējumu izmanto, lai identificētu iespējami drošākos apstākļus atsevišķām darbībām. Riska novērtējumā tiek noteikti drošības pasākumi un alternatīvas, kuras var izmantot, lai samazinātu ievainojumu iespējamību, ja parasto Lockout tagout procedūru nevar piemērot. Riska novērtējumā jāiekļauj kontroles pasākumu noteikšana un ieviešana, lai varētu izpildīt citas normatīvās prasības.

Maiņa vai personāla maiņa

Maksimālais pieļaujamais katras nobloķēšanas tagouts laiks ir īsākais no maiņas vai uzdevuma pabeigšanas. Ir svarīgi nodrošināt izslēgšanas tagout procedūras integritāti, atsevišķi vai izmantojot tiešas Lockout tagout pārejas, pārveidošanas bloķējumus vai citus piemērotus līdzekļus.

Līguma darbības LOTO

Neatkarīgi no tā, vai būvuzņēmējs strādā objektā / operācijā vai uzņēmuma personāls veic darbu kā būvuzņēmējs, ir svarīgi ievērot visus uzņēmuma lokauta procedūras aspektus. Viena no labākajām praksēm ir norīkot uzņēmuma pilnvarotu pārstāvi, lai veiktu izslēgšanas tagout darbību, un šādā gadījumā ārējam apkalpojošajam personālam vai darbuzņēmējam jāpiesaista sava persona Lockout tagout un jānostiprina tas pats enerģijas izolators, kuru uzņēmuma pārstāvis ir aizslēdzis. . To parasti sauc par "uzņēmumu vispirms uz augšu un pēc tam uz leju".


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu bredija skava uz slēdža bloķēšanas lokauta, ko izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecības pielāgotajā Brady skavā uz ķēdes pārtraucēja bloķēšanas lokauta, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: Brady skava uz slēdža bloķēšanas lokauta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu