sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Laminēta tērauda drošības Piekarētais keyed dažādi

Laminēta tērauda drošības Piekarētais keyed dažādi

Laminēts drošības Slēdzlock a) izgatavots no rūdīta tērauda ar izturīgāku misiņa cilindru, pretgriešanas un pretzāģēšanas. b) ar plastmasas vāciņu apakšā, parasti zilā krāsā. Citas krāsas pieejams. c) keyed dažādi, keyed līdzīgi, Master keyed sistēma pieejama. d) pieejams arī cits bloķēšanas platums un važas garums.

Apraksts

Daļas Nr.: LP01, LP02, LP05

Laminēta drošībaPadlock

a) izgatavots no rūdīta tērauda ar izturīgāku misiņa cilindru, pretgriešanas un pretzāģēšanas.

b) ar plastmasas vāciņu apakšā, parasti zilā krāsā. Citas krāsas pieejams.

c) keyed dažādi, keyed līdzīgi, Master keyed sistēma pieejama.

d) pieejams arī cits bloķēšanas platums un važas garums.

 

Daļas Nr.

Apraksts

A (mm)

B (mm)

C (mm)

D (mm)

LP01

KA, KD, MK

23

6

35

40

LP02

38

6

35

40

LP05

63

6

35

40

Instrukcija par ekspluatāciju iekārtu uzturēšana Blackout ogļu mazgāšanas iekārtā

1. šīs instrukcijas piemērošanas joma: ikdienas uzturēšana, regulāra apkope, kapitālais remonts, avārijas labošana un iekārtu ārkārtas glābšana ogļu mazgāšanas iekārtās.

2. iekārtu apkopei jāievieš elektroenerģijas padeves zuduma saraksta sistēma (tālruņa kontakts nav atļauts). Kad apkopes personāls ieiet mašīnā, ir jābūt īpaša persona, lai uzraudzītu mašīnu, un strāvas padeves ierīce ir bloķēta, un atslēga būtu jāveic personālam, kas ieiet mašīnā.

3. iekārtu uzstādīšanas un apkopes personāls stingri ievēro katra darba veida drošības ekspluatācijas noteikumus; Darbseminārs apstiprina personu, kas atbild par iekārtu uzturēšanu, un elektriķis pārtrauc jaudas pārvadi. Persona, kas ir atbildīga par uzturlīdzekļiem, aizpilda "kontaktstrāvas padeves atslēgšanās un transmisijas sarakstu", un elektriķis izdod un savāc jaudas atslēgšanās licenci. Jaudas sadales telpa, sadales punkts barošanas un sadales tehniskās apkopes pārbaude, komutācijas darbību, reverse Cut, uc, bet arī nepieciešams, lai risinātu ar pirmo vai otro veida operācijas biļeti.

4. strāvas padeves kļūmes saraksts process:

4,1. tehniskās apkopes persona dodas uz jaudas sadales telpu, lai iegūtu un aizpildītu strāvas padeves pārtraukuma karti, un aizpildiet kontaktu sarakstu elektropadeves pārtraukums.

4,2. pirms tehniskās apkopes atbildīgā persona, kas atbild par uzturēšanu, nosūta avārijas apturēšanas pogu pirmās strāvas padeves laboratorijas piekārtā vietā uz dispečeru laboratoriju (ko parakstījis dispečers dežošanas laikā), otrā strāvas padeves zuduma plāksni nosūtītājām laboratorija (ko parakstījis dispečers dežē), trešā barošanas atteices plāksne un kontaktstrāvas padeves apstāšanās un jaudas pārvades saraksts, ko katra ierīce parakstījis ar elektroenerģijas apturēšanas un jaudas pārvades iekārtas elektriķi. Ja citas vienības ir iesaistītas, ceturtais Blackout zīme ir vajadzīga, un paraksta pienākums amatpersona.

4,3 strāvas padeves atteices darbība: strāvas padeves atteices operators elektriķis uzglabā "kontaktu sarakstu ar strāvas padeves atteici un transmisiju" strāvas sadales telpā un izplatīšanas punktā uz faila un ieraksta. Strāvas padeves traucējumi operators elektriķis karājas trešo barošanas atteices plāksni (parakstījis uzturēšana atbildīgā persona, dispečers par nodokli, elektroenerģijas padeves traucējumi operators elektriķis, un nodokļu direktors citu vienību) uz roktura strāvas padeves traucējumi Pārslēgties. Pēc tam izslēdziet atvilktni un izvelciet to.

4,4. jaudas pārvades darbība: apkopes vadītājs savāc pirmās un otrās strāvas padeves atteices plāksnes un nosūta tās uz jaudas sadales telpu. Strāvas padeves atteices operators elektriķis aizpilda jaudas pārvades ierakstu. Tad paņemiet trešo bloku no Blackout, atjaunot jaudu.

4,5 strāvas padeves kļūmes darbība Savienības plāns, trīs strāvas padeves atteices karšu glabāšana.

4,6 beidzēšanas darbības beigas.

Speciāli izstrādātas saskaņā ar jūsu īpašajām prasībām, mūsu laminēta tērauda drošības piekarlock keyed atšķiras, ko viens no profesionāliem ražotājiem un piegādātājiem lokas produktu China-LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus laminēta tērauda drošības slēdzenes keyed atšķiras veikti Ķīnā lētu cenu ar mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: lamināta tērauda drošības slēdzenes keyed dažādiem ražotājiem Ķīna, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, kas izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu