sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pērciet alumīnija bloķēšanas piekaramo slēdzeni

Pērciet alumīnija bloķēšanas piekaramo slēdzeni

Daļas Nr .: ALP76 76 mm alumīnija drošības piekaramā slēdzene a) Alumīnija korpuss un trīskārša rūdīta hromēta tērauda važiņa. b) Atslēdzot piekaramo atslēgu, važiņa automātiski parādīsies. c) važas garums: 25mm, 38mm, 76mm. d) Normāla krāsa: RED, YLW, BLU, ORG, GRN, PRP, BLK, SLV. e) Citus važas garumus var pielāgot.

Apraksts


Daļa Nr .: ALP76

76mmAlumīnija drošības piekaramā slēdzene

a) Alumīnija korpuss un trīskārša rūdīta hromēta tērauda skava.

b) Atbloķējot piekaramo slēdzeni, tā automātiski parādīsies.

c) važas garums: 25mm, 38mm, 76mm.

d) Normāla krāsa: RED, YLW, BLU, ORG, GRN, PRP, BLK, SLV.

e) Citus važas garumus var pielāgot.


Daļas Nr.

Specifikācija

Apraksts

ALP25

Iekšējā važiņa: 25mm; diametrs: 6mm

KA, KD, MK, GMK

ALP38

Iekšējā važiņa: 38mm; diametrs: 6mm

ALP76

Iekšējā važiņa: 76mm; diametrs: 6mm


Priekšrocība

PROFESIONĀLS

Lockey Safety Products Co., Ltd ir profesionāls ražotājs Ķīnā, kas specializējas visu veidu drošības bloķēšanas produktu ražošanā, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskām avārijām, kuras izraisa mašīnu un aprīkojuma neparedzēta iedarbināšana vai iedarbināšana, nekontrolēti atbrīvojot enerģiju.
Mēs piedāvājam visu veidu drošības piekaramo slēdzeni, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas problēmu, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, grupas bloķēšanas kastīti, lokauta komplektu un staciju.

KOMANDA

Tagad Lokijam ir vairāk nekā 60 darbinieku, un tā kopējā platība ir 2000 kvadrātmetri. Katrs darbinieks pieliek savu svaru, lai izveidotu plaukstošu uzņēmumu. Mums ir arī mūsu pētniecības un izstrādes komanda, lai izceltu dažāda veida drošības bloķēšanas produktus un risinājumus, lai apmierinātu mūsu uzticīgos klientus' prasības. Katru gadu mēs piedalāmies daudzās profesionālās izstādēs, piemēram, A + A, Intersec, Safety in Action, Suntec.

ODM& OEM

Kopš mūsu dibināšanas mums ir savas rūpnīcas, pirmās klases serviss, pilnīgs aprīkojums un tehnoloģijas, Lokijs uzstāj uz tehnoloģiju, produktu un vadības jauninājumiem. Mūsu pakalpojumiem var uzticēties pilnīgi, mēs ražojam klientu vajadzībām piemērotus' personalizētus produktus saskaņā ar klientu' personalizētus produktus atbilstoši klientiem' prasības. Mēs arī piedāvājam OEM pakalpojumus, mēs esam ļoti gatavi pieņemt visus pasūtījumus, kas jāpielāgo.

APKALPOŠANA

Mūsu uzņēmums atbalsta tirdzniecības nodrošināšanu - bezmaksas pakalpojumu, kas aizsargā jūsu pasūtījumus no maksājuma līdz piegādei. Lokija tirdzniecības garantijas limits: 95 000 ASV dolāri
Atlasiet vēlamo drošā tiešsaistes norēķinu iespēju no e-pārbaudes, kredītkarte un T / T. uzņēmums atbalsta tirdzniecības nodrošināšanu - bezmaksas serviss, kas aizsargā jūsu pasūtījumus no maksājuma līdz piegādei. Lokija tirdzniecības garantijas limits: 95 000 ASV dolāri
Atlasiet vēlamo drošo tiešsaistes norēķinu iespēju no e-pārbaudes, kredītkartes un T / T.

Fabrikas izstāde

Lockey Safety Products Co., Ltd ir profesionāls ražotājs Ķīnā, kas specializējas visu veidu drošības bloķēšanas produktu ražošanā, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskām avārijām, kuras izraisa mašīnu un aprīkojuma neparedzēta iedarbināšana vai iedarbināšana, nekontrolēti atbrīvojot enerģiju. Mēs piedāvājam visu veidu drošības piekaramo slēdzeni, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas problēmu, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, grupas bloķēšanas kastīti, lokauta komplektu un staciju. Papildus profesionālu lokautu produktu nodrošināšanai mūsu mērķis ir arī sniegt jums praktiskus padomus un sniegt individuālu drošības risinājumu, kas ir piemērots jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kā arī nodrošinām Lockout Tagout apmācības un informētības kursus.

KVALIFIKĀCIJAS SERTIFIKĀTS

201812271427278040573_03

IZSTĀDE

Profesionāls Lockout& Tagout ražotājs

Katru gadu mēs piedalāmies daudzās izstādēs, piemēram, A + Vācijā, Intersec Dubaijā, Safety in Action Sidnejā un Suntec Singapūrā utt. Laipni lūdzam apmeklēt mūs, ja jūs arī esat šeit.


Informācija par iepakojumu:
Mums ir regulāra iepakošana, un mēs varam to darīt pēc jūsu pieprasījuma.
Piegādes metodes:
Pa gaisu vai pa jūru (FOB ostas: Šanhaja / Ningbo), pa ekspress (EMS, FEDEX, UPS, TNT, DHL)
Maksājuma termiņš:
parasti T / T, Paypal, Western Union un Alibaba tirdzniecības garantija utt.

Industrial Electrical Miniature Breaker Mcb Lockout,Lock out Tag out Devices for Breakers,Lockout Circuit Breaker Universal

1.J: Vai es varu uzlikt savu logotipu uz produktiem?
A: Protams, jūsu logotipu var uzlikt uz katra slēdzenes korpusa vai nu ar lāzeru, vai ar veidnēm.

2.J: Vai es varu uzlikt saviem izstrādājumiem etiķetes?
A: Protams, jūs varat mums nosūtīt savu dizainu, mēs' sekosim jūsu dizainam.

3.J: Vai pirms oficiāla pasūtījuma var būt daži paraugi?
A: Jā, mēs varam jums nosūtīt dažus bezmaksas paraugus jūsu testam pirms pasūtījuma.

4.J: Cik ilgs ir izpildes laiks?
A: Parasti mēs glabājam krājumus lielākajai daļai produktu, izpildes laiks ir 1-5 dienas, tiklīdz maksājums ir atbrīvots. Pielāgotiem produktiem tas prasa ilgāku laiku.

5.J: Kā ar pēcpārdošanas pakalpojumu? Kādi&# 39 garantijas noteikumi?
A: Mēs piedāvājam 12 mēnešus par katru pārdoto produktu. Ja pēc pārdošanas rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi, mēs palīdzēsim atrisināt problēmas 24 stundu laikā.

6.J: Vai jūs esat ražotājs vai tikai dīleris?
A: Mēs,' atkal esam ražotāji, visus produktus ražojam paši. Laipni lūdzam apmeklēt mūsu rūpnīcu jebkurā laikā.

7. J: Kādi ir&maksājuma noteikumi? Vai es varu maksāt pēc tam, kad esat ieguvis produktus?

A: Parasti mēs pieņemam TT un Western Union. L / C tiek pieņemts arī tad, ja pasūtījuma daudzums ir liels. Veciem klientiem mēs' mēs garantēsim ikmēneša maksājumu pēc labas sadarbības.

8.J: Es nevarēju' neatrast vēlamos produktus jūsu katalogā, vai varat to man izstrādāt?
A: Jā, mums ir pētniecisks&pastiprinātājs; attīstības nodaļā, mēs' esam gatavi izstrādāt visu, ko jūs pieprasāt drošības bloķēšanas nozarēs.

9.J: Vai jums ir birojs citās valstīs?
A: Pašlaik mums nav' nav, bet mēs' atkārtoti apspriežam ar dažiem labiem klientiem. Ja jūs' esat gatavs būt mūsu pārstāvis jebkurā valstī, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

Enerģijas izolācijas veidi un metodes

Galvenie enerģijas izolācijas veidi ķīmijas ražošanā ietver procesa izolāciju, mehānisko izolāciju, elektrisko izolāciju un radioaktīvo avotu izolāciju. Procesa izolācija attiecas uz mērķa sistēmas efektīvu izolācijas vadību, izmantojot procesa cauruļvada vārsta atvēršanas un aizvēršanas metodi un apvienojot ar loto-lockout-Tagout (īpašos gadījumos pneimatiskā vadības vārsta gaisa avota aizvēršanas metodi var izmantot izolācijai); Mehāniskā izolācija ir visgrūtākā un drošākā izolācijas metode, ar kuru metode ir noņemusi līniju (procesa cauruļvada neredzīgajās plāksnēs ar atverēm vai žalūzijas atloku), astoņu aklo atloku pagriešanu vai tieši atloka savienojuma žalūzijas atloku, šāda izolācija jāveic tehniskās apkopes personāls un nodrošina, ka rokas cauruļvada vārsts ir aizvērts, uzskaitīts bloķēts; Elektriskā izolācija attiecas uz elektroenerģijas avota atvienošanu un atdalīšanu no elektroiekārtām. Avota izolācija attiecas uz saistīto radioaktīvo avotu atvienošanu vai atvienošanu. Lai vienlaicīgi izolētu procesu, elektrisko utt., Mehāniskā izolācija jāveic pēc procesa pabeigšanas, elektriskā izolācija utt., Pirms mehāniskās izolācijas, attiecīgā darba atļauja jāapstrādā atbilstoši darba atļaujas procesam.

Saskaņā ar JSA-Job Safety Analysis noteikto riska līmeni un atbilstoši procesa barotnes fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām, vidējam stāvoklim, procesa apstākļiem un caurules diametram galvenās procesa izolēšanas metodes ir šādas: viena vārsta izolācija, viena vārsta izolācija un neredzīgā plāksne, dubultā vārsta izolācija un tukša plāksne, un dubultā vārsta izolācija un tukša plāksne.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu pērk alumīnija bloķēšanas piekaramo slēdzeni, ko izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs laipni aicināti vairumtirdzniecībā pielāgot nopirkt alumīnija bloķēšanas piekaramo slēdzeni, kas izgatavota Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: nopirkt alumīnija bloķēšanas piekaramās slēdzenes ražotājus Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu