sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Izolēta plastikāta bloķēšanas mala bloķēšanai

Izolēta plastikāta bloķēšanas mala bloķēšanai

Detaļas Nr .: NH01 neilona bloķēšanas avots a) Izgatavots no izturīga neilona. b) nevadošs korpuss, kas tiek pielietots elektroenerģijas izolācijai ar augstām prasībām pret korozīvām un sprādziendrošām vietām. c) Izolējot vienu enerģijas avotu, ļaujiet izmantot vairākas piekaramās slēdzenes. d) Lietošana: velciet to uz augšu un uz leju.

Apraksts

Daļas Nr .:   NH0 1

Neilona bloķēšanas hasp

a) izgatavots no izturīga neilona.

b) nevadošs korpuss,   tiek pielietots elektroenerģijas izolācijai ar augstām prasībām korozīvām un sprādziendrošām vietām.

c) Izolējot vienu enerģijas avotu, ļaujiet izmantot vairākas piekaramās slēdzenes.

d) Lietošana: velciet to uz augšu un uz leju.

 

Daļa Nr.

Apraksts

NH01

Kopējais izmērs: 43,5 × 175 mm pieņem līdz 6 piekaramām slēdzenēm.

NH01_02

Energy Lockout tagout vadības sistēma


1. Programmas mērķis

Lai izolētu, atvienotu vai efektīvi atbrīvotu enerģiju mašīnā vai aprīkojumā, lai novērstu mašīnas vai aprīkojuma nejaušu aktivizēšanu, iedarbināšanu vai ieslēgšanu un lai izvairītos no iespējamiem ievainojumiem vai aprīkojuma bojājumiem.

2. Piemērošanas joma

Tas ir piemērojams enerģijas sadalīšanai un slēdzeņu kontrolei mašīnu un aprīkojuma pārbaudes, tīrīšanas, apkopes, testēšanas vai tehniskās apkopes laikā uzņēmuma ražošanas un ekspluatācijas nodaļā.

3. Atsauces faili

Arodveselības un drošības vadības sistēmas prasības

4. Saistītie pienākumi

(1) operāciju nodaļa

Atbildīgs par īpašām apmācībām par enerģijas sadalīšanu, bloķēšanas sistēmu un prasībām attiecīgajam departamenta personālam;

Atļaujiet departamentam ieviest enerģijas nodalījumu un Lockout tagout darbības jaudu;

Pārliecinieties, ka visi attiecīgie darbinieki ievēro enerģijas sadales un izslēgšanas tagouts noteikumus un prasības, kad departaments ir atbildīgs par mašīnu un aprīkojuma pārbaudi, tīrīšanu, apkopi, pārbaudi.

Esiet atbildīgs par darbuzņēmēja personāla apmācību un nodrošināšanu, lai īstenotu uzņēmuma enerģijas sadales un izslēgšanas tagouts noteikumus un prasības gadījumos, kad darbuzņēmējam ir jāveic mašīnu un aprīkojuma pārbaude, tīrīšana, apkope un testēšana.

2) apkalpojošais personāls

Veiciet tehniskās apkopes, pārbaudes un citus darbus saskaņā ar enerģijas sadalīšanas un lokauta prasībām un norādītajiem īpašajiem pasākumiem.

(3) Vides un veselības aizsardzības ministrija

(4) atbild par operāciju nodaļas personāla apmācību par enerģijas sadalīšanu, bloķēšanas sistēmu un prasībām

Uzraugiet enerģijas sadalīšanas un izslēgšanas tagout noteikumu un prasību ieviešanu uzņēmumā.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu izolētā plastikāta bloķēšanas pakete, kuru izgatavojis viens no lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotās izolētās plastmasas bloķēšanas shēmās, kas izgatavotas Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: izolēta plastmasas lokauts hasp lokautu ražotājiem Ķīnā, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu