sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Rūdītā tērauda skava laminēts drošības slēdzenes

Daļa Nr.: LP01, LP02 laminēts LP05 slēdzenes Steellaminatedpadlocks tiek veikti ar pastiprinātas laminēta tērauda, kas iztur smagu fizisku izrēķināšanos. Šie piekaramās piedāvāt arī krāsainu identifikācijai un aizsardzības buferiem. Kopā ar katru slēdzenes par drošāku atslēgu pārvaldības Twokeysis. M ATERIAL: Steel...

Apraksts

Daļa Nr.:LP01, LP02, LP05

Laminētas slēdzeni
Tērauda laminēta piekaramās tiek veikti ar pastiprinātas laminēta tērauda, kas iztur smagu fizisku izrēķināšanos. Šie piekaramās piedāvāt arī krāsainu identifikācijai un aizsardzības buferiem. Kopā ar katru slēdzenes par drošāku atslēgu pārvaldības Twokeysis.

MATERIAL:Tērauda slēdzenes korpuss ar plastmasas bufera
DRAKSTA:

)    Izgatavotas no rūdītā tērauda ar izturīga misiņa cilindru, anti-griešanai un anti-zāģēšanai.

b)      Ar plastmasas vāciņu grunts, parasti zilā krāsā. Citus pieejamās krāsas.

c)      Dažādi, keyed Keyed līdzīgi, vispārējā keyed sistēma pieejama.

d)     Citus fiksēt platumu un skava garums pieejams arī.


LP01 (2).jpg


Taustiņu kartēšanas sistēma:

KEY CHARTING SYSTEM1.jpg

Specifikācija:

Daļa Nr.

Apraksts

A(mm)

B(mm)

C(mm)

D(mm)

LP01

KA, KD, MK

25

6

35

40

LP02

39

6

35

40

LP05

67

6

35

40

Dimension drawing 1.png

(Dimensiju zīmējumu 1)

Pielāgota uzlīme uz ķermeņa:
IMG_3273.jpgIMG_6350-.jpg

Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu rūdītā tērauda skava laminēts drošības slēdzeni, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus rūdītā tērauda skava laminēts drošības slēdzeni, kas par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu rūdīta tērauda skava laminēts drošības slēdzeni veicis vienu profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Jums ir apsveicami, lai vairumtirdzniecība pielāgot rūdīta tērauda skava laminēts drošības slēdzeni Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcas, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.
Hot Tags: Rūdītā tērauda skava laminēts drošības slēdzeni ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu