sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto Oša bloķēšanas tagout komplekts

Loto Oša bloķēšanas tagout komplekts

Daļas Nr .: LG07 elektriskais bloķēšanas komplekts a) Tā ir rūpnieciska lokauta / marķiera ierīču izvēle. b) Visu veidu vārstu bloķēšanai utt. c) Visus priekšmetus var ērti pārvadāt vieglajā instrumentu maisiņā. d) Instrumentu somas izmērs: 16 collas.

Apraksts


Daļas Nr .: LG07

Elektriskā bloķēšanas komplekts

a)Tā ir rūpnieciska lokauta / iezīmēšanas ierīču izvēle.

b)Visu veidu vārstu bloķēšanai utt.

c)Visus priekšmetus var ērti nēsāt vieglajā instrumentu maisiņā.

d)Instrumenta somas izmērs: 16 collas.

Ieskaitot:

1.Slēdzenes soma (LB03) 1PC;

2.Bloķēšanas hasp (SH01) 1PC;

3.Bloķēšanas hasp (SH02) 1PC;

4.Laminēta piekaramā atslēga(LP01)1PC;

5.Laminēta piekaramā atslēga(LP05)1PC;

6.Drošības piekaramā atslēga(P38S-SARKANS) 2PCS;

7.Neliels kontaktdakšas bloķētājs(EPL01) 1PC;

8.Liela spraudņa bloķēšana(EPL02) 1PC;

9.Slēdža bloķēšana (CBL11) 1PC;

10.Slēdža bloķēšana (CBL12) 1PC;

11.POS, PIS, POW 1PC / KATRS;

12.CBL01-1, CBL01-2 1PC / EACH;

13.SBL03, SBL011PC / KATRĀ;

14.Gaisa avota bloķēšana(ASL02) 1Dators.
Priekšrocība

PROFESIONĀLS

Lockey Safety Products Co., Ltd ir profesionāls ražotājs Ķīnā, kas specializējas visu veidu drošības bloķēšanas produktu ražošanā, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskām avārijām, kuras izraisa mašīnu un aprīkojuma neparedzēta iedarbināšana vai iedarbināšana, nekontrolēti atbrīvojot enerģiju.
Mēs piedāvājam visu veidu drošības piekaramo slēdzeni, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas problēmu, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, grupas bloķēšanas kastīti, lokauta komplektu un staciju.

KOMANDA

Tagad Lokijam ir vairāk nekā 60 darbinieku, un tā kopējā platība ir 2000 kvadrātmetri. Katrs darbinieks pieliek savu svaru, lai izveidotu plaukstošu uzņēmumu. Mums ir arī mūsu pētniecības un izstrādes komanda, lai izceltu dažāda veida drošības bloķēšanas produktus un risinājumus, lai apmierinātu mūsu uzticīgos klientus' prasības. Katru gadu mēs piedalāmies daudzās profesionālās izstādēs, piemēram, A + A, Intersec, Safety in Action, Suntec.

ODM& OEM

Kopš mūsu dibināšanas mums ir savas rūpnīcas, pirmās klases serviss, pilnīgs aprīkojums un tehnoloģijas, Lokijs uzstāj uz tehnoloģiju, produktu un vadības jauninājumiem. Mūsu pakalpojumiem var uzticēties pilnīgi, mēs ražojam klientu vajadzībām piemērotus' personalizētus produktus saskaņā ar klientu' personalizētus produktus atbilstoši klientu' prasības. Mēs arī piedāvājam OEM pakalpojumus, mēs esam ļoti gatavi pieņemt visus pasūtījumus, kas tiks pielāgoti.

APKALPOŠANA

Mūsu uzņēmums atbalsta tirdzniecības nodrošināšanu - bezmaksas pakalpojumu, kas aizsargā jūsu pasūtījumus no maksājuma līdz piegādei. Lokija tirdzniecības garantijas limits: 95 000 ASV dolāri
Atlasiet vēlamo drošā tiešsaistes norēķinu iespēju no e-pārbaudes, kredītkarte un T / T. uzņēmums atbalsta tirdzniecības nodrošināšanu - bezmaksas serviss, kas aizsargā jūsu pasūtījumus no maksājuma līdz piegādei. Lokija tirdzniecības garantijas limits: 95 000 ASV dolāri
Atlasiet vēlamo drošo tiešsaistes norēķinu iespēju no e-pārbaudes, kredītkartes un T / T.

Rūpnīcas skate

Lockey Safety Products Co., Ltd ir profesionāls ražotājs Ķīnā, kas specializējas visu veidu drošības bloķēšanas produktu ražošanā, lai palīdzētu izvairīties no rūpnieciskām avārijām, kuras izraisa mašīnu un aprīkojuma neparedzēta iedarbināšana vai iedarbināšana, nekontrolēti atbrīvojot enerģiju. Mēs piedāvājam visu veidu drošības piekaramo slēdzeni, vārstu bloķēšanu, bloķēšanas problēmu, elektrisko bloķēšanu, kabeļu bloķēšanu, grupas bloķēšanas kastīti, lokauta komplektu un staciju. Papildus profesionālu lokautu produktu nodrošināšanai mūsu mērķis ir arī sniegt jums praktiskus padomus un sniegt individuālu drošības risinājumu, kas ir piemērots jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kā arī nodrošinām Lockout Tagout apmācības un informētības kursus.

KVALIFIKĀCIJAS SERTIFIKĀTS

201812271427278040573_03

IZSTĀDE

Profesionāls Lockout& Tagout ražotājs

Katru gadu mēs piedalāmies daudzās izstādēs, piemēram, A + Vācijā, Intersec Dubaijā, Safety in Action Sidnejā un Suntec Singapūrā utt. Laipni lūdzam apmeklēt mūs, ja jūs arī esat šeit.


Informācija par iepakojumu:
Mums ir regulāra iepakošana, un mēs varam to darīt pēc jūsu pieprasījuma.
Piegādes metodes:
Pa gaisu vai pa jūru (FOB ostas: Šanhaja / Ningbo), pa ekspress (EMS, FEDEX, UPS, TNT, DHL)
Maksājuma termiņš:
parasti T / T, Paypal, Western Union un Alibaba tirdzniecības garantija utt.

Paziņojums par bīstamību 1910.1200


Bīstamības paziņošanas standarti attiecas uz ķīmiskiem apdraudējumiem, kas rodas vai tiek izmantoti darba vietā. OSHA' bīstamības paziņošanas standarti atbilst starptautiskajiem standartiem, taču tas joprojām ir otrs visbiežāk pieminētais OSHA pārkāpums. Lielākā daļa uzņēmumu nepiemēro noteikumus par bīstamības paziņošanu, un ir skaidrs, ka daudzi darbinieki netiek apmācīti par jaunajiem standartiem, kas stājās spēkā 2013. gadā.

OSHA' visbiežāk minētās bīstamības komunikācijas standartu daļas ietver HAZCOM programmas ieviešanu, apmācību par bīstamām vielām un prasības drošības datu lapu izstrādei un uzturēšanai.

GG amp; nbsp;

3. Sastatnes 1926.451


OSHA sastatņu standarts attiecas uz sastatņu drošības prasībām, un to projektē un izgatavo kvalificēts personāls, stingri ievērojot šo projektu. Darba devējam ir jāaizsargā visi darbinieki, kas izmanto sastatnes, no krītošiem un krītošiem priekšmetiem. Turklāt pirms to izmantošanas kvalificēts personāls pārbauda visas sastatnes. Darbinieki, kurus visvairāk ietekmē sastatņu briesmas, ir tie, kas ir atbildīgi par ierāmēšanu, jumta segumu, apšuvumu un mūrēšanu.

Bieži atsauces uz SCAFFOLDING daļām, kas pārkāpj OSHA standartus, ir aizsardzība pret kritieniem (ieskaitot aizsargbarjeru sistēmas), apkope, izmantojot pārejas, un bruģēšana / dekorēšana.

GG amp; nbsp;

4. Lokauts marķējums 1910.147


LOTO darbinieki, kas ietekmē iekārtu vai mehānismu apkopi, remontu un apkopi. Ja darbojas ierīce pēkšņi tiek ieslēgta vai ieslēgta, pastāv briesmas.

Uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas LOTO procedūras, šeit ir likumsakarīgās THE LOTO standarta daļas, kuras OSHA bieži piemin: Kopīgas procedūras, enerģijas kontroles procedūras, periodiskas pārbaudes un apmācība.


5. Elpošanas orgānu aizsardzība 1910.134


OSHA elpošanas aizsardzības standarti palīdz darba devējiem izveidot un uzturēt elpošanas aizsardzības programmas darba vietā. Šis standarts aptver visus elpošanas aizsardzības aspektus, tostarp procedūras, vadību, atlasi, apmācību, fitnesa testēšanu, novērtēšanu, lietošanu, tīrīšanu, apkopi un remontu. Darba devējiem būtu jāpārzina arī OSHA' brīvprātīga respiratora putekļu masku izmantošana!

GG amp; nbsp;

OSHA' s visbiežāk minētās elpceļu aizsardzības standarti ietver medicīnisko novērtējumu, elpošanas aizsardzības prasības, fitnesa testus, nepieciešamo elpošanas aizsardzības plānu neizveidošanu un elpošanas ceļu bīstamības noteikšanu darba vietā.

6. 1926.1053 kāpnes

Industriālais kravas automobilis 1910.17

8. Aizsardzība pret kritieniem - apmācības prasības 1926.503

9. Mašīnas aizsardzība 1910.212

Acu un sejas aizsardzība 1926.102

GG quot; Kā darba devējs, šis saraksts var dot jums sākumpunktu," Saka Kapsters." Jūs varat apskatīt šo sarakstu, atrast galveno cēloni, analizēt to un apturēt, pirms tas notiek."

Īpaši izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu loto osha bloķēšanas tagout komplektu, ko izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā loto osha bloķēšanas tagout komplektā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: loto osha bloķēšanas tagout komplekta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu