sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Rūdīts tērauda skuveklis ar laminētu drošības skavu 67MM

Daļas Nr .: LP05 Laminēts spilventiņš. Saledētie spilventiņi ir izgatavoti ar pastiprinātu laminētu tēraudu, kas iztur smagu fizisku vardarbību. Šie balstiekārtas arī piedāvā krāsainus buferus identifikācijai un aizsardzībai. Droša atslēgu vadība tiek piegādāta kopā ar katru atslēgu. M ATERIAL: tērauds ...

Apraksts

Daļas Nr .: LP05

Laminēta atslēga
Tērauda lamināta pakaramie ir izgatavoti ar pastiprinātu laminētu tēraudu, kas iztur smagu fizisku vardarbību. Šie balstiekārtas arī piedāvā krāsainus buferus identifikācijai un aizsardzībai. Droša atslēgu vadība tiek piegādāta kopā ar katru atslēgu.

M ATERIAL : tērauda bloķēšanas korpuss ar plastmasas buferi
D IZRAKSTS :

a)      Izgatavots no rūdīta tērauda ar izturīgāku misiņa cilindru, pretgriešanas un pretzāģēšanas.

b)       Ar plastmasas apvalku apakšā, parasti zilā krāsā. Citas pieejamās krāsas.

c)       Ievadīti dažādi, Keyed līdzīgi, Master mastered sistēma pieejama.

d)      Cits atslēgas platums un uzgaļa garums ir pieejams arī.
LP01 (2) .jpg


Atslēgu kartēšanas sistēma:

KEY CHARTING SYSTEM1.jpg

Specifikācija:

Daļas Nr.

Apraksts

A (mm)

B (mm)

C (mm)

D (mm)

LP01

KA, KD, MK

25

6

35

40

LP02

39

6

35

40

LP05

67

6

35

40

Dimensijas zīmējums 1.png

( Dimensijas 1. zīmējums )

Pielāgota etiķete uz ķermeņa:
IMG_3273.jpgIMG_6350-.jpg

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu rūpnieciski izgatavotais tērauda posma laminēts drošības spilventiņš, ko izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā, pielāgotais stingra tērauda skuveklis, laminēts drošības vārpsts, kas Ķīnā izgatavots par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.

Īpaši izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu rūpnieciski izgatavotais tērauda skavas laminēts drošības skavotājs 67mm, ko izgatavojis viens no profesionālajiem luktura ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotajā cietā tērauda skuvekļa lamināta drošības atslēga 67mm izgatavota Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: rūdīta tērauda skuveklis laminēta drošības skava 67mm ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu