sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pielāgota vārsta bloķēšana

Pielāgota vārsta bloķēšana

Daļas Nr .: SBL03-2 Pielāgota vārsta bloķēšana a) Izgatavota no caurspīdīga datora. b) Pēc nobloķēšanas novērš vārsta pagriešanos. c) Pamatni var izmantot ar diviem puslokiem, lai pielāgotu vārstu. d) ir piemērots vārstam, kura diametrs ir līdz 55 mm un augstumam līdz 43 mm. e) der 32–46 mm diametra vārstam.

Apraksts

Daļas Nr .:   SBL03 -2

Pielāgota vārsta bloķēšana

a) izgatavots no caurspīdīga datora.

b) Pārliecinieties, ka vārsts nav pagriezts.

c)   Bāzi var izmantot ar diviem puslokiem, lai pielāgotu vārstu.

d) Komkomodēts vārsts ar diametru līdz 55 mm un augstumu 43 mm.

e) F vārsts ir no 32 līdz 46 mm.

 

Daļas Nr.

Apraksts

SBL03-2

H ole diametrs: 32mm, 46mm

1

LOTO lieta

Notikuma paziņojums: 17 gadus vecs students Kanādā veica vasaras darbu, izmantojot konveijera lenti, lai nogādātu makulatūras dēļus iesaiņošanas presē. Konveijera lente darbā iestrēga ievārījumā. Viņš uzkāpa uz iepakošanas iekārtas, lai noņemtu iestrēgušo kasti. Tad konveijera lente pēkšņi atkal sāka darboties. Diemžēl jauneklis tika ievilkts un zaudēja kājas.

Analīze: veicot apkopi, mašīna netika aizvērta un aizslēgta.

Pretpasākumi: politika un apmācība - izstrādā un ievieš LOTO kā darbinieki, kas nav tehniskās apkopes darbinieki, nevis veic tehniskās apkopes darbus.

Nospiediet LOTO, 1. Aizveriet mašīnu, 2. atvienojiet strāvu, 3. nofiksējiet pirms apkopes.


Bloķēšana VS tagout

Atšķirība starp lokautu un tagout:

(tikai uzskaitīšana neīsteno slēdzeni; konkrētā gadījumā - lai pārkāptu obligātos nacionālos standartus, darba devējam, darbiniekiem jāuzņemas juridiskā atbildība!)

Kopīga lieta:

Abi ir drošības pasākumi, ko izmanto īslaicīgā dīkstāvē, piemēram, apkope, tīrīšana utt. Abas darbības var veikt tikai pilnvarotas personas

Diferenciācija: Tagout zīmi ir viegli sabojāt dabiskā spēkā, izkļūt no Tagout ir viegli noņemt. Uzskaitījums nevar novērst nepareizu rīcību, uzskaitīšana ir tikai brīdinājuma pasākums, pats nevar veikt objektu drošā stāvoklī .


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu pielāgotais vārstu bloķētājs, kuru izgatavojis viens no lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotu pielāgotu vārstu bloķēšanu, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: pielāgoti vārstu lokautu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu