sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Ķēdes pārtraucēja bloķēšana ar 4 mm bloķēšanu

Ķēdes pārtraucēja bloķēšana ar 4 mm bloķēšanu

Daļas Nr .: CCBL81 Miniatūra automātiskā slēdža bloķēšana a) Izgatavota no inženierijas plastmasas. b) Izmanto lielākajai daļai esošo Eiropas un Āzijas slēdžu tipu. c) Ieteicams aprīkot kopā ar piekaramo atslēgu, lai nodrošinātu lielāku drošību. d) viegli uzstādāms, nav nepieciešami instrumenti. e) Var paņemt piekaramās slēdzenes ar važas diametru līdz 4 mm. f) Pieejams viena un vairāku polu slēdžiem.

Apraksts

Daļas Nr .: CBL81

Miniatūra automātiskā slēdža bloķēšana

a) izgatavots no inženierijas plastmasas.

b) Izmanto lielākajai daļai esošo Eiropas un Āzijas slēdžu tipu.

c) Ieteicams aprīkot kopā ar piekaramo atslēgu, lai nodrošinātu lielāku drošību.

d) viegli uzstādāms, nav nepieciešami instrumenti.

e) Var paņemt piekaramās slēdzenes ar važas diametru līdz4mm.

f) Pieejams viena un vairāku polu slēdžiem.Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu automātiskā slēdža bloķētājs ar 4 mm bloķēšanu, kuru izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts Ķīnā par lētu cenu, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu ražotnē, kas ir pielāgots vairumtirdzniecībai, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: ķēdes pārtraucējs lokauts ar 4mm bloķēšanas ražotājiem Ķīnā, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu